..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Sevgi dünyadaki yaþam ýrmaðýdýr. -Henry Ward Beecher
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Sevgi ve Aþk
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Genç Kýzlarýn Ýç Dünyasý ve Dýþardakiler
Ýsa Kantarcý
Öykü > Aþk ve Romantizm

BÝRÝNCÝ BÖLÜM Aðustos sýcaðý yakarak sallýyordu her yeri, gizli köþelerde böcekler gelen geçenin sevinciyle köþelerinden çýkmýþtý, bir geyik, bir kurt, bir tilki geceye akýyordu. Gecenin üçüydü. Ormandaki 8 bin dönüm araziye kurulu villanýn önüne kalýn tekerleri leoparý andýran yüksek bir motosiklet gelip yanaþtý, hayalet misali. 30 yaþýndaki Þeref, dizlikler, kask, siyah deri kýyafetiyle bir savaþçýya benziyordu, uzun çizmeler, çizmelerd

[DEVAMI]

Arama Motoru

• ÝzEdebiyat > Deneme > Sevgi ve Aþk
2121 
 Aþkçýkmazý  (osman demircan)

Gök gürültüsü büyük, yaðmuru küçük aþklar yaþattý bana hayat. Her yukarý bakýþýmda baþýmý yere eðdim tekrar tekrar. Bütün yaðmurlar acý bir tokat gibi vurdu suratýma. Her ne zaman birini bir aðacý sever gibi sevmek istediysem, boyundan daha büyük gölgeler düþürdü berrak sularýma. Ýþte bu yüzden dostum, bu zamana kadar hep istemediklerimi yaþadým, isteklerimi ise kimse gerçek anlamda anlayamadý. Bir yalnýzlýktý benimki dallardan tek tek kopan yapraklar gibi. Bir yalnýzlýktý benimki mum ýþýklarý arasýnda yüzüme çarpan.
2122 
 Özlediðim Aþk  (fýrat)

Okulda da en çok sevdiklerim arasýnda yer alýrdý , ben çocukluðu yitirdim yaðan yaðmur , soðuk kýþ güneþi , üþüten baharýn serin havasý ve terledikçe keyif duyduðum ýsmarlamalý yaz mevsiminde.
2123 
 Deli Kýzýn Sevmeleri 1  (Ayþegül Tezcan)

Terk etme bendeki seni… Unut kendini öylece… Sana can çekiþirken yüreðim, yanýmda kal, yüreðime iþle adýný… Bitimsiz sevdamda yandýkça erirken, yalnýzlýðýmý anla… Gecelere serdiðim yýldýzlarý þahit yaz hayallerime… Sarýl, senli hayatlar vaadet bana… Öyle sarýl ki, hayat kokan nefesinde can vermek nasibim olsun…
2124 
 Büyük Gün  (ERKAN)

Biz olarak yaþayamadýklarýmýz, kýsa metrajlý filmler gibi yaþandýkça, yaþamdan çalýnmýþ kýsa zamanlarda; hayat filmimizin senaryosu yazýlýyor sanki; daha provalarýnda oscarý almýþçasýna.
2125 
 Çocuk Sevdan...  (Sevgi ÖRENGÜL)

...Yolda yürüyorum, yollarda. Binlerce kalabalýk gelip geçiyor yanýmdan, hepsi bir yön belirlemiþ kendine. Kalabalýðýn en çok olduðu yerde gözlerin düþüyor beynime ve elinden tutmak istiyor çocuk sevdan içimde bir yerde. Yoksun! Olmayýþýna aðlýyor bu kez.
2126 
 Deniz Fenerim...  (Funda BÝLGÝLÝ)

Hani deniz gözlündüm senin? Hýrçýn dalgalar dövüyor kýyýlarýmý...Gittin gideli durulmadý bu sular...Buz tutmuþ minik bir göl serinliði süzülüyor dudaklarýma. Hani kýyamazdýn bana? Oltanýn ucuna takýlmýþ bir balýk misali sallanýyorum sensizliðin boþluðunda
2127 
 Hayat  (malcomx)

hayatým kaosmu yoksa hayatýn kendisi mi kaos
2128 
 Maðra Tur Ben ve O Üçlemesi  (MEHMET ARIASLAN)

