..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karþýsýnda zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. -Atatürk
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Gülmece (Mizah)
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Semazen
Tayyibe Atay
Þiir > Aþk ve Romantizm

kloþ bir etek giyip döndüm durdum kendi yerimde .. aþk dedim döndükçe bacaklarýmý üþüten yele... sesli ya da sessiz harfler boyunca üfledim her yere... soðuldum!..

[DEVAMI]

Arama Motoru

• ÝzEdebiyat > Deneme > Gülmece (Mizah)
301 
 Narsizmin de Böylesi  (osman demircan)

Ýstanbul'a gitmiyorum. Yerle bir olmasýn, karizmasý sarsýlmasýn diye. Bir gittiðimde marmara depremi olmuþtu. Þimdi gitsem ne olur Allah bilir. Oradakiler Ýstanbul'un karizmasýyla yetinsin. Ýstanbul benim gibi bir padiþah daha görmesin.
302 
 Radyonun Ýcadý  (Zeren Cangert)

Radyonun icadý
303 
 Bütün Dünyayý Güldüren Çok Komik Fýkralar  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Bütün dünya bunlara gülüyor
304 
 N'aber? - 2  (Gökhan Duranal)

Ormanda on kaplan gücünde.
305 
 Ölmeden Önce Görmeniz Gereken Yerler  (Ahmet Zeytinci)

Hiç kimse sormuyor sana, cebinden paran var mý, bu yerleri görmek için zamanýn var mý? Daha memleketini gezememiþ, görememiþsin adam, sana Taç Mahalý görmeye gezmeye git diyor. Çin Seddini git gör diyor... Bir emekli maaþý ile oralara nasýl gidilecekse, kimse de bunu söylemiyor...
306 
 Yazý Tamam da Okuyucum Nerde?  (NUH KENÝÞ)

Her gün bir yazý yazmalýyým. Aralýksýz, bir gün atlamadan, her gün.Düþüncem bu. Ne yazacaðým peki?Her gün konu bulmak kolay mýdýr? Hadi konu bulduk ve yazdýk.Ya okuyacak okuyucuyu nerden bulup buluþturacaðýz?
307 
 Gülmek Ýlâçtýr  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Temel fýkralarý!
308 
 Ýlahi Fatma Nine - Gülmece  (Kâmuran Esen)

Sen çok yaþa Fatma Nine
309 
 Bütün Dünyanýn Güldüðü Uyarlanmýþ Bekri Mustafa Fýkralarý - 2  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Bekri Mustafa güldürmeye devam ediyor....
310 
 Herkesi Güldüren Fýkralar  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Üç komik fýkra var.
311 
 Darwinistler'den 'Ýþte Öylesine Hikayeler' - VI  (Fuat Türker)

Doðada bir maymuna gördükleri üzerinde düþünüp sonuç çýkarmayý, akýlcý çözümler üretmeyi, sevinmeyi, üzülmeyi, heyecanlanmayý, haz almayý, kýsacasý ruhun özelliklerini verebilecek bir güç var mýdýr?
312 
 Komik mi Komik Fýkralar  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Birbirinden komik fýkralar...
313 
 Gülmeyen Kalmasýn  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Bunlara gülmeyen yok...
314 
 Çok Komik Gülmekten Bayýltan Fýkralar  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Komikten de öte gülmekten kýrýlacaðýnýz fýkralar
315 
 Delilerden Bol Bol Kahkaha  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Üç deli fýkrasý var.
316 
 Hodri Meydan Taksim Meydanýna Ne Kadar Yakýn  (Ahmet Zeytinci)

Nasýl güzel bir meydan ise herkes birbirini Hodri Meydana davet ediyor. Bu Hodri Meydan nemenem bir þeydir? Biri çýkýyor ''Ey arkadaþým gel bakalým söylediklerini ispat et Hodri Meydan diyorum sana.'' bir baþkasý çýkýyor ''Eðer ki söylediklerinin arkanda isen sana Hodri Meydan çekiyorum.'' Adamlar spor karþýlaþmasýna çýkacaklar ''Hadi bakalým kim kimi yenerse sizi periþan edeceðiz, üç atacaðýz, beþ atacaðýz, Hodri Meydan.''
317 
 Bir Nisana da Çok Var Amma  (Ahmet Zeytinci)

''Dr. Yavuz Örnek, Nuh tufaný sonrasýnda da gemiden güvercin yollanmadýðýný, uçan bir insansýz hava aracý ÝHA yollandýðýný söyleyince Pelin Çift dayanamayarak "Hocam bunun bilimsel ispatý var mý? diye sordu. Dr. Yavuz Örnek 'Efendim ileri teknoloji varken niye güvercin yollasýnlar' diye cevap verdi.''
318 
 Güldürürken Düþündüren Fýkralar  (Ömer Faruk Hüsmüllü)

Üç güldüren ve düþündüren fýkra var.
319 
 Kardeeþ Bombaný Unuttun  (Ahmet Zeytinci)

'Merkez Yýldýrým ilçesi Yýldýrým Mahallesi Molla Yegan Kültür Merkezi içinde bulunan PTT þubesine saat 12.00 sýralarýnda gelen soyguncu elindeki cep telefonu ve düzeneði gösterip, "bomba var, paralarý verin yoksa patlatýrým" tehdidiyle soygun yaptý. 50 yaþlarýndaki soyguncu kasadaki 3 bin lirayý alýp kaçtý. Olayýn þokunu yaþayan görevli Zehra Dündar da alarm butonuna basarak polisten yardým istedi. Soyguncu kaçarak izini kaybettirirken, soyguncunun býraktýðý düzeneði kontrol etmesi için bomba imha ve kriminal ekipler çaðýrýldý.
320 
 The Ofis  (Ozan Bilmiþ)

Ofiste insan izlemeyi çok severim. Sinemada film izlerken filmin en heyecanlý yerinde filmi izlemeyi býrakýp karanlýkta beyazperdeden yansýyan ýþýðýn vurduðu kelleleri izlemek gibi biþey bu. Filmden daha çok heyecan veriyor bana.

Önceki Sayfa  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  Sonraki Sayfa

son eklenenler
Uygulamalý Atasözleri
Aysel AKSÜMER
Deneme > Gülmece (Mizah)
Kitle Ýmha Silahlarý
Ahmet Zeytinci
Deneme > Gülmece (Mizah)
Sendromlar Çeþit Çeþit
Ahmet Zeytinci
Deneme > Gülmece (Mizah)
Çoraplar Ne Ýþe Yarar
Ahmet Zeytinci
Deneme > Gülmece (Mizah)
Þýnav Mýnav Durumlarý
Ahmet Zeytinci
Deneme > Gülmece (Mizah)
Boynuzsuz Geyik Muhabbetleri
Ahmet Zeytinci
Deneme > Gülmece (Mizah)
Gölgem ile Muhabbet
Ahmet Zeytinci
Deneme > Gülmece (Mizah)

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © , 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.