..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Yalnýzlýk güzel birþey, ama birilerinin yanýnýza gelip yalnýzlýðýn güzel birþey olduðunu söylemesi gerekir. -Balzac
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - medusa
medusa - kuzey
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Þehirler (eftelya) 23 Eylül 2007 Garip 

Bu Havada (eftelya) 27 Aðustos 2007 Garip 

Kayýp Anýlar Zamaný (eftelya) 27 Aðustos 2007 Aný 

kayýp zaman

Bir Adam Tanýdým (eftelya) 27 Aðustos 2007 Deneysel 

sonsuz bir zaman diliminin içinden çekip çýkarýlmýþ ufak bir kareyi anlatan çok basit bir þiir

16.06.2010 17:11:33 claustrum 

Bir apartman kavgasýndan yola çýkýp aslýnda muhteþem bir senaryonun ve hikayenin baþlangýcý olan olaylarýn parça parça kýsýmlarý aklýmda ve birleþtirmek biraz zaman alacak.

12.06.2010 16:40:22 claustrum 

Sahne arkasýnda saklanmak iyi bir fikir gibi geldi. Okuyamadýðým kitaplar ve bu kitaplar yüzüden yazamadýðým yazýlar; tekdüzeleþiyorum ben de gitgide, daðarcýðým dar aðacýnda sallanýyor ve unutuyorum bir çok þeyi.  Milyonlar hallaç pamuðuna döndürmeden yazmak en keyiflisi. Aslýnda herkes birileri okur diye yazýyor ya neyse. Þu anda benim ki de bu mantýkla, pek dürüst olmasa da..vesaire..Görüþürüz küme, ya da her ne isen!

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © medusa, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 28.03.2024 20:50:27