..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Egoistlerin en güzel yaný baþkalarý hakkýnda konuþmuyor olmalarý. -Lucille S. Harper
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Hüseyin Uludüz
Hüseyin Uludüz - Ayýþýnda yanmýþ yarimeydi bütün sözler
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Bir Þiir... (Hüseyin Uludüz) 12 Eylül 2009 Aþk ve Romantizm 

Ýçimde (Hüseyin Uludüz) 28 Þubat 2009 Aþk ve Romantizm 

Neyinim senin, neyimsin benim Rolüm ölümler üzerine kurgulu Düplör fügaran yada her neyse

Herþey Bitti Artýk (Hüseyin Uludüz) 18 Þubat 2009 Aþk ve Romantizm 

Menekþe gözlü sarýþýn güzelin Ýsmini baðýrmak istiyorum daha ilk harfte titriyorum Susuyorum Ve artýk gidiyorum

Anka Kuþu (Hüseyin Uludüz) 18 Þubat 2009 Sevgi ve Aþk 

-Ya korktunda ne oldu söylemedin ne oldun paylaþmadýn ne oldu, -Bak iþte kül oldum ve üzerime basýp geçtiler...

Ben Sen ve O (Hüseyin Uludüz) 18 Þubat 2009 Sevgi ve Aþk 

Caným hep mutlu olacak deðil ya sonlar yapsana. Atsana beni cehennemlere senin cenetinde iþim yok. Susmasana konuþsana...

Canýmý Sýkan (Hüseyin Uludüz) 18 Þubat 2009 Aþk ve Romantizm 

Bitiremiyiþlere akan her damla yaþ. Görülemeyen finishlere talip olmak aþk

Suskundan Suskuna (Hüseyin Uludüz) 18 Þubat 2009 Sevgi ve Aþk 

Oyuncaðýn mý oldum ben yoksa. Nasýl beceriyorsun tepkisiz kalmayý söylesene. Yoksa sende senden sonra bir baþkasýný sevebileceðimi düþünenlerden misin?

Sigara&çakmak (Hüseyin Uludüz) 18 Þubat 2009 Deneysel 

Sigara aslýnda aþýktýr çakmaða . Çakmak aþýk mýdýr? bilinmez

Sevdiðim (Hüseyin Uludüz) 18 Þubat 2009 Sevgi ve Aþk 

Rüya oldduðunu düþündüðüm þeyler yaþýyorum. Unutamam diye adýna þiirler yazdýðýmý bir güne siliyorum. Saltanat sürdüðü rüyalarýma baþkasýný geçiriyorum.

Aþkanatomi (Hüseyin Uludüz) 18 Þubat 2009 Aþk ve Romantizm 

Ciðerlerim her nefeste seni anarken unutmak mý?

Yalan Dünyada Son Gerçeliðimde Artýk Çok Uzaklarda (Hüseyin Uludüz) 14 Aralýk 2008 Deneysel 

Ve gözlerin ve de saçlarýn neden sürekli aklýmda...

Gülücüklerle Doðmak Ýsterdim (Hüseyin Uludüz) 14 Aralýk 2008 Bireysel 

Bilseydim dünyadaki meleðim, ANNEM sensin

Ýçiyorum (Hüseyin Uludüz) 2 Aralýk 2008 Aþk ve Romantizm 

Ýçiyorum sensizliklerimde içiyorum Hayalinle baþbaþa kalmak için içiyorum...

O Gül (Hüseyin Uludüz) 2 Aralýk 2008 Aþk ve Romantizm 

Bana yeter topraðýma bir kere dokunsun elin !!!

Kolay mý? (Hüseyin Uludüz) 2 Aralýk 2008 Sevgi ve Aþk 

Aþk beyabanýn koynundaki bir kuyunu dibinde cinin ikram ettiði bir bardak su çölde bol mu içmeden geçmek kolay mý? Bak önümde bir çakmak ve Winston light soft sensizliðim tek arkadaþým içmeden ayrýlýk kolay mý?

