..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Bir takm eyler grrsnz ve "Niye?" diye sorarsnz. Ben ise bir takm eyler dlerim ve "Niye olmasn?" diye sorarm. -George Bernard Shaw
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Arama Motoru

zEdebiyat > yk > Erotik > Levent ler

11 Austos 2012
Tatl Sert  
18 Yandan Byklere. Krmz Noktal

Levent ler

Asl masadan aa kayd. Etei daha da yukar syrlrken dzeltmek iin bir ey yapmad. Engin dalgnca ve kontroln kaybetmenin eiinde tatl tatl, zevkle sallanarak izledi. O kalalarn sallana sallana gidii, eteinin neredeyse bacak arasna kadar edepsizce syrlm hali kaldrabileceinden ok fazlayd. Asl buradayd, Engin de buradayd. ki art iki drt ederdi. Ate ile barut yan yana geldiinde olacaklar bilmek iin dahi olmaya gerek yoktu.

:DIIG:
(Srasyla 1996 Yl ve Zeytin Karas yklerimin devam niteliindedir. Ayrca okunabilir ama hikayeyi daha iyi anlayabilmek iin batan okunmasn tavsiye ederim)

Asl sadece birka rencinin bulunduu zemin kat koridorunda yryordu. Yalnz ve skc bir gnd. Cem arkadalaryla bilardo oynamaya kamt. Pi. O... ocuu. Asl kaamamt nk raporu henz hazr deildi ve devamszlktan kalmann eiindeydi. Kfrler edip homurdanarak yryordu kumral gzeli. Hi tad yoktu. Iklar snm ve pek k almayan glgeli koridorda kzlar tuvaletinden km yryordu. Hereyin stne bir de bu tuvaletin pislii ty dikmiti. Bu alt snflar ne kadar iren ne kadar da pisti be...
Byle fkeli fkeli sylenip retmenler tuvaletine doru yol alrken arkadan yaklaann farknda bile deildi. Asl balk etli saylmazd ama dolgun hatlar ve muhteem yuvarlak kvrmalar ile sska hi deildi. Kalalar sallana sallana yrrken ceket giymedii zamanlarda btn erkeklerin baklarn arkasndan esir alyordu. Aslnda Asl ceket giymediinde -hatta giyse bile- nden de erkeklerin baklarn esir alyordu. Tam mkemmel byklkteki dolgun ve dik gslerini gren erkek ksmnn hipnotize olmu gibi orada taklp kalmas iten deildi. Gsleri, gren her erkekte avulama ve skma istei uyandran kkrtc gslerdi. Aslnda poposu da u ceketini koluna asm tayan halinde ayn hisleri uyandryordu. Birisi bu hisse kar koyamamt.

"Yavrum yerim seni. Hepsi senin mi," diye itahla ve ehvetle fsldayan ses popoya alttan yukar ap diye geen be parmak ile desteklendiinde, Asl gzleri dehetle alarak adeta havaya zplad. "Aaayyy!" diye bir kk l yutttu. Bu sesi ok iyi tanyordu ve bu kaltaa bunun hesabn soracakt. O iki orta parmak i amarn zorlayp biraz fazla derine inmiti. Eer bakire olsayd Asl kesinlikle u anda bekaretini kaybetmi olmaktan endie ederdi.
"Edepsiz fahie. S...min kalta, koridorun ortasnda ne yapyosun lan yle!" diye sesini alak tutmaya alarak bard Asl.
Serap afacanca ve neeyle glyordu.
"Napym kz. Dayanamadm. yle bir salna salna yryodun ki. Maallah popon da tam kvamnda. Fstk gibisin bugn yine. Orospu, harikasn lan."
"Pis kanck, azgnln zerinde bugn yine. Noldu dn vurdurmadn m Hakan'a?"
ki kz birden apknca kahkahalarla gldler. Bu az bozuk pis konumalarla akalamay ikisi de seviyordu.
"Yok be. Salak dersten kaarken yakalanm. Bouna bekledim bir saat. Hevesim kursamda kald," diye yalandan dudak bkerek konutu Serap. "Neyse ki duta geen bir saat imdadma yetiti. Yalnz dnden sonra bir daha herhangi bir salatala asla eskiden baktm gibi bakamayacam," diye kahkahalarla glerek konutu afacan sarn.
Asl sarn afeti szerken az yarm ak aknlkla glmsyordu. Bu llk gerekten bunu yapm myd yani.
"Dalga geme lan? Cidden mi? Salatalkla m?"
"Ne var bunda be? O anda kesinlikle iime girip beni dolduracak bir eye ihtiyacm vard. Salatalk da gzme tam uygun lde grnd. yle kocaman, sert, kavradnda avucunu dolduran harika bir his veriyordu."
"Sapk seni," diye glerek konutu Asl. Bu atletik ve bebek yzl gzel hatunun lgn olduunu btn okul biliyordu ama sadece Asl ne kadar lgn olduunu biliyordu ve o bile bugn hala baz zamanlar dilini yutma derecesinde armaktan geri kalmyordu. Elbette Asl da pek yle masum bir kz deildi ama Serap bakayd be...
Serap da hemen Asl'ya dnd yrrlerken ve glerek laf gediine koydu.
"Bana diyene bak. Bana arka kapy kullanmay reten sen deil miydin? Hangimiz daha sapk merak ediyorum?" diyerek neredeyse kzn aznn iine girerek konuuyordu Serap. Asl gld. Serap'n bu deli baklarn biliyordu ve imdi retmenler tuvaletine girdiklerinde arkalarndan kapy kapatmasyla birlikte glmsyordu. Sradakini de ok iyi biliyordu. Ceketini yandaki askya asp suyu at. Ellerini biraz slatt ve salnk uzun kumral salarn arkasna doru toparlayp dzeltmeye koyuldu.
Serap bu frsat bekliyordu zaten. Elleri arkadana arkadan yaklap gslerini sarp avularken dudaklarndan vahi bir hrlt ehvetle kt.
"Kz orospu, bitiyorum senin gslerine," diyerek smsk skp avulamaya, meme ularn ararken dairesel hareketlerle onu okamaya balad. Asl elinde olmadan inledi ve alt dudan srarak glmsemesine engel olamad. Cem iki gndr uzaktayd ve iki gndr tesadf bu ya Asl alev alev yanyordu. Bu dokunular hem a diiliini daha da azdran bir ikence, hem de zevk veren tam kvamnda okamalard.

