Salvador Dali, (Bir Rüya ve Çözümlemesi)

Salvador Dali, (bir rüya ve çözümlemesi)

En son rüyamda Salvador Dali’yi gördüm.
Rüya şu:
Salvador Dali’nin yol kenarında bir evi var, bu ev konak, ahşaptan, konak ev nasıldır bilirsiniz, orası şahane bir şey.
O adam bana Salvador Dali’yim demedi; ama rüyada onun kim olduğunu biliyorum. Evin bir bölümünde bir şey yapıyor ressam, yaptığı şey çok ilginç, ateş var, bir şey yapıyor ama bunu ifade edemem, ben onu izliyorum.
Timur Selçuk… onu da rüyamda görmüştüm…ne ses ama…ne güzel yürek…ses…ne güzel şarkıları var…
Salvador Dali…rüyanın anlamı: Sanatsal bir yükselişe işaret ediyor, Salvador Dali ressamların içinde en üstün olandır, dâhidir, aşıktır, ilginçtir, delidir….benzerini görmedim.
Bu benim yükselişimi gösteriyor yazar olarak.
Orman… rüyada orman görmek çok iyidir…
Rüyada konak görmek ruhsal evimi bulduğumu, bulacağımı, istediğim şeylerin olacağını gösteriyor, rüya göre göre, çözümleye çözümleye ne anlamlara geldiğini öğrendim…
Bu rüya bana yazarlıktan para kazanacağımı, romanlarımın, öykü ve şiirlerimin toplumlar tarafından çok ilgi göreceğini, sevileceğini veu bu yüzden kitaplarımın çok satılacağını gösteriyor.
Bu rüya göz enerjimle ilgili.
Bu rüyayla gözüme bir enerji verildi.
Görsel güç…

İsa Kantarcı


İsa Kantarcı hakkındaki bilgilerin basılmasını istiyorum.
Eğer basılmamasını istiyorsanız tıklayın.

  İsa Kantarcı kimdir?
yazar

Etkilendiği Yazarlar:
jack london

 


Bu yazıyı basmak istiyorum.

İzEdebiyat'da yayınlanmakta olan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Tüm yazılardan birinci dereceden sayfa düzenleyicileri sorumludur. Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

Yazarların izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin —kısa alıntı ve tanıtımlar dışında— herhangi bir biçimde basılmaması/yayınlanmaması önemle rica olunur.

© 2000-2002, İzlenim.com - Tüm hakları saklıdır.