..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Kürtaj sadece kendileri bir zamanlar doðmuþ insanlar tarafýndan savunuluyor. -Ronald Reagen
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Kütüphaneler - Kýrçiçekleri

Taki Akkuþ - Kýrçiçekleri
Site Ýçi Arama:

- KIRÇIÇEKLERI -

Çiçek bahçesi

Beþ Yaþ Öznesi (ÖzgeCan) Bireysel 

...Ötenazinin hoþ görülmediði bir kara parçasý üzerinde konuçlandýðýmýzý biliyorum ama bazen, fiþi çekmek en iyi karardýr...

Ölüme Kanayan Adam (Necat Dilaver) Varoluþçuluk 

Bu günün diðerlerinden farklý olan yaný neydi? Bunun cevabýný gün içinde bulabilecek miydi? Dün bu giysilerle yatmýþtý galiba. Siyah boðazlý bir kazak ve siyah bir pantolon. Yüzünde bir haftalýk sakal ve sað elmacýk kemiðinde bir çizik.

Gözyaþý (KORAY KARAMANLI) Aþk ve Romantizm 

Sendeki o güç deðimlidir dereleri dere , nehirleri nehir, denizleri deniz yapan

Aldýrma Sen (Burcu) Aþk ve Romantizm 

Sevmek, aþýk olmak, sevilmek bir olmak ne güzeldi seninle... Þimdi yoksun ,yoklugunla bir oldum. Senmiþsin gibi sevgili.

Kaçý Gecenin (Mustafa) Beklenmedik 

hep bi terslik var kýrýntýlarý toplamaya çalýþýldýðýnda izleri,hep bir terslik var damlalarý yakalamaya çalýþýldýðýnda yerdeki izleri

Kim Demiþ (Hatice AKBAÞ) Aþk ve Romantizm 

Kim demiþ sonbahar ayrýlýklarýn mevsimidir diye...

Travmatik Aþklara... (jade) Yeraltý 

Bir þehir ne kadar yok edilebilirse yok edilmiþtik o kadar

Rüzgârgülü (Gülgün) Sürrealizm 

Gözlerimi sýmsýký kapattým, içimden geçirdim tüm anýmsadýðým güzellikleri... Gözlerimi açtým yavaþça, avucumu araladým…

Kadavra Hasb-i Halleri (Bünyamin Bayansal) Gülmece (Mizah) 

Ýki kadavra sohbet ederse...

Kara Dut (ismail sarýgene) Aný 

Aylar geçti gidiþimden sonra..Ölümü bile kavuþmak bilen Ayþe Teyzem oralarda ne yapýyor bilmiyorum ama hissettigim her ikindi vakti kara dutun altýnda oðluyla ve eþiyle konuþuyor, dertleþiyor. Ve sonra duasýný edip onlara kavuþmanýn vaktini bekliyor kara dutun gölgesinde..

Bendeki Karga ile Tilki (Orkun Levent BOYA) Didaktik 

Tilki, daldaki kargayý kandýrýr ve karganýn aðzýndan düþen peyniri yer. O andan itibaren, tilkinin adýnýn kurnaza, karganýn adýnýn ise aptala çýktýðýný hepimiz biliriz.

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yaratýcý Yazarlýk | Akademika Kitabevi

| Katýlým | Okur Üyeliði | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Sahne Arkasý |

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Eser sahipleri, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin —kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda— herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr. Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.