Bir sre Asl buna izin verdi. Diklemi meme ularn bulan parmaklarn o meme ularn skp burmasna, ekitirip yumuak okamalarla taciz etmesine izin verdi. Serap'n onu arzuyla okamasna ve ensesine, boynuna ateli srlsklam pckler kondurmasna, bir eliyle kalasna ve hatta bacaklarnn arasna ehvetle ilerlemesine izin verdi. Ama sonra Zil ald.
kisi de kurumu dudaklar ve derinlemi nefesleri ile birbirlerine dndler. Dudaklar birbirine ok yaknd. ki gen kzn dudaklar bulutu. Ksa bir an iin ekingenlik duydu Asl. Sonra dili Serap'n azndan ieri hcum etti ve sarn bu dili ehvetle diliyle kard. Sonra arzuyla emdi ve emdi.
pmeleri uzayabilirdi ama yaknlardaki snfn kaps alp rencilerin bar sesleri koridora hcum edince ikisi de sratle geri ekildi. Yaramaz ve biraz da utanga, heyecanl glmsemelerle gldler. Az sonra da kahkahalarla glyordular.
"Orospu," diye glerek itham etti Asl. Bu kadarndan teye gitmemitiler hi ama bazen bu sarn bebee teslim olmay gerekten hayal ediyor ve bu onu ok sapka biimde heyecanlandryordu. Cem'i dnrken heyecanlandndan ok daha fazla heyecanlandryordu zellikle bu aralar.
"Sen daha orospu," diye aynen glerek cevaplad Serap. Gzleri hala atelerle yanyordu. Serap Asl'y yatrmay cidden istiyordu. yle lezbiyen filan deildi ama Asl'y istiyordu. Bu iki lgn kz senelerdir hep beraber gezen ok iyi iki arkadat ve aralarndaki ba ok glyd. Paylatklar lgn tecrbeler ikisi arasnda tarifi ve aklamas zor bir ey ina etmiti. Tuvaletten baheye karken bir yandan hala glyor ve akalap ak sak eylerden fsltyla sz ediyordular.
Baheyi kesip kurban arar gibi alt snflar inceliyordular. ou daha ocuktu ama aralarnda bir iki tane dikkat eken ho kurban aday da vard. Asl iin deildi tabii bu kurbanlk aray, o ilere Serap bakyordu.
Serap'n babas eer kznn okuldaki nn duysa byk ihtimalle onu kurbanlk gibi yatrp keserdi; yle sert, biraz tutucu ve ar korumac bir babayd. Neyse ki annnesi babasndan daha rahatt ve babas zerinde ok byk lde etkiliydi de kzn koruyabiliyordu. Yine de Serap babasyla bir kavgadan dierine yelken ap duruyor ve srekli fke nbetleri ve alama krizleriyle odasna kapanp duruyordu. Ev ne kadar kapan ise okul da bu tatl sarn iin o kadar ka ve zgrlkt.

"Engin hakknda ne dnyorsun?" diye damdan der gibi sordu Serap. Bahenin bir kesinde durmu kapdan uzaklaan iki kza el sallyordu Engin. Bunlar Sumru ve Buket idi. kisi de harika grnyordu.
Asl bir sre durdu ve kzlarla Engin'i izledi. Gzleri dikkatle ve derin bir younlamayla izlemiti
"Aloo, dnyadan Asl'ya? Cevap ver Asl?" diye glerek konutu Serap.
Kumral afetin dudaklarna yaylm glmseme apknca ve ok sinsi bir glmsemeydi.
"Kokuyu alyor musun Serap?"
"Ne kokusu hayatm?" diye glerek sordu sarn.
"Taze iek kokusu bir tanem. Birileri iek am grmyor musun? Dikkatli bak."
"Biliyorum hayatm. Senden nce dikkatimi ekti." diye glerek ve ah ederek cevaplad Serap. Serap Engin'e biraz yankt ama Yeim denen o orospu yznden bir trl yaklaamyordu. Engin hep kibarca ve kararllkla onu anlamazdan geliyor, arada arkadaa bir mesafeyi koruyordu. Btn bu dayankl diren, bu ka ve yakalanmama halleri de Serap' daha beter ekip esir alyordu. Engin'i senelerdir kesiyordu ama u son bir senedir resmen ak olmu gibiydi. Serap adeta Engin'i grnce apallayordu.
"Dikkatini ekmesine hi armadm," diyerek gld Asl. Durumun o da farkndayd. Engin yle ok gze batan bir ocuk deildi ve yakkl ocuklar anketinde pek yksek puan da almyordu ama kzlarn kendi aralarnda yaptklar itiraf konumalarnda hep "tatl ocuk, ho, iyi birisi," diye yksek not alyordu. Bu konumalar daha sonra utanga glmeler ve kahkahalarla kesiliyordu. Engin'in bir tlsm vard ve okuldaki kzlar arasnda bir gurup aklanamaz biimde bu tlsmn etkisiyle ona farkl bir ilgiyle bakyordu.
"Son gnlerde Yeim pek ortalarda yok." dedi Serap.
"Evet. Rapor alm galiba. Snava alacakm filan diye duydum," diye cevaplad Asl
"Evet ama Engin okulda. yi gveniyor valla. Ya da umursamyor mudur nedir. Ben olsam kskanrdm. Bir ara Sumru'yla atmalarna ahit olmutum istemeden. Sumru Engin'e iyi davranmyorsun diye fralyordu Yeim'i. Sumru'ya isterse onu alabileceini sylemiti. Ne kadar salak bir kz lan bu Yeim," diyerek konutu Serap. Ban onaylamaz biimde iki yana sallyordu.
"Ben Sumru'nun yerinde olsam bu izin zerine hemen harekete geerdim," diye glerek konutu Asl.
"Engin sana geit vermezdi," diye dudak bkerek ve bilmie glmseyerek cevap verdi Serap.
"Ben bundan artk pek emin deilim canm. Dikkatli bak Serap. Havay kokla. Kokuyu duyacaksn," diye son derece kendinden emince konumutu Asl.

