..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Geçmiþ ölmedi. Henüz geçmedi bile. -William Faulkner
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - hannane
hannane - hayatýn son kullanma tarihi
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Avuçlarýmdan Kaydýn (hannane) 11 Eylül 2005 Ýstanbul 

martýlarýn gözlerinden dinledim istanbulun boðazý yanmýþ yýldýzlar þahitlik etmiþ güya suçlu benmiþim yemin olsun can gözlerimden süzülen bu þehre ben yüreðimi içirmedim..

Geceydi (hannane) 11 Eylül 2005 Bireysel 

dedim ya zaten geceydi....

Gözlerimi Alamadýðým Siyah (hannane) 5 Aðustos 2004 Tasavvuf 

oku!

O Kara Taneler ki... (hannane) 19 Þubat 2004 Yaþam 

bakalým çörek otu ne diyor?

yusufi sükunet (hannane) 16 Eylül 2003 Lirik 

sükut en uzun cümle...

gitmiþtim.. (hannane) 5 Eylül 2003 Aþk ve Romantizm 

gidenler de bekler..

alýþýlmamýþ bir dialog (hannane) 1 Eylül 2003 Unutulamayan Dönemler 

yüreðimdeki sesi duyabiliyor musun küçük çocuk?

ay ve güneþ (hannane) 26 Aðustos 2003 Lirik 

ay eskiden beri küskündür güneþe,kendisiyle çok övündü diye.aslýnda ay'ýn umrundada deðildir bu ..tek derdi yýldýzlarýndan ayrý konulmaktýr gün gelipte güneþ göðe serildiðinde.

-son- (hannane) 17 Aðustos 2003 Bireysel 

terkediliþ ve terkediþ..terkeden mi daha üzgündür yoksa asýl bedbaht taraf terkedilen midir..

sorgu (hannane) 17 Aðustos 2003 Baþkaldýrý 

ÖLMEDEN ÖLÜNÜZ!

elma þekerifils (hannane) 15 Aðustos 2003 Unutulamayan Dönemler 

imzalar atýlýyor savaþlar adýna..bitirmek için olmuyor çoðu amaç kazanmak..kazanýrken kaç kiþinin öldüðü önemsiz..taþ atan ufacýk eller önemsiz....O imzalarý atan eller hiç taþ atmamaýþtý ki..

her þey biter..her þeyin bir son kullanma tarihi var,dertlerin,acýlarýn,insanýn!geriye bi yürekler kalýr..birde yüreklerin ürettikleri...yüreðimiz öyle duygulara gebe olsun ki ilerde onu þahit gösterebilelim!

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © hannane, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 29.03.2024 00:28:36