..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
"Ýçtenlik bütün dehanýn kaynaðýdýr." -Boerne
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - KÜRÞAD AYANLAR
KÜRÞAD AYANLAR - ARAFTAKÝ BEN
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Mutluluk (KÜRÞAD AYANLAR) 7 Aralýk 2012 Aþk ve Romantizm 

Kýrmýzý Þiir (KÜRÞAD AYANLAR) 3 Aralýk 2012 Modern 

Sinirli Süzgeç (KÜRÞAD AYANLAR) 2 Aralýk 2012 Bireysel 

Sarý Buðu (KÜRÞAD AYANLAR) 4 Aralýk 2011 Soyut 

Acý Siren (KÜRÞAD AYANLAR) 6 Kasým 2011 Lirik 

Önerme - II (KÜRÞAD AYANLAR) 22 Eylül 2011 Soyut 

Önerme - I (KÜRÞAD AYANLAR) 16 Eylül 2011 Soyut 

"Genel geçer" deðer yargýlarýyla birbirimizi ve hayatý algýlýyoruz. Algýlamayý býrakýn, yargýlýyoruz farkýnda mýsýnýz. Her algý bir parça içsel yargýyý barýndýrýyor. Oysa, genelde geçmeyen yargýlarýn yeridir ARAF. Ve Araftakiler bizlere bakýp, içimizi görüp ayýracaklar. Belki hepimizin ruh kazanýndan dolan katrelerimizin bir eþi daha vardýr ARAFTA. Kim bilir. ARAF vardýr ya da yoktur mühim deðil. Mühim olan, görünenin ötesinin olmasý, sezinlenmesi. Adýna ne derseniz deyin, "bu olmamalý, böyle olmamalý" demiþ iseniz en az bir kere, benim penceremden gördüklerim sizi de ilgilendirecektir eminim ki. Burada hayatý paylaþýyoruz zýrvalarýna pirim vermeden, cebimde biriktirdiklerimi sunuyorum sizlere. Ýþinize gelmeyeni unutun gitsin. Ama bilin ki, bu dünyaya açýlan her çift göz bir þeyler gördü, ve fakat ne ben, ne de siz, asla bunlarýn tümünü göremeyeceðiz. Araftaki ben ile tanýþmanýzýn vaktidir. iyi seyirler...

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © KÜRÞAD AYANLAR, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 25.04.2024 13:46:49