..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Umutsuzluða düþmeyin. -Charlie Chaplin
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Kütüphaneler - Merhaba

Levent Ümit Temiz - Merhaba
Site Ýçi Arama:

- MERHABA -

Akþam Eve Dönünce (Ali Vahip T.) Yaþam 

Via Crusis (ÖzgeCan) Yeraltý 

___ Ýnanma tatlým, martýlar bu yalaný her vapura söyler____

Son Düþen Mektup Damlasý (Nurhan Býdýkoðlu) Bireysel 

Yokluðu, koparýlmýþ bir papatya olur gözlerine... tacýnda fallar döner, aþkýnda ateþ üþür... damlalar son kez 'seviyor, sevmiyor' düþüþünde

Ýsimsiz Þiir (Serpil Baþol) Öyküsel 

Kalbini ve ruhunu, küçücük bir zarfýn içine koymuþtu, / Göndermiþti genç adama. / Genç adam yanlýþ adreste, yanlýþ yerdeydi, / Kabul edemedi kadýnýn kalbini, /

Yaðmur Deðil, Hasretindi Yüreðimi Islatan... (Özgür GÜNEÞ) Özlem Þiirleri 

Yüreðimizin çok derinlerinde yaþayan çocukluðumuzun kirlenmemesi içindi mahkumiyetim / Þimdi Yüreðimin malülen emekli, / Masumiyetimi kayýbettim hükümsüzdür.. /

Devamlý Güzel (Gecehan) Aþk ve Romantizm 

Sen...

Sana Susma Demeyeceðim! (zeliha gökkan) Didaktik 

Sana susma! demeyeceðim! / Konuþsun için / Ýçten içe... / Buz kesecek nazarýnda / Her nestne / Günlerce... / Yüzüne savrulacak kelimelerin / Düðüm düðüm boðazýna kilitlenecek / Sinsice! / / Sana susma demeyeceðim! / Patlayan yalnýzlýklar / Ko

Nefes Alýþýnda Hisset Yaþamý (yüksel Özbek) Bireysel 

Örnek bir çocuk gibi / Dýþýnda durdum hayatýn! / Ýdealin peþinden vazgeçen / korkak,olmadým. /

H20 (Umut SÜRMELÝ) Aþk ve Romantizm 

Karýþýnca yakamozlara Tuzlu ve Serin.

Þairleri Kýskanýyorum (bee_bee) Garip 

.... / Duyan da sýrf kýskançlýðýmdan þair olmaya heves ettim zanneder / / b.e.e

Ýnsan Yaþadýkça Öðreniyor (C.Ýbrahim BAYOÐLU) Yaþam 

Hayat bir çöl/Vaha da bulduðun çiçeði bile/Koklarken hoyratça/Bir sabah uyandýðýnda/Yanýnda bulamadýðýn oluyor/En kýymetlisi...

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yaratýcý Yazarlýk | Akademika Kitabevi

| Katýlým | Okur Üyeliði | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Sahne Arkasý |

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Eser sahipleri, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin —kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda— herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr. Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.