..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Umutsuzluða düþmeyin. -Charlie Chaplin
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - kenan daniþ
kenan daniþ - Karýþýk Duygular
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Sessiz Yanýt (kenan daniþ) 25 Mayýs 2006 Sevgi ve Nefret 

Bu gün doðum günüm. Uzun zamandan beri ilk kez buraya bir þeyler yazýyorum. Bir sevgiliye sitem olabilir. Bir þeyleri kaybettikten sonra geri dönüþ olsada ne kadar doðrudur sizce.

inanmam (kenan daniþ) 26 Ekim 2002 Aþk ve Romantizm 

Sevmiþ çok sevmiþ deyip güldürmeyin beni / Siz onu tanýmazsýnýz yalancýnýn teki /

hayýr sen (kenan daniþ) 26 Ekim 2002 Aþk ve Romantizm 

Sevilmeyi hak eden sen , sevmeyi bilmeyen ben / Beddualarýnda ben , dualarýmda ki sen ... /

Ýdam Mahkumu (kenan daniþ) 2 Mayýs 2002 Aþk ve Romantizm 

Gel de son sözlerimi söyleyeyim sana, belki birazdan / Ýdam edilen ben olsam da, elbet ruhum kalacak yanýnda... /

Acý Meyva (kenan daniþ) 2 Mayýs 2002 Aþk ve Romantizm 

Bir ama da görebilir, duyabilir, hissedebilir / Aþk sevgi hissetmek deðilmidir ki.. o nu eþsiz kýlan /

üvey evlat (kenan daniþ) 1 Mayýs 2002 1. Bölüm 

1960'lý yýllarda istanbul'da yaþayan bir ailenin hikayesidir bu! istanbul'un en soðuk gecelerinden birinde fakir bir ailenin gecekondusunda sobada yanan, yollardan toplanmýþ çalý çýrpýnýn adeta saman alevinin verdiði sýcaklýðý vardý.

bir yudum su gibi hasretim sana,
sensizlik çölüne geliver artýk,
dudaklarým susuz,dudaklarýma
yýllanan aþkýný veriver artýk..
yýllar var gizlediðim duygularýmý,
aþkýnla kalbimi baðladýðýmý,
kimseler görmesin aðladýðýmý
yaþlý gözlerimi siliver artýk..
istemem bu rüya acý bitmesin
istemem bu arzu ümit vermesin
bir sabah gözlerim açýk gitmesin
ne olur benim yanýma geliver artýk..

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © kenan daniþ, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 28.03.2024 10:52:26