..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Gerçek sanat, gizlenmesini bilen sanattýr. -Anatole France
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Fuat Türker
Fuat Türker - Yöneliþ
Site Ýçi Arama:

Öykü
  Bir Otobüs Yolculuðu (Fuat Türker) 13 Aðustos 2011 Dinsel 

Bir an düþündüm; cennet, cehennem konusunda ne çok espriler yapýlýyor, fýkralar anlatýlýyor, karikatürler çiziliyor. Ýnsan özellikle sonsuz azap mekanýnýn kenarýnda iken de bu konuda espri yapabilir ve bu fýkralara gülebilir mi?..

Köy Anýlarým (!) (Fuat Türker) 6 Aralýk 2011 Aný 

Ýslam Birliði konusundaki bir yazýmý eleþtiren ve bana "köy anýlarýmý" yazarsam daha çok okunacaðý tavsiyesinde bulunan bir okurun isteðini yerine getiriyor ve bu yazýmda bir köy anýýmý anlatmak istiyorum. Ýlerleyen satýrlarda ise bu duyarlý (!) okurun yazýma yaptýðý yorumu bulacaksýnýz.

Artýk Oruç Tutuyorum (Çocuklar Ýçin Ama Büyükler de Okuyabilir :) (Fuat Türker) 23 Temmuz 2012 Aný 

Tam o sýrada içeriden sesler geldi. Mutfak kapýsýnda küçük kardeþim belirdi birden. Üzerinde pijamasý, karmakarýþýk saçlarý, uykulu uykulu bize bakýyor ve çok komik görünüyordu.

Daldaki Armut (Çocuklar, Gençler ve de Çocuk ve Genç Kalanlar Ýçin :) (Fuat Türker) 1 Aðustos 2012 Aný 

Biz küçük bir sahil þehrinde oturuyoruz. Ben henüz bebekken babam öðretmen olarak bu þehre gelmiþ, sonra da buraya yerleþmiþler. Denize yakýn bir mahallede bahçe içinde bir evimiz var. Annem babam ve iki kardeþimle birlikte yaþýyoruz.

Boyun Eðen Kutlu Kadýn (Fuat Türker) 17 Aðustos 2012 Dinsel 

Rabb’imiz Hz. Musa’nýn annesini, zorluk durumunda gösterdiði kayýtsýz þartsýz itaati, Allah’a olan baðlýlýðý ve tevekkülü ile tüm iman sahipleri için önemli bir örnek kýlmýþtýr.

Allah'ýn beðendiði güzel ahlâký yaþamak ve yalnýzca O'nun hoþnutluðunu kazanmak için iyiliði tavsiye edip, kötülükten sakýndýrmak tek amacým. Gerçek iyiliðin bu olduðuna inanýyorum.

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Fuat Türker, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 28.03.2024 22:49:34