..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Mutlu insanlar tatlý þeylerden söz ederler. -Goethe
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Kerim ÇINAR
Kerim ÇINAR - MASKELÝ BALO
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Die Liebe Von Fisherman (Kerim ÇINAR) 4 Temmuz 2008 Aþk ve Romantizm 

Oðluma Hikayeler'den
"Bu annene kalýrsa sen hapý yutarsýn oðlum. Çünkü senin annen týpký benim anneme benziyor. Benim annem de böyleydi, beni çok severdi. Titrerdi üstüme. Ailenin tek çocuðuydum. Baþýma bir iþ gelmesin diye "aman aðaca çýkma oðlum, düþersin", aman suya girme oðlum, boðulursun", "aman kimseyle güreþme, bir yerini kýrarsýn" diye diye beni her þeye seyirci bir insan haline getirdi. Hayata seyirci kalmak kötüdür oðlum. Hayatýn iyi, uslu bir seyircisi olmaktansa, hayatýn içinde baþarýsýz bir adam olmak bin kere daha iyidir. Ýyi bir boks seyircisi olmaktansa, kötü bir boksör olmayý göze almak daha iyidir oðlum"

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Kerim ÇINAR, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 29.03.2024 00:29:35