..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Tüm mutsuzluklar yokluktan deðil, çokluktan gelir. -Tolstoy
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Nail SUN
Nail SUN - Bir Ýhtimal Dahilinde
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Vermeli ki Almalý Ýnsan!.. (Nail SUN) 17 Mayýs 2006 Toplumcu 

Ýnsan almadan önce haketmeli....

Mavi (Nail SUN) 16 Eylül 2005 Aþk ve Romantizm 

mavi olsun adýn

Dilimdeki Kýrýmtýlar (Nail SUN) 16 Eylül 2005 Toplum 

Martýlara ve Kýrlangýçlara yürek bakýþý

Ayaz Bir Gece Vakti (Nail SUN) 11 Mayýs 2004 Yaþam 

Zaman akýp gitmekte avuçlarýmýzýn arasýndan, / Gün geceye daha erken çökmekte. /

Senin Ýçin (Nail SUN) 10 Mayýs 2004 Aþk ve Romantizm 

Sevilmeyi istemek kadar, sevilmenin farkýna varamamaktýr bazen yalnýzlýk...

Sarmaþýk (Nail SUN) 7 Mayýs 2004 Aþk ve Romantizm 

... Ve öldüðümde... Bir ceviz aðacýnýn gölgesine gömülürdüm.

Sokak Lambalarý (Nail SUN) 5 Mayýs 2004 Toplum 

Þehirler artýk ürkütüyor insanlarýmý ama kim bile bilirki, kaybedilmiþ hayatlarýn yaktýðý sokak lambalarýný...

Ayrýlýðýn Þiiri (Nail SUN) 27 Kasým 2003 Aþk ve Romantizm 

Ayrýlýðýn hüzünlü bir yolculuðu...

Sevmenin Yolu (Nail SUN) 13 Kasým 2003 Aþk ve Romantizm 

Bir filozofun sevgi üzerine vermiþ olduðu yol haritasý

Bu gün ölüme karar verdim, ÖLÜM!
Tek çýkýþ yolu,acýlardan ve yaþanabilir ihtimallerden çýkýþ yolu...
Bir insanýn yaþamý boyunca,konuþa bileceði bir dost edinememesi ne acý verici bir duygu.
Sýkýntýlarýný saklanabilir bir þekilde paylaþamama,bir çözüm,bir çýkýþ ve bir yol göstere bileceði tek bir dost.
Yoruldum artýk,bedenim yüreðimi,yüreðim duygularýmý ve duygularým bedenimi taþýmýyor.
Yoruldum!.
Bana ait tek bir varlýðýn olmadýðý þu dünyada varolmaktan,yaþamaktan yoruldum...
Aslýnda yorgunluktur beni ÖLÜM tercihine iten.
Nerde yanlýþ yaptým diye kendimi sorgulamayacaðým.Benim yanlýþ yaptýðým yok,ben olmasý gereken bir duyguyla yaþadým.
Bu gün ÖLÜM dü,gün boyu bedenimi,yüreðimi ve duygularýmý meþgul eden.
Bir sondu ölüm, yaþananlara,yaþanacaklara ve ihtimallere bir noktaydý.Kalýn ve bir o kadar derin...
Ýhtimallerdi insaný yaþama baðlayan,ihtimallerdi aslýnda insanýn hayat içersinde varolmasýna sebep. Ýhtimaller,ihtimaller çýkar karþýna; yaþamýnda,hayatýnda,yüreðinde,duygularýnda ve her yerde...
Bir ihtimaldi beklediðim, sadece bir ihtimal...

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Nail SUN, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 29.03.2024 15:35:50