..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
"Ýnsan - iþte tüm sýr burada. Bu sýr üzerinde çalýþýyorum, çünkü kendim de insan olmak istiyorum." -Dostoyevski
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Hakan
Hakan - ada^^
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Aþkýmýz Akdeniz , Aþkýmýz Ege (Hakan) 16 Ocak 2003 Aþk ve Romantizm 

Aþkýmýz esip durdu batýdan ve güneyden / Rengini almadýkmý / Yosun tutmuþ egeden. /

Gözlerinde Sadece Bahane Bulduðum....... (Hakan) 13 Ocak 2003 Aþk ve Romantizm 

Neden hala seversinki beni böyle delice / Nedir bende bulduðun / Aþk deðilki yaþattýðým sana / Gözlerinde sadece bahane bulduðum….. /

Þimdi Gidersen (Hakan) 8 Ocak 2003 Aþk ve Romantizm 

Þimdi gidersen / Bir yýldýz kayar gökyüzünden / Ve bir damla yaþ akar sadece gözümden / Sonra durur / Yepyeni umutlarla yeniden sabah olur / Þimdi gidersen / Acýlarým son bulur.

Özel Numara (Hakan) 7 Ocak 2003 Aþk ve Romantizm 

Neleri düþleyerek bastý kimbilir tuþlara / Adý bende saklý özel numara /

Öylece (Hakan) 2 Ocak 2003 Aþk ve Romantizm 

Ben þimdi sensizmi kaldým , yapa yalnýzým öylece / Sen þimdi hasretim oldun , unuturmuyum böylece. /

Yüreðin Nasýl (Hakan) 2 Ocak 2003 Aþk ve Romantizm 

Kulaklarýmda fýsýl fýsýl Baharý çaðýrýp duran Dudaklarým eþliðinde tatlý bir fasýl. Sen de eþlik etseydin ya Düþünmezdim þimdi nasýl ?

Ýhanetim Saklý Deðil (Hakan) 24 Aralýk 2002 Aþk ve Romantizm 

Ayný deðilim / Ayný kalamadým. / Sevgilerim yaþlandý benimle beraber. / Her þeye raðmen o yine benimle beraber / Neyseki gençtik , / Ve genç yaþta seviþmiþtik. /

Yanýma Uzansana (Hakan) 23 Aralýk 2002 Aþk ve Romantizm 

Önce uyut beni / Yollara öyle vur git / Ayak sesini bile duymasýn kulaklarým. /

Bu Gün Dünden Güzel Olacak (Hakan) 20 Aralýk 2002 Aþk ve Romantizm 

Bu gün dünden güzel olacak / Kalbim senin olacak / Rüyalarda; /

Geç Kalan Sevgiliye (Hakan) 20 Aralýk 2002 Aþk ve Romantizm 

Seni beklemek gibi / bir alýþkanlýðým olmadý hiç. / Ayrýlacaðýmýz gün bile / yaðmurun dinmesini bekliyordum ; / senin gelmeni deðil…

Aç Kalsýn Diye Ruhum (Hakan) 20 Aralýk 2002 Aþk ve Romantizm 

Sana inat kader ; / Artýk sevmeyeceðim. / Çiçekler masumdur diye / Ayrýlýðýn bedelini benmi ödeyeceðim. /

Kurban (Hakan) 16 Aralýk 2002 Aþk ve Romantizm 

Sen hala sigarasýn titreyen ellerimde / Bittikçe attýðým / Yeniden yaktýðým / Ýçime çektiðim / Lanet ettiðim aþkým. / Hani ben bir taþtým ! /

Hayal ada^^ (Hakan) 16 Aralýk 2002 Aný 

Martýlaramý güvendin / Kaderinde yazanamý. / Yoksa sana gece gündüz þiirler yazanamý ?

Bir kar düþüyor yollarýna , bir ben (Hakan) 10 Aralýk 2002 Aþk ve Romantizm 

Bir kar düþüyor yollarýna , bir ben / Bazen sýramý þaþýrýyorum. / Öyle bir geliyorsunki zamansýzca aklýma / Korkuyorum. / Yinede dayanamayýp papatya kokuna / Lapa lapa düþüyorum / Çaresizce yollarýna . /

Gölgene Ay Vurmasýn (Hakan) 29 Kasým 2002 Aþk ve Romantizm 

Bir hüzzam þarkýnýn namelerindeyim þimdi / Yine tutamadým kendimi / Yine aðlýyorum. / Hiç olmadýðý kadar derinden düþlerken seni / Sigaramla beraber kül olup yanýyorum.

Bir Sen Düþtün Aklýma (Hakan) 28 Kasým 2002 Aþk ve Romantizm 

Gemilerin ardýndaki dalga olduk seninle / Sen açýk denizlere ; ben ise kýyýlara gittim. /

Hepsi Bu (Hakan) 25 Kasým 2002 Aþk ve Romantizm 

Durmasýn artýk hayalin karþýmda ; / Baþýmý ne yana döndürsem / Gözlerin bana doðru. / Hem sen deðilsinki uðruna yandýðým. / Bir çiçeði sevdim ben ; Hepsi bu……..

Özlemeni Bekledim (Hakan) 22 Kasým 2002 Aþk ve Romantizm 

/ Uyumadým sen gözünü yummadan / Hep baþ ucunda nöbetteydi resmim. / Hani her an söylenebilir diye ismim / Rüyalarda bile bekledim seni , asla gitmedim. / Sadece beni çok özlemeni bekledim. /

Þiirler Yarým Kaldý (Hakan) 20 Kasým 2002 Aþk ve Romantizm 

Yaþarmýyým bilmiyorum bende kalan hevesleri / Söylermiyim þarkýlarýn tamamýný bir seferde. / Yazarmýyým yeniden yarým kalan þiirleri / Eðer þimdi dönersen geri ; / Bilmiyorum. /

Ýkinci (Hakan) 18 Kasým 2002 Aþk ve Romantizm 

Zamanýn ötesinde kalmamýþ olsaydýn / Þiirlerim yinede seni bulurdu / Ne denizler kabarýrdý , ne fýrtýna olurdu / Ne gündüzler erken biter / Ne de gecelerde sis olurdu . / Bir kalbim daha olsaydý eðer / Senin olurdu. /

Yalnýzlýðý bilirim anlatmana gerek yok
Toplasanda çýkarsanda sonunda tek kalýrsýn
Gece soðuk , gece sessiz , þafaða saatler kala
Ben hüzün denizinin ortasýmda bir ada^^

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Hakan, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 19.04.2024 22:31:32