..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Egoistlerin en gzel yan bakalar hakknda konumuyor olmalar. -Lucille S. Harper
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Ktphaneler - Ho!

nida - Ho!
Site i Arama:
Ho! | iar | renk

- HO! -

Yok senden baka bir dnya.... Cenneti verseler almam....

imi izip Giden (ELCiN ORHAN) Bakaldr 

ta gibi / musalla gibi bir kadnn ellerinden tut / deitiin tm gzellii / mor bir sevda ile / yata, yorgan da yut

Corto Maltese (Bars Glur) Bireysel 

"Kimbilir, belki kahramnla, cmertlie inanan, soyu tkenmek zere olan bir hanedann son temsilcisi yani belki de salaklarn ahymdr" H.PRATT; "Corto Maltese- Olak Burcu Altnda"; Dost Kitabevi 1999 Ankara; s.13

Saate Bakma (Grcan Erba) Garip 

Zaman nemsemekle nemsememek arasnda bir izgideysek brakn zamann kuyruunu yaamak iin!

Hzn (dge su) Ak ve Romantizm 

Deniz Feneri (utku demir) Bireysel 

Deniz fenerinde bulun kendinizi...

Bar (Mine mer) Sava ve Afetler 

Bar anlat bana

Bitiin l (Zeliha Gkkan) Soyut 

Yeni bir girdap, / Yeni bir zdrap, / Yeni bir rab olma bana eksik olsun

Bolua Adanm IX (ferhat zubcevic) Lirik 

Sadece bolua konuuyorum...

Yldzlar (Nuray Yldrm) Lirik 

dlerin izdm

Srgnm Bu Kumral Adada (Murat Kayali) An 

bir yaz dirilir ... / ... okyanusa bir kelebek arpar / karaya oturan kaymzn krk kaburgalarnda / ieklerimizi yeertir /

Hipnoz (Murat YOLYAPAN) Modern 

Klişeler bize nerde durduğumuzu bildirmeli ki kaybolmayalım.

mla (Hazan Ayaz) Ak ve Romantizm 

Yaznn imlas,akn kimyaslyla buluursa...

Sana Ayya (Hazan Ayaz) Ak ve Romantizm 

Bi’ tuhaf seni sevmek, / mek gibi… / Kalbimde durduu gibi durmuyor sevdan gzlerine baknca. / Mantm uyuturan bi’ yan var gzlerinin / Tadnda ho bir aclk, iimi str her bakn... /

Ey Sevgili (KORAY KARAMANLI) Ak ve Romantizm 

Bir dahas olmad. / Sular temizlemedi. / Binlerce ter kokusu vcudumda. /

tirafname (SEDAT BER) Yaam 

Her insann unutulduunu bildii anlar olur. yle anlarn vurdumduymazlyla yazlm bir iir bu. Allm yaamlarmzn bizi, bize unutturmamas dileiyle..

Dayan! (Zeliha Gkkan) Umut 

Ne sevdann cokusuna kan.. / Ne akn ateiyle yan... / Akln uzaklarda kalrsa / Uzan..

Uyuyan Gzeller (Murat Kayali) Srrealizm 

kvrlm mor pantalonlu ta krc / denize dyor kprden bir ekicin l / kpesinden kan damlarken buluyorlar nak k

Kim ki / Malik (bee_bee) Toplumcu 

ocuun / lmtr kesin/ adm gerisinde bekleyen akbabay dnyorum aklma hkm-et geliyor ... bee

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yaratc Yazarlk | Akademika Kitabevi

| Katlm | Okur yelii | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | Sahne Arkas |

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Eser sahipleri, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin ksa alnt ve tantmlar dnda herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr. Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.