..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Seviyorum, öyleyse varým. -Unamuno
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - bekirmore
bekirmore - jaguarman
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Melekleri Kýskandýran: Sen Söyle (bekirmore) 7 Aðustos 2006 Aþk ve Romantizm 

bilinmezlikler içinden/çýkýpta gelen/ve ansýzýn/sevgisizliði korkutan sen söyle

Sevgiliden Zamana Ders (bekirmore) 20 Temmuz 2006 Aþk ve Romantizm 

ilaç aþk

Ah Aþk! (bekirmore) 20 Temmuz 2006 Aþk ve Romantizm 

aþk kalbimize çuvaldýzlarýyla kutup yýldýzý dövmeleri yaptýn

Neyse (bekirmore) 14 Temmuz 2006 Özlem Þiirleri 

ýlýktý nefesin öpüþmelerde artýk unuttuðum tadýn acaipti doðrusu

Ölü Güvercin Üzerinde Görülmez Aþk (bekirmore) 13 Temmuz 2006 Soyut 

ve ölüydü güvercin açýk gözleri acýyordu kediye zavallý kedi

Ben Seni Ýçinde Beni Taþýyasýn Diye Sevdim (bekirmore) 8 Temmuz 2006 Umut 

düþleme saatidir son dokunuþlarýmý al

Firari Güller (bekirmore) 7 Temmuz 2006 Umut 

elde var artý ve artýnýn deðeri fark edilmemiþti /artýlarýn azalmasý ve geldi eksi soðuk nefesi ile giden bir deniz kýzýydý yada tarladaki yeþil baþlý bir peri kýzý... ah denildi ! sonra yitip gidenin özlemiyle artýlar yaþamak sahnesinin sonuna kadar beklendi ve hala yeni bekleyenler yaþamak perdesinde baþrolü kapýyorlardý yeniden ve yeni yeni ahlar ...

Tanrýlarýn Tanrýsý Zeusun Gözyaþlarý... (bekirmore) 5 Temmuz 2006 Destan 

....nasýl yani insanlar güçlendikçe kafamý tutacaklar dedi Tanrýlarýna Zeus kýzdý ve Kaf Daðýna zincirledi Prometheusu Prometheusun karaciðeri tükendikçe yeniden doðuyordu ve kartal kemiriyordu sonunda kartal yedi bitirdi Promethusun karaciðerini....

Tanrýlarý Kýzdýramadýktan Sonra : Artemisin Yazgýsý (bekirmore) 5 Temmuz 2006 Destan 

Artemisin de kanýna girildikten sonra....

Yýrtýk Maskeler (bekirmore) 2 Temmuz 2006 Yaþam 

þu çarkýfelek maskeler satarým diye gençliðe dönüyordu

Bu Benim Yolum (bekirmore) 1 Temmuz 2006 Baþkaldýrý 

mavi gözlü olmalýydým dedi bir fahiþe kaderimde neden elalýk vardý ki bir piçi uykudan uyandýrmýþlardý

Matematiðin Kutsal Aþk Dinletisi - 5 (bekirmore) 29 Haziran 2006 Aþk ve Romantizm 

sen benim ben üzeri eksi birim oldun ben senin sen üzeri eksi birin oldum ters sayýlar kanununa uyduk ters sayýlar çarpýlýrsa bir oluyordu

Çocuklar (bekirmore) 29 Haziran 2006 Yaþam 

çocuklardan daha güzel bir þey varmýdýr ki mutluluðu ifade edebilsin

Gülü Beklemek (bekirmore) 29 Haziran 2006 Umut 

dikenlerin dýþarda olmalý sen gülsün inada gerek yok kendi canýný yakmak zorunda deðilsin neden kendi dikenlerini içine doðru sokuyorsun etini neden acýtýyorsun neden doðanýn kadýn gerçeðine ihanet ediyorsun neden kanamalarýndan basit zevkleri tattýðýný düþünüyorsun...

Bak Gecenin Üçü (bekirmore) 29 Haziran 2006 Yaþam 

Bak gecenin üçü Her insan uykular ýrmaðýndan akýyor Þelalelere yaklaþýyor aðýr aðýr

Gerçeðin Ölümü (bekirmore) 29 Haziran 2006 Aþk ve Romantizm 

Ýlk aþký yazdýlardý Son kelimelerinde hep ölüm Aþk bitti Son kelimelere ölüm

Bileþkesel Aþk (bekirmore) 29 Haziran 2006 Aþk ve Romantizm 

Adý aþk Elma kurdu

Ýzninle Hayat (bekirmore) 29 Haziran 2006 Baþkaldýrý 

bir aðaç lazýmdý sana yapraklarý mavi çocuk kokulu bir gülüþ gerçekliðinden göz kamaþmýþ bir yara her an temiz ellerde bakýmý yapýlan

Sen Sebebi Bilinmeyen Nokta (bekirmore) 29 Haziran 2006 Baþkaldýrý 

býrakýldý yazarken kan kýrmýzý yazan kalemler sevince çaðýrýyor artýk tüm kalan zamanlar sade ve uysallýðý uzay edinmiþ adýmlar

Dünyadan (bekirmore) 29 Haziran 2006 Aþk ve Romantizm 

Okuma seferberliði yýllarýnda bir çocuðu gülerken görmüþler ve kýskanmýþlardý

...

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © bekirmore, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 18.04.2024 19:50:51