Bu konumalar srerken Engin bu iki tatl gen kza doru dnm ve kapya doru yaklamt. imdi tam bu iki ho hanmn yanndan geerken onlara selam veriyordu.
"Naber kzlar?" diye selam verirken ne Engin'in ne de kzlarn kan rzgara yapabilecei bir ey yoktu.

Olan olmutu ve etekler havalanm, lklar koyverilmi, dudaklar glmseme ile kvrlp utanga kahkahalar patlamt.

Engin yanlarndan geerken sessizce fsldadnda Asl bu fslty yakalamt ve yz bir anda ate gibi yanmaya balamt. Engin uzaklarken Asl da arkasndan avc gzlerle onu izliyordu.
"Kz Serap, ben bunu yerim. Tam kvamna gelmi bu," diye skl dilerinin arasndan neredeyse kendini koyvermi bir ehvetle fsldyordu Asl. Sesi neredyse vahi ve a bir hrlt kvamndayd.
Serap arm ve kk bir akn kkrty koyvermiti.
"Seni llk, senin ktn var..."
"Orospu. Bana diyene bak. Sana biraz glse hemen nnde klodunu indirip domalcaksn."
"Hayatm bana biraz glse ben onun yannda hep klotsuz gezerim, emin ol yani..." diye kendinden emin ve kabadayca syledi Serap.
kisi de bu edepsiz szlerin zerine kkrdyordu. Oyunbazca ve apknca atmalarla izlediler ieri giren Engin'i. Asl'nn ve Serap'n gzleri ayr ayr, uzun uzun szd uzaklaan Engin'i. kisi de akllarnda planlar ve hayaller kurarken buldular kendilerini. Hisleri, okulun son haftalarna gelmi olmalarnn bilinci, nlerindeki niversite snav ve hayatn yeni bir sahne amas, aileleri ve sevgilileri ile sorunlar, ikisinin de Yeim'den holanmamas ama Engin'e ilgi duymas akllarndaki ve yreklerindeki tasarlar ekillendiren unsurlard. Gelen gnler biraz da ans ve aba ile ok ilgin olabilirdi.

"Ben gidiyorum," diyerek Asl'y merdivenlerde brakt ve arkasn dnp uzaklamaya balad Serap. Asl sarna koup kolundan yakalad.
"Nereye lan llk?"
Serap apknca gld. Dudan srd. Asl gld.
"Orospu. D...zmeye gidiyorsun di mi? Lan nasl utanmaz bir kaltaksn sen ya. Kzm olann seni arkadalarna peke ekmedii kald. Ne yaptysanz anlatyor arkadalarna, sen de biliyorsun. Hala glerek gidiyosun o... ocuuna," diye glerek azarlad Asl.
"Aman, biliyorum be. Hem bu dediklerin biraz houma bile gidiyor. Geenlerde gz ucuyla yakaladm. Biz s..irken kalorifer dairesine bakalarn da alm. Kenardan keden ne kadar karanlk delik varsa a kurtlar gibi gzler ldyordu, farketmediimi sanyor salaklar," diye glerek, dudaklarn srarak anlatyordu Serap.
Asl'nn az ak kalmt.
"Orospuuuu," diye aknlkla, ne diyeceini bilemez halde, glerek konutu Asl. Sarnn bundan holanm halde konumas cidden Asl'y oke etmiti. "Ya kp hepsi birden zerine ullansayd nolcakt lan. Korkmadn m hi?! Manyak!"
"ey," diye biraz yalandan utanarak, apknca ve ehvetli bir glmsemeyle azn at Serap, "aslnda kp hep birden zerime ullanmamalar beni hayalkrklna uratt diyebilirim. ylesi ok daha ilgin ve elenceli olabilirdi..."
Asl'nn bunun zerine syleyecek pek fazla bir sz yoktu. Nutku tutulmutu.
"Sapk seni... Manyak kaltak, hastasn lan sen," diyebildi sadece ve arkadayla karlkl kahkahalarla glmeye baladlar. Bir sre katla katla gldler.

Az sonra Asl aklnda dncelerle farknda olmadan retmenler tuvaletine doru yrrken Serap da ikinci bloktaki kalorifer dairesinin arka kapsna doru yola kmt. Hakan kalorifer dairesinin n kapsnn kilitli olmasn ve arka kapsnn anahtarnn da sadece kendinde olmasn ayarlayabilecek kadar harlk alan bir aa ocuuydu. Gurbette okurken olunun bir dediini iki etmeyen babasndan gelen paralar Serap iin bonkrce harcyordu delikanl. Kza fena tutulmutu, yok yle ak deildi ama kzn ateli kimyas bamllk yapmt. Alan memnun veren memnun durumu varken ak o kadar da umurlarnda deildi zaten.
Gen kzn kk klodu imdiden srlsklam olmutu. Rzgar yzne ve bedenine nden vururken ceketi geriye savrulmu ve avu iini dolduran diri eftali gsleri serin rzgarda ne kmt. Attran hafif yamur taneleri ince gmleini ksa srede effaflatracakt ama buna gerek kalmadan meme ular imdiden ok belli ve dimdik ortadayd. Serap sabrszlkla inledi. ok kt tahrik olmutu. nce dn geceki hayalkrkl ve salatalk maceras, sonra az nce Asl ile tuvalette oynamalar ve Engin'le ilgili fantazilerini hatrlamas... Hepsi iini adeta yangnlara salmt. Ate gibi yanyordu Serap. Bu ocuu gizlice izleyen herkesin nnde bu defa yle bir s..ecekti ki buradan onu kollarnda tamak zorunda kalacaktlar. Yaramazca kkrdad ve neeyle bir ark fsldamaya balad sarn. ansl bir piti u Hakan.

