..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Hiçbir zaman karakterlerimin hüzünlü olduklarýný düþünmedim. Tersine yaþam dolular. Trajediyi seçmediler, trajedi onlarý seçti. -Juliette Binoche
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Levent Ölçer
Levent Ölçer - Fantazya
Site Ýçi Arama:

Ýnceleme
  Neyzen Tevfik (Levent) 3 Nisan 2009 Yazarlar ve Yapýtlar 

1930’lu yýllarda, ekonomik destek olsun diye, Vali ve Belediye Reisi Muhiddin Üstündað'ýn giriþimi ile Konservatuvar'da görevlendirildi. 1940’lý yýllarda doktoru olduðu kadar dostlarý da olan Mazhar Osman ve Rahmi Duman'ýn aracýlýðý ve Valiliðin oluru ile Bakýrköy Akýl Hastahanesi'nin 21 nolu koðuþu ona ayrýldý. Ýstediði zaman gelir, yatar, dinlenir ve çýkar giderdi.

Gevþeyelim - Starcraft2 (Levent Ölçer) 15 Mayýs 2010 Ýnternet 

Bilmeyenler veya çok aþina olmayanlar için tanýmlayacak olursak; Starcraft alelade bir oyun deðildir. Modern zamanlarýn "adrenalin ve süratli düþünce" ile oynanan bir tür "satrancý" diye tanýmlamalar duydum ve bu sözlere ben de katýlýyorum.

Osman Pamukoðlu Denen Adam (Levent Ölçer) 6 Aðustos 2010 Tarihe Yön Verenler 

Bu yazý burada ne arýyor diye soranlar "Feci Þekilde Taraf Tutuyorum" baþlýklý yazýmý okursa cevabý bulacaktýr. Türk siyasetinin uyanma vakti geldi. Türk Halkýnýn uyanma vakti geldi. Uyanýn. Bakýn yalnýz deðilsiniz. Bugün tam zamaný. Küfretmekten ve kendinize acýmaktan çok daha fazlasýna muktedirsiniz.

Melnibone'lu Elric (Levent Ölçer) 19 Ocak 2011 Yazarlar ve Yapýtlar 

Ejder Adasý'nýn Prensleri

Levent ile Röportaj! (Levent Ölçer) 8 Mayýs 2011 Yazarlar ve Yapýtlar 

Röportaja dönelim. Sen nereye bakýyosun öyle? :D L-Ne hoþ çanta :) R-Sendeki bu çanta meraký nerden geliyo Levo? L-Yav bu kýzýl saçlarla bu mini eteði uyuzluk olsun diye mi kuþandýn? Gözleri de yemyeþil lenslemiþsin? R-Biraz taciz ediyim dedim :D Beðendin mi?

Ermiþ'in küçük bir hareketi ile amazonun boynu kýrýldý. Ve ölüsü Thallor’a doðru bir sonbahar yapraðý gibi savruldu.
Dramatik biçimde ortalýk son kez birkaç kalp atýmlýk süre için durulduðunda Thallor Ellona’nýn açýk gözlerini kapadý. Ellona için, dostlarý için ve de kendisi için bir ölüm duasý okudu. Ayaða kalktý. Silahlarýný Ermiþ’e doðru kaldýrýp hem Tanrýlara yakaran hem de Kara Ermiþ’i lanetleyen son sözlerini söyledi. Sözler iyi tanrýlarýn kehanetlerini haykýrýrcasýna çýkmýþtý genç adamýn dudaklarýndan..
“Elvin canýný alsýn Ýblis!”

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Levent Ölçer, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 29.03.2024 11:31:04