..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Sorularla dolu bir kitap... hiçbir zaman eksiksiz olamaz. -Robert Hamilton
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Kütüphaneler - TUTKUM-1

Bilal COÞKUN - TUTKUM-1
Site Ýçi Arama:

- TUTKUM-1 -

AÞK...En Güzel Yalanmýþ

Yumak (Sevgi Yavuz) Aþk ve Romantizm 

Kocaman beyaz bir yumaktýk senle ikimiz / Yuvarlandýk durduk hayatýn dikenli yollarýnda / Kah bir engele rastladýk gidemedik biri yardým edene dek / Kah biraz hýrpalandýk çocuk ellerinde hayatýn /

Aþkýn Ucunda (Sevgi Yavuz) Aþk ve Romantizm 

Hep avuçlamak istedim / Hissetmek güllerin kýrmýzýsýný / Çiy düþtü yapraklarýma / Aðýrdý / taþýyamadým /

... mi? (Sevgi Yavuz) Bireysel 

her þeyi silebilir mi insan / yok sayabilir mi yaþanmýþý / zaman unutturur mu geçmiþi

Neden bu öfke? (BÝLAL COÞKUN) Taþlama (Kinaye) 

Gözlerindeki þimþek,dudaklarýndaki isyan, /

kýzýma özel (H.Deniz Hatipoðlu) Çocuk 

Mutluluk yaný baþýmda / Göðe seslendim þükrettim / Ýçimden haykýrmak geldi ne biliim, yaðmurda ýslanmak / Aþk iþte bu olmalý / Kýzýn gibi yar olmaz / Nicedir halim bilinmez / Bebeðim dinle ninnimi bestelediðim kaçýncý konçerto bilmem / Nihavent im

merhaba sevgi insanlarý (H.Deniz Hatipoðlu) Yazarlar ve Yapýtlar 

Yazarý Ýkbal Gürpýnar , kitabýnýn adý; içimden geldiði gibi. Gerçekten de öyle bir kitap.Onu ilk ekranda gördüm þiirleri öyle manalý okuyordu ki etkilenmemek olamazdý. Böyle insanlar da varmýþ dedim sevgiyi gerçekten bilen ve hisseden , karþýsýndakinin n

Yitik Çan Sesleri (sonrenk) Lirik 

boz bulanýk gezinirken iki yýldýz / ikiz sözcükler dökülür sýzý kývamýnda

Kayran (sonrenk) Özlem Þiirleri 

gidiþim...orak aylarýnda melez akþamlarýn / harman sarýsý özlemi /

Islak Kuðu (sonrenk) Lirik 

aynalar tutarým ölü fýsýltýlara / gizler aðzýný rüzgar / geceleri serin / dökerek eteðindeki portakal çiçeklerini /

Buhur Daðý ile Kýnalý Ceylan'ýn Masalý (Ýlke ERSOY) Destan 

"Gecedir; ayrý düþmüþ sevgililerin elzemi hasretleri göðsünde emziren...Gecedir; tek yürekte iki taþkýn nehir gibi coþan, ikiyi bir kýlan, biri ikiye bölen sevdalarýn beþiði..."

Ýlke Ersoy'a Mektuplar 1 / Sardunya Zamanlarý (pelin onay) Yaþam 

Sardunya zamanlarýydý ve her þeye raðmen mutluyduk...

Beni Artýk Sevmeyin (pelin onay) Aþk ve Romantizm 

sol göðsüm../..yanýk göðsüm../..nasýl da zor sevgi aramak resimlerde../..bir çocuk olsam kolaydý ama../..büyüdüm

Gelgit (Nilay Aksu) Bireysel 

aynalar sýrrý dökülmüþ soluk / artýk bir iç yangýnýsýn bana / yazýlmamýþ bir þiiri arar gibi / paramparça / yüreði aðzýnda /

Bir Yudum Moskado (AsYa ForeweR) Aþk ve Romantizm 

Bir Yudum Moskado /

Met Cezir (ÞÜKRÜ POLAT) Bireysel 

İnsan hayatında da met cezirlerin oldugunu ve insanın bu iki unsur arasında gidis gelisler için varoldugunu, bu gidis gelisler esnasında dikkatli seyredilmesi gerektigini, asla ve asla gecmisi seyre dalmamak, daima ileriye bakmak

Söyleyin Ona (ELCiN ORHAN) Özlem Þiirleri 

yaðmur söyle ona, / söndüremediðin hasretimi / toprak kokusu kadar sevdiðimi söyle. /

Susuyorsun...devam et... (pelin onay) Sevgi ve Aþk 

..merak edilmeyen bir yürek kaç zaman tutunabilir anýlarýn güler yüzüne..? Tutundum, çýrpýndým düþmemek için, uçurumun kýyýsýnda bana uzanan elin yoktu, düþtüm../ susuyorsun...devam et...

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yaratýcý Yazarlýk | Akademika Kitabevi

| Katýlým | Okur Üyeliði | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Sahne Arkasý |

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Eser sahipleri, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin —kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda— herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr. Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.