Necla ile geirdii gnn ertesi gnnde Engin sabaha yine ktphanede balamt. Futbol sahas ve ktphane Engin'in hayatndaki iki kutsal mekanyd. Bu aralar kendini daha ziyade ktphanede buluyordu Engin. Herkes oraya buraya okuldan kaarken ya da okula gelmezken Engin gelmesi gerekmeyen gnlerde bile okula geliyordu ve pek okulu asmyordu. Okulu asmak istedii kii pek ortalkta olmaynca okulu asmann bir anlam yoktu. O ark geldi farknda olmadan dudaklarna "okulu asardm, dnyaya kserdim, dalp da giderdim, gzlerinin iine," Aylin Livaneli arks aradan yllar getikten sonra bile ok sevdii arklardan biri olarak aklna kaznm kalacakt.
Ne diyorduk. Evet. Engin'in okula gelmek gibi zorunluluu pek yoktu. Snf bakan yllanm sra arkadanz, en iyi arkadanz ve kral bir delikanl olunca girmediiniz derslerde bile var gsterilmeniz ocuk oyuncayd. Engin nklap, felsefe ve sosyoloji derslerine neredeyse hi girmemesine karlk devamszl sfra yaknd. Okula yeni gelmi ve derslerine giren baz hocalar Engin'i grdklerinde aryor ve onu yeni bir renci bile zannediyordu. Engin sadece glmsyordu. Murat ok kral bir sra arkadayd. Sayesinde Yeim ile rahat rahat gezip tozduu gzel zamanlar glmseyerek and.
Yeim... Yeim yine aklna gelmiti ite. Aslnda hi aklndan kmyordu. Gne Yeim ile balyor, Yeim'le yayor, gn biterken Yeim ile bitiyor ve ryalarnda bile Yeim ile uyuyordu. Bu kadar belki de hastalkl bir sevdayd ama bu tutkulu sevda houna gidiyordu; bo ve zindan misali karanlk gnlne bir mavilik olup douyordu Yeim'in gzleri..
Her ne kadar son zamanlarda iler iyice rayndan kp mutluluktan ok mutsuzluk ve kavga ortalkta olsa da Engin hala lgnlar gibi, krktk akt. Bu bazen cann ok yakyor ve iini paralayp onu yok ediyordu. Bazen sadece uzun bir yol kmay ve sadece durmadan komay ve komay istiyordu. Hereyi arkasnda brakmay ve bitmeyen bir yolculukta durmadan ileri gitmeyi, yolda olmay istiyordu.

u son bir iki hafta iinde yaad olaylar ve iindeki deiimi dnnce akl yine kart. Hem de ok kart. Bir trl kafasn rahatlatp boveremiyordu. Bovermesi gerekiyordu oysa. En azndan bir sre iin buna ihtiyac vard. Olan olmutu ve geri dn yoktu. Sumru ile alan kapdan Buket ve sonra da Necla gemiti. Bunun geri dn yoktu. Aklnda bir eyler deimiti. ok ey deimiti. Baz eyler hala yerinde olsa da onlarn yanna artk baka eyler de gelmiti. Engin artk eski Engin'den daha baka ve daha fazla dnyordu. Yeim aklnda sabit kalrken aklndaki dier baz eyler hi sabit deildi ve srekli bir deiim iini ykp ina ederek yeniden ekillendiriyordu. Engin gnden gne baka biri oluyordu. Ya da aslnda kendi iinde gerekte olduu kiiyi bulmaya yaklayor ve daha ok kendi oluyordu zamanla ve tecrbe ile...

