..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Ýnsanlýðý tanýmak insanlarý teker teker tanýmaktan kolaydýr. -La Rochefoucauld
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Kütüphaneler - Kýrçiçekleri

Taki Akkuþ - Kýrçiçekleri
Site Ýçi Arama:

- KIRÇIÇEKLERI -

Çiçek bahçesi

Tanrý Yazar Olmalý (Atilla Güler) Bireysel 

Koþ Sarý Gülüne Koþ Sen Sevgili (Nesrin Göçmen) Bireysel 

Yalanla beslendim günde üç öðün Cehennemmiþ meðer yaptýðýn düðün Ýhanet denizi daldýðým gönlün Koþ sarý gülüne koþ sen sevgili

Hoþgeldin Aþkým (Aydan Seylan) Aþk ve Romantizm 

O aranan kan..... 0 Rh +

Masallar Küçükken Büyürdü (Ali AYDOÐDU) Bireysel 

Katil Kim... (gökhan özbay) Öyküsel 

polisler boþ kovan peþinde, / beni vuran revolverin balistiði için!.. / kanýmla yazdýðým yarým kalmýþ ismi katilim sanýyorlar, / oysa, dün geceden beri, baþýma aðrýlar girene dek düþündüðüm, / siyah-beyaz bir filmin baþ aktörünün adý o...

Arþ"ýn ve Arz"ýn Ýçinden (Murat Tali) Deneysel 

Kýrk Ýkin }c{ Ý Yaðmurlar... (Burcu Yýldýzer) Bireysel 

Kuþanmýþken / en derin yaralarýma sebep acýlarýmý, / karþýnda dimdik durduðuma bakma!! /

Yaðmurlar (ayhan ozkan) Aþk ve Romantizm 

Yaðmurlar yaðýyor gündüze ve yaðmurlar akþamdan kalma...

Dayanamam Aðlarým (selma) Aþk ve Romantizm 

Ýçimde boþ haykýrýþ,pusuda göz yaþýmdýr

Anne Beni Bi' Daha! (Nilay Aksu) Baþkaldýrý 

baþý boþ bir rüzgar gibi gelip geçiyorum nesneden/ / gizli bir özneyim adýmý çaðýrmýyor kimse /

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yaratýcý Yazarlýk | Akademika Kitabevi

| Katýlým | Okur Üyeliði | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Sahne Arkasý |

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Eser sahipleri, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin —kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda— herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr. Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.