Ölümde Vuslat Var (Hüseyin Uludüz) 2 Aralýk 2008 Özlem Þiirleri 

Özlemlerim savaþlarda ak gönlüm kýr tabutlarý çýk dünyaya bir fide gibi

Bak Görrrr (Hüseyin Uludüz) 2 Aralýk 2008 Aþk ve Romantizm 

Bir yüzük çýkarsam cebinden takarmýsýn parmaðýna, boþ býrakýrmýsýn ellerimi onu bunu býrakta sahibi varmý parmaklarýnýn...

Korktum Sadece (Hüseyin Uludüz) 25 Kasým 2008 Aþk ve Romantizm 

Korkusuz bir korkaklýktý benimkisi düþünmeden ileriyi hiiç düþünmeden

Ýþte O Zaman Öleceðim (Hüseyin Uludüz) 25 Kasým 2008 Aþk ve Romantizm 

Gözlerindeki uçurumlarda Kaybolan benliðimi arýyorum Sen gittin gideli Üstelik hayat bu arayýþýn farkýnda olmaksýzýn devam ediyor

Seni Seven (Hüseyin Uludüz) 25 Kasým 2008 Aþk ve Romantizm 

Titrek korku dolu ifadesi gibi ama yine de duyduðu korkudan zevk alan / Ýnince bir kez daha isteyen çocuksu bir tebessümle yalvaran / Yaþadýðým aþkýndýr bu hazan /

Ýlk defa göz göze geldiðimiz aný hatýrlýyor musun? Kaçamak bir buluþmasýydý bu gözlerimizin. Bakýþlarýn duygulu, anlayýþlýydý, özlemliydi zaman zaman. Bakýþlarýn bir þarký söylüyordu hiç bilmediðim. Seni dinliyordum, bakýþlarýný dinliyordum. Dað baþýnda apansýz karþýma çýkan bir pýnardý sanki gözlerin. Eðilip su içmek istiyordum kirpiklerinin arasýndan. Ýçimde yaktýðýn ateþi söndürmek istiyordum. Ama o ateþ gitgide büyüdü iþte! Þimdi biraz da sen yan artýk, benim yanacak yerim kalmadý. Ýnanamýyorum, sen var mýsýn? Ýnanamýyorum bir türlü. Tuttuðum ellerin mi? Kim bilir? Belki de yoksun, ben bir rüyâ görüyorum, biraz sonra uyanacaðým. Her þey ansýzýn silinecek. Ne saçlarýn kalacak ortalýkta, ne gözlerin. Yine kahredici yalnýzlýðýma döneceðim. Biraz daha yýkýlmýþ, biraz daha sensiz. O gün ilk defa seni gördüm. Düþün, sen dünyaya geleli beri kaç yýl geçmiþ aradan. Düþün, ne kadar çok özlemiþtim seni. Öyleyse hiç gitme, ne olur? Vereceðin her kedere razýyým. Acýlarýn en büyüðünü sen tattýr bana, zehirlerin en þiddetlisini senin elinden içeyim. Ama gitme ne olur? Yaðmur olup yaðdýn üstüme, yeþerdim, filizlendim. Sonra güneþ oldun, hayat verdin bana, koku verdin, renk verdin. Þimdi býrakýp gidersen bir daha ve son defa yine kuruyacaðým, daðýlýp toz olacaðým anlýyor musun? Çünkü senden sonra kimse gelmeyecek, biliyorum. Kimseler çalmayacak kapýmý. Gidersen beni bana mahkûm edeceksin! Þimdi sendeyim, seninleyim, seni yaþýyorum. Beni bana býrakma! Senden bir parçayým artýk, belki de baþtanbaþa sen oldum farkýnda deðilsin. Beni bana býrakma! Sen olduðun için mutluyum. Sen olduðum için de. Ýstersen ben olma. Hiç benim olma. Ama býrakma beni ne olur? Beni, bana býrakma! Ne olur gel!!!

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Hüseyin Uludüz, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 29.03.2024 13:37:31