"Engin abi, bunlar hangi rafa koyaym," diye soran Eda idi. Eda'nn sesi Engin'i dncelerden ekip karmt.
Kzn elinde kitap vard ve bunlar yeni gelen kayda ilenmemi kitaplard. Engin'in gz bir an kitaplarda bir an sonra da daha uzuuun bir an boyunca Eda'nn zerindeydi. Eda bu sabah ieri geldiinde sadece ban kaldrmadan arkas dnk biimde gnaydn demi ve sonra da koltuuna gmlp gzlerini kapatarak dncelere dalmt. Oysa imdi Eda'y gryordu.
Sa ok deimi ve itinayla ok gzel yaplp arkadan moda bir stille rlmt. Yznn sa yanndan dklen kk bir rgyle ok tatl grnyordu. Kravatsz beyaz gmlei ak iki dmesiyle olduka havadar ve afacan grnyordu. Etei ksack pileli bir etekti ve Engin imdi gryordu ki suni olarak katlamalarla ksaltlmt bu etek. Bu pek Eda deildi normalde ama Eda da byyordu sonuta. Hatta 15 yanda olduunu bilmeyen birisi rahatlkla bu kza 18-19 diyebilirdi. yle alml ve ho grnyordu u anda...
Evet, kzlar erkeklerden daha abuk olgunlayordu bu doruydu. Ama klk kyafet tarz ve makyajn etkisi de ok dehetliydi hani. Engin birden ok defa, yan bildii kk kzlarn nasl bu kadar olgun ve byk gsterdiine hayret eder bulmutu kendini. Kafasn evirip baka tarafa bakmaya kendini zorlamas epey zorlamt Engin'i hani. Tamam Engin'de pek byk saylmazd ve aradaki iki ya, bu ya aralnda ok byk bir fark deildi belki ama aklndaki snrlamalarda hala bu ya farkn tedirgin edici ve saknlas olarak gryordu. Yine de Eda'ya burada bakarken ya fark meselesi aklnda biraz daha siliklemeye balar gibi oluyordu. Eda byyordu ve ok gzelleiyordu. Ablasnn hretini bile geecek bir hret edinmesi pek mmknd. Eda'daki o saf ve masum yz ifadesinin arkasndaki zeki prltl gzler ok etkileyiciydi. O mavi gzlerde byk bir derinlik ve ekici bir enginlik vard.
Engin kendine aklnda bir tekme att. Nereye bakyosun sen yle Engin? Napyosun olum sen? Karndaki kzkardein saylr lan. Eda lan olum o. Kendine gel lan sapk herif. Uan kaan bitti de sra Eda'ya m geldi, diye kendine sk bir "hst" ekmiti Engin. Elinde olmadan glmsedi Engin bu yaad isel karmaaya.
Bu glmsemeye kar Eda da glmsedi farknda olmadan.
"Engin abi?" diye cevabn bekledi ve bir yandan da neden glyosun diye sordu Eda.
"Ah, Edacm. Kusuruma bakma dalmm. Sabahtan beri yeni fark ediyorum, bu sabah ne kadar tatl grndn. Canm, ok harika olmusun lan. Bu okulun zavall erkek nfusu senin elinden ok ekecek gzelim," diye saf ve masum iltifatlaryla konutu Engin. Bu tatl kz ok seviyordu. Bir kzkardei olsa byle bir kzkardei olsun isterdi. Eda ona hep ok iyi davranm, ok yardmc olmu ve hep saf bir sevgi ile yaklamt. Eda u yl boyunca en iyi arkadalarndan biri olmutu. Aradaki ya fark yznden hereyi konulamyordular belki ama beraber almalar ve sessizlii paylap akalamalar bile aralarnda salam bir sevgi ba olumasn salamaya yetmiti.
Eda yaplan bu tatl iltifatlara hem mahup, hem memnun; hem utanga hem de kendine gvenen bir glmseme ile cevap veriyordu.
"Engin abi yaa, yle deme be. Ben kimseye bi ey ektirmem," diyerek glyordu tatl kz.
"lerde sana sorarm ektiriyor musun ektirmiyor musun," diye glerek cevap verdi Engin. "O kitaplar dosya dolabnn yanna brakver. Ben ilgilenirim."
"Tamam. O zaman ben u kalan birka kutuyu hemen dersten nce yerletireyim. kinci dersten sonra okulu asabilirim," diye utanga biimde glerek konutu Eda."
"Kurtlara dikkat et demitim. Aklnda deil mi?" diye glerek dokundurdu Engin.
Eda kzard ve utanga biimde tatl tatl glerek cevap verdi yine.
"ok ktsn sen Engin abi."
Engin de gld. "yi elenceler kk hanm. Tadn kar bugnlerin. Yllar ne kadar hzl akyor. Daha dn gibi senin yalarnda olduum zamanlar."
"Abi sanki benden yirmi ya byksn gibi konutun. Yine moda girdin," diye azarlayan tatl sert bilmi ifadesini kuand Eda. kisi birden kahkahalarla gldler buna.
Engin elindeki kitaba doru ban evirirken Eda da raflara doru yrd. Eda yrrken Engin'in baklar elinde olmadan kitabn sayfalar zerinden Eda'ya doru kayd. Eda'nn sileti gerekten imdiden ok hotu. 18lik haliyle bu kz dnnce derin ve sessiz bir i ekmekten kendini alamad Engin. Kafasn iki yana sallayp aklndaki dnceleri silkelemeye alt Engin. Yine de gzleri hala kzn ho poposundan, ksack eteinden aaya inen biimli bacaklarna doru kayd.
Eda bir an iin geriye dnp Engin'e baktnda Engin'i yakalad. Engin yakalandn fark ettiinde pek bozuntuya vermedi ve sadece glmseyip "napym, gzele bakmak sevaptr," dercesine biimde vcut diliyle dosdoru anlatt. Eda sadece glmseyerek cevap verdi onun baklarna. st raflara uzanmak iin sandalyeyi ekti. Sandalyenin zerine kt. Engin sadece ksa bir iki saniye daha arkadan szd Eda'y. Sonra ban kararllkla sallad, derin bir i ekmenin ardndan kitabn sayfalarna geri dnd.

Eda bir iki dakika iinde sratle iini bitirmiti ve imdi yine dncelere dalm dnyadan kopmu Engin'in karsndayd. Tatl kz Engin'i iyi tanyordu. Engin u anda Yeim'i dnyordu. Bu aralar bu ocuun akln bu kadar karanlklara bryen tek ey Yeim'le ilikisiydi. Eda bu yzden Yeim'den nefret ediyordu. Engin'i bu kadar zd iin bu kaltaktan nefret ediyordu.

Eda Engin'in tam karsna masaya oturdu.
"Ne i? Sorun yine Yeim abla m?" diye sordu.
Engin ban kaldrd ve dalgnlndan syrld. Masaya oturmu ksack etekli tatl Eda'y karsnda grnce farknda olmadan gzleri yle bir szd kz. Bu oturu ekli ve etek boyu kzn siyah orapl bacaklarn dizin epey stnde bir yere kadar gzler nne sermiti ki bu normalde ok dikkat datc bir sahneydi. Ama Engin u anda hi normal bir halde deildi. Akl derinlerdeydi.
"Yeim. Evet." dedi Engin. Eda dinliyordu. Yine o dertlemelerden biri vard burada. Engin tam azn ap derdini ortaya sermeye balayacakt ki kap ald ve ktphaneden ieriye Gl girdi. ngilizce snfndaki Gl ayn zamanda Yeim'in mahalleden arkadayd.
"Gnayd millet," diyerek selamlad sarn ve hep neeli gen kz. Engin glmseyerek cevap verdi. Gl' severdi. Gl ok tatl ve gleryzl bir kzd. akalamalar ve birbirlerini kzdrmalar ikisinin de holand oyunlard.
"Gnaydn Gl."
"Gnaydn Gl abla,"
"Napyosunuz bakalm?"
"Tam Engin abiyi dertleme kvamna getiriyordum sen geldin. Yine surat ask abla," diye hemen cevab yaptrd ve ikayet etti Eda.
Gl'n surat elinde olmadan zgn ve zr dileyen bir hal almt.
"Bir mektup getirdim sana Engin. Yeim nmzdeki birka gn gelemeyecek. Rapor almaya alyordu, galiba oluyormu, onunla uraacakm. Bir tandklar varm doktor."
Engin iinden kfrleri sralamakla megul oluyordu. Zaten okulun son haftalaryd ve Yeim'i gitgide daha az grr olmas ise bu aslnda daha ok grmek iin frsat yaratmalar gereken bir zamanda hi iyi olmuyordu. Engin zgn ve fkeliydi. Engin'in akl derin ve engin bir karanln iinde duygularn frtnasnda kurun gibi ar ar szlyordu. Karanlk ve fke iindeydi.

