..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Kt insan korkuya itaat eder, iyi insan sevgiye. -Aristoteles
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Ktphaneler - en sevdiim airlerden iirler

Uur GMDERE - en sevdiim airlerden iirler
Site i Arama:

- EN SEVDIIM AIRLERDEN IIRLER -

benim dnyam

Keke (l uluocak) Yaam 

Keke demeyin diye

Gecikmi Bir Mektup... (Nkhet Everi) Sevgi ve Ak 

Bakp sana hasret gidereyim Sevginden sarho leyim kapnda…

Bir - Arka Kapak (ebnem Pikin) zet 

"BR" Kasm 2006'da yaynland. Kitabmn arka kapak yazsn buradan okuyabilir, kitapla ilgili fikir edinebilirsiniz.

Sana Ait Bu Yaz Sen Bilmesende (Il Uluocak) tiraflar 

tirafm bu sana hi bilmediin iin iimdekileri.. Hi duymak istemediklerin. Sana ait bu yaz bir gn okursun nedenlerine sonu olsun diye.

Hi Kimse Sen Gibi Sevmedi Beni (Nesrin Gmen) Ak ve Romantizm 

“Acaba? “ desen de bulmazsn kant Yz bin kez sorsan da suskunluk yant Paslanm izlerde yok ki bir kast Hi kimse kla sarmad beni Hi kimse sen gibi yormad beni

Veda Senfonisi (BURCU SAN) Ak ve Romantizm 

Uzun sren bir sevda masalyd onunki..Sevdiini tanrlatrmt iinde..Tapyordu adeta kutsal bir varlk gibi ona..Bir gn geldi..ve inancn yitirmeye balad yreindeki tanrya..

Gecenin inden Gelen Sesler (eyll) Beklenmedik 

Atlamak istiyorum, dipsiz bir uuruma brakmak istiyorum zavall bedenimi ve bunu yapamamann skntsna Hayat diyorum...

Sevda'sz Gnler (Aysel Erdal) zlem iirleri 

lmden Sor (ELCiN ORHAN) Ak ve Romantizm 

lmn ne gzel olduunu / Sevilmek iin lmesi beklenen sevgiliden sor.

Ardndan (ELCiN ORHAN) zlem iirleri 

ardndan tutulup kalan yreim / daha hibir kapnn ardndaki ak merak etmedi / etse bile / gnlm yoktu sana verdiimden baka, gitmedi.

Kadn Olmann En Gzel Taraf Erkeklerdir (ESRA BAYKAL ETNKAYA) likiler 

Erkekler, kadn olmann en gzel taraflarn bize yaatan gzel varlklardr.

Bir Sonbahar Akam di. (Gizem Erdin) stanbul 

iki ders arasnda yazdm ben bunu. ksa bir deneme yazs...

"Sigaray Brak!" (Mehmet Atlgan) Toplumcu 

Sigaray uzun zamandr ien ve de gerekten severek ien insanlardan birisiyim. Bugne kadar hi brakmay dnmedim. Zaman zaman “Gn, keke 30-40 saat olsa da, daha fazla isem” dediim olmutur. Ama hibir zaman sigarann iyi bir ey oldu

Souk, Issz ve Yapayalnz (BURCU SAN) Bireysel 

inden klmaz bir durum iinde, kendimi kaleme kada sarlm bir ekilde bulduum, nesiri andran bir iirle sesleniyorum bu sefer... cesaretle korkakln; bunalmla sevincin karmakark olduu bir ruh halidir yanstlan..

Yine ıkmazda Yine aresizim... (BURCU SAN) An 

Her ilişkide olabilecek tartışmalardan biri.Belki bu durumu siz de ok yaşadınız. Sevgilinizin sizin yerinize arkadaşlarını tercih ettiği zamanlar olmadı mı? Mutlaka olmuştur ve eminim iini

Unutkanlk ite (Pnar afak) Deneysel 

Bir gn bir yerlerde tanrnn her eye gcnn yettiini duymutu. Dnnce o tanr dedikleri eyin kendisinden bakas olamayacana karar verdi.

Seyir Defteri (AYSEL ZENGNGL) zlem iirleri 

Geceler souk,geceler ayaz, / Geceler hain mi hain. / Seni yreimin seyrine yazyorum. / Her zaman ki gibi kederliyim yine, / Her zaman ki gibi tekil! / / Bu yalnzln kysnda / Limanm yok senden baka. / Dalgalar hrn, dalgalar okyanus!

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yaratc Yazarlk | Akademika Kitabevi

| Katlm | Okur yelii | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | Sahne Arkas |

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Eser sahipleri, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin ksa alnt ve tantmlar dnda herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr. Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.