Bir serzeniþtir bu hayata, aþka, kadýnlara, güllere ve sevgiliye dair, bazen bir gözyaþý özgürlüðünde, bazen bir gülücük tutsaklýðýnda iþte hayat bu serzeniþ sanadýr iyi dinle... Bir nefes al, ihtiyacýn olacak içine öyle bir nefes çek ki kýrýlsýn diþlile
2129 
 Deli Kýzýn Sevmeleri - 2  (Ayþegül Tezcan)

Yokluðuma katlanma artýk, Hasretime alýþma, Özlemimi yakala, Hayallerin kollarýna býrak kendini, geniþ zamanlarda… Unutma hiç birþey için geç deðil, “Her yarýn yeni bir baþlangýçtýr Ve her baþlangýç yaþarsan anlam taþýr” sevgili…
2130 
 Beni Anka Yapan Kadýnýma  (Hasan Pamuk)

Hoþ geldin kalbimin en derin kuytularýna kadýným
2131 
 Merhaba Hayat  (tuana)

hayata yönelik bir mektup
2132 
 Benim Kalbim Karanlýk  (MEHMET ARIASLAN)

Hep karanlýk yanýmý sevdim, kimsenin görmediði kimseye göstermediðim görenlerinse hemen uzaklaþtýðý karanlýk yanýmý EY KARANLIK SANA MATEMDÝR BU ÖLDÜRDÜN BENÝ...
2133 
 Ayda Gözyaþý  (Mehtap B. Aydýn)

...Yüreðimi verdim... Almadý... O ortada... kaldý... Ben yalnýz... kaldým... kaldýk... kaldýk... Tarihsiz bir zamanda... Ayýþýðýnda... Kaldýk...
2134 
 Ne desem boþ  (Senem ÖZGEN)

yeni yollara uðurlasam da; içimde kaldý matemin
2135 
 Son  (kemal)

Hatýralarýyla yola çýkan yazar,týkandýðý,çözüm bulamadýðý,önünü göremediði yere gelir hikayesinde.......
2136 
 Anne Olmasaydým Eðer  (mine eser)

BANA ANNE LÝÐÝ TATTIRAN KIZIM ÝÇÝN...
2137 
 Þu An ve Her An  (nurdan saydam)

SEVMEYÝ ÖÐRENÝN
2138 
 Göz Yaþýna Ait  (Seckin)

Ardýndan gözlerine bakar ve soðuk bir okyanusun sularýna düþerim çok yükseklerden.. serinletir beni, nefes aldýðýmýn farkýna varmamý saðlar...
2139 
 Ben En Çok Saçlarýna Benzerim  (osman demircan)

Ben en çok saçlarýna benzerim. Týpký onlar gibi bazen bitli, bazen kirli, bazen de, tertemiz olurum. Týpký saçlarýn gibi uzar gider yalnýzlýðým ve hiç kimse okþamaz beni. Saçlarýn gibi kývrýk ve iki büklüm olur bazen hayatým. Dünyaya bir saç teli kadar baðlýyýmdýr o anlarda. Ha koptum ha kopacaðým derken, bir el uzanýr inceliðime ve sonra o el hayatýmý örer yeniden. Saçlarýnýn kadar siyahýmdýr ve toz kir içindeyimdir, hayatla mücadelemde.
2140 
 Affet...  (Eda DELEN)

Allah affedenleri severmiþ...

Önceki Sayfa  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 
62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 
93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118  Sonraki Sayfa

son eklenenler
Sevgili
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Mutluluk
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Tesirsiz Sözler 7
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Sevgili Hayat
Aysel AKSÜMER
Deneme > Sevgi ve Aþk
Bakýþlardaki Cesaret
Ahmet Zeytinci
Deneme > Sevgi ve Aþk
Tesirsiz Sözler 6
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Tesirsiz Sözler 5
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Sevgililer Günü
Aysel AKSÜMER
Deneme > Sevgi ve Aþk
Sarý Gelin
Osman AKTAÞ
Deneme > Sevgi ve Aþk
Onun Sonbaharý
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Temel (Siz Ýç) Güdü
Osman AKTAÞ
Deneme > Sevgi ve Aþk
Aþkýn Tarifi
Osman AKTAÞ
Deneme > Sevgi ve Aþk

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © , 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.