Engin bir cevap vermedi. Sadece teekkr eder biimde bayla selamlad. Gl tebessm etmeye alarak zgn biimde aynen selam ile karlk verdi, Eda ile de selamlap derse doru gitti.

Engin mektubu at ve okudu. Yeni bir ey yoktu. Snav iin hazrlk, rapor, annem istiyor napym, telafi ederiz, grmek zere, falan filan, vesaire, bir dolu samalk bile olamayacak kadar ksa ve dandik bir mektup. Ne sevgi szc ne de samimi bir zre dair bir iaret vard. Ya da Engin o kadar fkeliydi ki okurken bu sevgi szcklerini ve zr gzden karmt! Yok artk, daha neler...

Eda'y karsnda masann zerine yan yatm ve cenin eklinde kvrlm halde grd Engin. Kzn fkeli sesi bir nutuk tonunda konuuyordu. Dikkatini verdi bu ses.
"Seni ok zyor. Kymetini bilmiyor," diyordu o dalgn ve glgeli bakan mavi gzler. Engin ban onun bayla ayn ekilde bakmas iin yana yatrrken glmsedi. fkesi krlm ve teselli edip paylaan bu ses tonu bir anda yangna dklen su gibi iindeki kzgnl ortadan kaldrmt. Bu neredeyse sihirli bir etki gibiydi. Engin'in yz glmseme ile aydnlanyor ve ii saf bir sevgiyle ldyordu. Gerekten ok gzel ve ok tatl insanlar da vard dnyada. Dnyada sadece onu inciten insanlar yoktu. Gzellik ve nezaket, efkat ve samimiyet de vard bu dnyada.
"Oysa kymetini bilecek bir sr ho hatun piyasada Engin abi. Biraz gzn asan neler olacak," diye konuurken glmsyor ve masadan dorulup iniyor, raflardaki ceketini almak iin salna salna yryordu Eda.
Engin tatl tatl, sevgiyle glmsedi bu teselli etme ve iyiletirme abasna. Bir yandan "nasl konuuyor lan bu kz byle," diye dnrken bir yanda da bu dnyada iyilik ve gzellik var hala diye kendine syleniyordu.
"Teekkr ederim Edacm. Bu szlerini aklmdan karmayacam," diyerek samimi biimde teekkr etti Engin. Seviyodu lan Eda'y. Eda glmseyerek cevap verdi.

Asl antasn snfa atp etrafa yle bir bakndktan sonra admlarnn ynn hemen ktphaneye doru evirmiti. Btn gece aklnda o ksack anda Engin'in dudaklarndan okuduu o edepsiz kelime yanklanp durmutu. Bunu Engin'den duymann onu bu kadar tahrik edip etkilemesi son derece sama ve bir o kadar da iddetliydi. Bunu aknlkla karladktan sonra ksa srede zevkle kabul etmiti Asl. Btn gece aklnda plan yapp durmutu.
Ktphane kapsna geldiinde ieriden gelen seslere bir sre ksaca kulak kabartt Asl. eride Eda ve Engin vard. Konumalarn ksaca dinledi. Glmsedi ve kapy alp ieriye yrd.

Eda tam karken alan kapdan ieri gireni grnce kocaman glmsedi. Asl hem ablasnn ok iyi bir arkada hem de ok sevdii, hayran olduu bir rol modeliydi. Kk yatan bu yana Eda'ya byk bir sevgi ve ilgi yaklamasnn sonucu olarak bu kz tarafndan ok seviliyordu Asl.
ki tatl hanfendi hemen kocaman glckler ve Asl Abla!!! Eda!!! lklaryla kucaklayordu.

"Ne ho hatunsun yav Asl abla. Kahramanmsn valla," diye samimiyetle ve imrenerek syledi
Eda. Asl sa ve yzyle, duruuyla muhteemdi ve muhteem de kokuyordu bu sabah.
"Canm benim, ok tatlsn," diyerek ayn samimiyet ve sevgiyle cevap verdi Asl.
"Cidden be abla. Piyasada senin gibisi yok. Biraz gz ak her erkek yavrusu stne atlar," diyerek, yan taraftaki Engin'e kaamak bir bak atarak konutu Eda.
Engin glmseyerek ama bir cevap seslendirmeden Eda'ya bakm sonra da ksaca Asl'y szp kark kafal bir glmsemeyle i ekmiti..
Asl kapdan girmeden nce duyduu szlerle Eda'nn imdi sylediini birletirdiinde ii kvlcmlarla parlayarak glmsedi. Talih sana frsat sunduunda hazr olmak byle bir eydi demek. Gl apknlat.
"Burada erkekler var Edacm. Bir de onlarn fikrini almak lazm tabii. Daha tarafsz bir not verebilirler," diyerek kapy zorlamt ite Asl.
Engin szn esirgemeden otomatik pilotta cevab verdi hemen.
"Cem zaten notunu vermi Asl. Yine de benim de fikrimi sylemem icab ederse, Eda hakl hani. ok ho bir hanfendisin. ok ho," derken okul arkadann hatununa sylenebilecekten biraz da fazlasn syler biimde sylemiti bunu. Cem'le o kadar yakn arkada filan deildiler ve bazen ona ok uyuz oluyordu ama ne olursa olsundu hani.

"Teekkr ederim Engin Bey," diye glmseyip hafif bir reveransla selamlad Asl. Kumraln ii kpr kprd. Engin'in eski savunmalarnn yerinde yeller esiyordu. Birisi ya da bir eyler o savunmalar yerle bir etmiti, savunmadan eser yoktu. Katan eser yoktu. i heyecanla kkrdarken yz de kocaman glyordu Asl'nn.
"Bi ey deil efendim," diye cevaplad Engin.
"Abla ben derse gidiyorum. Grrz," diyerek sarld ve Asl'nn yanaklarna aprdayan kocaman ve slak pckler kondurdu Eda.
"Grrz canm. Kendine iyi bak fstk. Ablana da selam syle, yavrum benim, offf," diyerek ufakln poposunu mnclayp bir aplak atarak uurlad Asl. Eda neeyle glp kkrdayarak ktphaneden dar kt.

