..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Gençliðinde müzik öðrenen, felsefeyi daha iyi anlar. -Platon
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Erman
Erman - ermanpacali
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Hoþçakal (Erman) 5 Þubat 2007 Sevgi ve Aþk 

Bedenimi haykýrýþlara, ruhumu yangýnlara salýp gittin. Gittin düþünmeden, düþünmeden sensiz nefes alamayacaðýmý, düþünmeden nasýl bir enkaz yaratacaðýný, güneþimi batýracaðýný, ay ýþýðýmý söndüreceðini düþünmeden gittin.

Söyle, Gelecek misin Sükûn Vermek Ýçin Sensizliðime?.. (Erman) 16 Ocak 2007 Unutulamayan Dönemler 

Böylesine acýmasýz bir duygu, bu kadar övülerek anlatýlamazdý. Kalbimi hassas bir cam gibi, ilk darbede tuz buz edecek bir þey olmamalýydý aþk. Aþk (acý çekmekte olsa) bu kadar vazgeçilmez olamazdý...

"Kim Dokunduysa Sana Orada Kal... "" (Erman) 4 Ocak 2007 Unutulamayan Dönemler 

Seni, senli zamanlarda býrakmayý isterdi kalbim. Baþaramadý... Bir zamanlar gözünün görmesine tahammül edemediðini, sonra sesini duyamayýnca göz yaþlarý ile aramadýn mý? Sayýsýný bile bilmediðim 365 günleri bir kalemde silip atmaya mý çalýþýyorsun sen? Yapabilir miyim sanýyorsun senli günleri gördükten sonra sensizliði... Dayanabilir mi bu yürek, sensiz 365'lerce gün ve geceye...

Yüzünü Dönme Geceye (Erman) 24 Aralýk 2006 Sevgi ve Aþk 

Karlarýn düþmesini bekliyorum ruhumu temizlemesi için. Gözyaþlarýmý saklamasý için yaðmuru bekliyorum ve gelmiyor hiç bir zaman beklediðim. Seni bekliyorum yaþayabilmek için.

Ben seni nedenini bilmeksizin sevdim... Gözlerinde ki ýþýk, yüreðinin güzelliði, benim vazgeçilmezim oldu. Hayatýma renk verdin. Þimdi alýp gidersen seni benden, elinden elma þekeri alýnmýþ bir çocuk misali ben, gözü yaþlý, yüreði buruk bakakalacaðým ardýndan...

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Erman, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 24.04.2024 03:24:24