..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Sevginin ölçüsü ölçüsüz sevmektir. -Spinoza
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Nilüfer
Nilüfer - Sessiz Çýðlýklarým
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Babam'a (Nilüfer) 14 Kasým 2003 Umut 

Özlenen beklenen; gelmediðinde ya da yitirdiðinizde, satýrlarý kanatýr ya yazmak istedikleriniz. iþte bu...

Beni Seviyorum (Nilüfer) 9 Aralýk 2002 Yaþam 

yaþamý da seviyorum belki ama en çok da kendimi narsist miyim neyim? / býrakýn öpüþelim....

topluma ve sana-bana dair içimizdekiler (Nilüfer) 3 Aralýk 2002 Toplum 

topluma bir baþkaldýrý deðil belki de içimizde büyüttüðümüz ansýzýn kustuðumuz bir zehir bu, hiçbirimiz kýzýlcýk þerbeti içmedik biliyoruz...

Anadoluya Aðýt (Nilüfer) 29 Kasým 2002 Özlem Þiirleri 

haykýrýþ, çýðlýk boðazýmýzda düðümlenmeden ancak þiirle çýkar

hayat, bazýlarýna daha çok küser bana da öyle oldu. hayat bir küstü barýþmasý çok uzun sürdü. beynimin savunma me.kanizmasýydý kader deyip geçmek, sonralarý bunu rüyalarýmda aþtým.

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Nilüfer, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 28.03.2024 14:03:56