"Ne ho bir kz deil mi u Eda. Ne kadar harika."
"Evet. ok tatl bir kerata. Onu ok seviyorum. ok zleyeceim," diyerek samimiyetle saf sevgisini syledi Engin. Masumca bir sevgiyle ok kocaman seviyordu bu ufakl. Yllar getike bu duygular hi deimeyecekti iinde.
"Gn getike ablasna benziyor. Kk yosma tam bir afet olacak. imdiden harika bir vcudu var," diye iltifat ve sevgiyle, kendine has slubuyla Eda'dan konutu Asl.
"Ehemm," diyerek ksrd. Engin. Konunun geldii yere ve sluba bir uyar koymak istemiti.
"Ayyy Engiiiin. Ne var be. Byle dar kafal olma. Sanki gzlerin kr. Grmyor musun fstk gibi hatuna dnyor gznn nnde. Fark etmedim deme!" diyerek yemem ben bunu diyen bir ifadeyle drst olmaya zorlad kumral hatun.
"Etmesine ettim de o gzle bakmak iin biraz ufak olduundan kafam pek o yana evirmemeye alyorum. Hem Eda kzkardeim gibi senelerdir biliyorsun,"
"evirmemeye allyorsun," diye glmseyerek yakalad aktan hcum etti Asl. Ve ekledi, "kzkardein filan da deil Engin. Aranzda kan ba filan yok. Bugn bir gzle baktna yarn baka bir gzle bakamazsn diyen bir yasa yok. Kimse bunu zorlayamaz. Aileden biliyorum, yakn evremde yaamadm ey deil. Abla karde dediimiz aile dostlarmzdan bazlar sonradan evlilik yoluyla gerekten aileye giriyor. Bunda bir yanllk yok."
Engin kravatn biraz gevetti hafif bir skntyla. Konunun geldii yerler biraz akln zorlamaya balamt.
"Buras scak m olmaya balad."
"Evet. imdi sen syleyince fark ettim de... Aslnda biraz scak oldu," diyerek frsattan istifade ceketini karmaya balad Asl. Gizlice glmsedi.

Daha o ceketini karmaya balad anda Engin'in baklar hipnotize olmu biimde gen kzn memelerine odaklanmt. Asl dudaklarnda kvrlan glmsemeyi sadece biraz gizlemeye alt ve Engin'in yzndeki skntl ve arzulu ifadeyi zevkle izledi.

Engin Asl'nn i amarn olanca aklyla grebiliyordu. Bu incecik beyaz gmlek iindeki styenin ne kadar kk ve darack olduunu aka gsteriyordu. Gsterdii bir dier ey de kumral bombann dimdik havaya kalkm mermi gibi sert meme ularyd. Engin bir an iinde o memeler ve meme ularyla yapmak istediklerine dair bir sr hayal kurdu aklnda. Farknda olmadan kuruyan dudaklarn yalad ve sessizce inledi.
Buras cidden ok scak olmutu. Pantalonunun iinde bir adr da sratle byyordu. Bunu gizlemek iin masann arkasna doru yrd ve bir sandalyeye oturup nne kayt defterini at. Sayfalar evirir gibi yapmaya alyordu ama beceriksizliinin iinde aslnda sadece karsndaki bu gen kz bedenini izliyordu.
Asl ceketini yavaa kartyor, katlamaya filan alyormu gibi duruyor, sanki ortaya m koysam buraya m koysam, yle katlasam daha m iyi olur gibi yapar gibi yapp aslnda kendini bir gzel tehir ediyordu. Bunu ok iyi yapyordu. ok ok iyi yapyordu. Engin bu darack gmlek ve dolgun memeleri izlemekten asla yorulmazd. nce beli dolgun hatlarna tezatt ve ok ekiciydi. Karnnn hafif yuvarlakl ne kadar da ekiciydi. Kalalarnn dolgun ve yuvarlak hatlar yakcyd. Bacaklarnn hatlarn gsteren bu yandan duruu ve diz stndeki etek boyu nefes kesiciydi.

Engin oturduu yerde kvranp sessizce inlemekten kendini alamad. Nefesleri derinlemi ve pantolonundaki adr rahatsz edici lde byyp ykselmiti. Btn bu tehir sahnesinde Asl'nn sarho edici kokusu ktphaneye iyice dolmu ve sinmiti. Engin bann dndn ve aklnn yanmaya baladn hissetti. Aklnda saysz dnce birbiriyle arprken u anda tek istedii kapy kilitleyip Asl'nn zerine atlamakt. Bu kz burada rlplak soymak ve onun iine girip onunla lgnlar gibi d..mek istiyordu. Engin neler dnyordu byle. Kafasn sallad farknda olmadan. Akln datmaya ve kendisini toparlamaya alt. Asl bunu fark etmiti. Glmsedi kumral bomba.
"yi misin Engin. Bir ey mi oldu?" diye sordu imal bir ses tonuyla ve glmseyerek.
"Olmaz m. yi oldu. Hatta biraz fazla iyi oldu," diye glmseyip itham ederek konutu Engin. Asl'nn ne yaptnn farkndayd da neden yaptn bilmiyordu. Aklnn bir kenarnda bir dnce "ulan btn hatunlar kokuyu mu ald, bu adam artk yoldan kt, ihanete ok msait, diye... Benim grmediim bir tabela filan m sallanyor boynumda," diye dnyordu.
Asl glmsedi. Biraz daha yaklat Engin'e doru ve az nce Eda'nn oturduuna benzer ama ok daha cesur bir biimde Engin'in karsna masaya oturdu. Engin elinde olmadan yutkundu ve gzleri epey bir syrlan etee doru kayd. Syrlan etek Asl'nn bacaklarnn diz stnde kalan olduka byk bir blmn gz nne seriyordu. Bunlar dolgun, biimli ve ldayan gzel bacaklard. Siyah oraplarn iinde daha bir albenili ve seksi duruyordular. Engin ellerini onlarn zerinde uzun uzun dolatrdn, bacaklarn iine ve daha yukarlara doru ilerledii dnd. Daha ileri gitti ve bacak arasna girdi parmak ularyla. Engin bir kez daha ban sallad. Dudaklar kurumutu. Neler dnyordu burada byle. stelik kap da kilitli deildi.

Ayn anda Asl'nn da gzleri parlam ve yzne ok tehlikeli bir glmseme yerlemiti. Avnn btn ka noktalarnn kapandn gren memnun bir avc glmsemesiydi bu. Bu ok vahi ve a bir glmsemeydi.
Asl masadan aa kayd. Etei daha da yukar syrlrken dzeltmek iin bir ey yapmad. Engin dalgnca ve kontroln kaybetmenin eiinde tatl tatl, zevkle sallanarak izledi. O kalalarn sallana sallana gidii, eteinin neredeyse bacak arasna kadar edepsizce syrlm hali kaldrabileceinden ok fazlayd. Asl buradayd, Engin de buradayd. ki art iki drt ederdi. Ate ile barut yan yana geldiinde olacaklar bilmek iin dahi olmaya gerek yoktu.
Asl kapy kilitlediinde ve arkasn kapya yaslayp neredeyse zalim bir glmsemeyle, neredeyse yamyamca bir ehvetle gldnde Engin buraya kadar diyerek ayaa kalkt. Ceketini kard. Pantalonundaki adr gizleme gerei duymad. Asl'nn baklar hemen oraya kaymt zaten. apkn glmseme dudaklarnda hala parlarken dudaklarn yalad gen kz.
"Sen Cem'le kyorsun," diye basite syledi Engin. Sadece durumu sylyordu.
"Sen de Yeim'le kyorsun. Bir ey mi var bunda?"
"Sen syle," diye cevap verdi Engin. Biraz kaamak oynamt ama olsundu. Glmsedi.
Asl glerek cevap verdi. Yeim'i hep zppe ve kibirli bulmutu ve u anda ondan alyor olmak dncesi, ona gol atyor olma dncesi bile tek bana harikayd. Ama bir yandan da Cem ile de aralar pek yle muhteem deildi ve ondan da intikam almak istiyordu. ok skc, ar kontrol delisi, kaba ve itici olabiliyordu Cem. Asl bazen bu ilikinin ok yanl olduunu biliyor ama bazen de buna baylyordu... Kark... Bu kelime bu yllarda bu gen ruhlarn en ok aklnda arlaan kelime idi belki de. Her ey ok kark geliyordu.
"Seni istiyorum, sen de beni. nceden olsa burada olmazdk Engin. Ama ok deimisin. imdi ok daha iyi gryorum. Yeim burada yok. Cem de yok."
Engin aslnda cevabn biliyordu ama yine de dudaklarndan farknda olmadan szckler dkld.
"Bilemiyorum Asl,"
Asl gld. Engin aslnda bal gibi biliyordu. Bedeni, baklar, nefesi bunu haykryordu. Bir iki adm daha att ve ellerini dudaklarna gtrp yavaa dudaklarndan aaya kaydrd. Boaz boyunca aaya indirip gslerinin zerinden aktt ve taa bacaklarnn arasna kadar indi. Bu seksi hareket karsnda Engin neredeyse hayvani bir hrltyla inledi.
"Dn Necla ile ok iyi biliyordun Engin," derken sesi oyunbazca glyordu.
Bu Engin iin oke edici bir cevap olmutu. Noluyodu lan. Bu ihanet ilerinde elbette bir tecrbe kp deildi ama bu son haftalarda hem ktphanesi hi olmad kadar deifre olmu hem de daha ilk ihanet anndan itibaren her ihanetinde birilerine yakalanr olmutu.
Engin'in akn haline itenlikle ve neeyle elenerek gld Asl. imdi Engin ile aralarnda hi mesafe kalmamt. Bedenini Engin'in bedenine yaslayp boynuna seksi bir pozla sarlmt. Dudaklar gen adamn boynunda ve dudaklarnn yaknlarnda kztrc oyunbaz dokunularla dolanyordu.
"Sadece biraz tesadf," diye aklama gerei duydu Asl. Bu kadarn borluydu sanki. Biraz da rahatlatmak istedi Engin'i. Glmsedi. "Yanna gelip seni biraz yoklamak istemitim. Ama tam kapdayken ieriden gelen sesleri duydum. Necla'nn sesleriydi. Alyordu. lk bata ne yapacam bilemedim. Hereyi gze alp bir sre orada dinledim. Baktm ki ksa sre sonra Necla halinden hi de ikayeti deil... Ben de oradan uzaklatm. Biliyorsun, Temel Bey durumu ite..."

Engin ne diyeceini bilemiyordu.
"Ne diyeceimi bilemiyorum," dedi Engin.
"Bir ey deme. ok zel bir and sizinkisi. Necla'nn sana nasl tutkun olduunu hepimiz biliyoruz. Byle sonlandrmanz beni nasl mutlu etti bilemezsin desem belki garip kaacak ama, teekkrler Engin," diye samimi bir tonda ciddice cevaplad Asl. "..ve srrnz benimle gvende. Unuttum bile," diyerek ksaca gld Asl.

Engin glmsedi. Ban anlayla ve memnuniyetle sallad. Asl ne kadar da tatl ve ho grnyordu. Dudaklarna apkn bir glmseme geldi. Dudaklarn yalad. Asl ile baklar kvlcmlar kartarak arpt. Asl da dudaklarn yalad. Bir saniye gemeden neredeyse kolarn kafa kafaya toslamasn andran bir iddetle dudaklar birbirine geti. Ksa bir iki an iinde ktphane iinde dudaklarn ehvetli ve slak aprtlar adeta mzik gibi nlyordu.

Asl bir lgnd. Hem ateli hem de ok yaramazd. Engin'in imdiye kadar karlat kzlar iinde sadece Sumru bu cadyla yarabilirdi. Hangisi daha lgnd bunu u anda bilemiyordu Engin ama ilerleyen gnlerde reneceini dnyordu. imdiden ok nemli baz ipular yakalamaya balamt Asl cephesinde. Bu kz tam bir canavard.

Elinde olmadan pme esnasnda aklna Yeim geldi. Btn bu ehvet ve heyecann arasna Yeim yine yolunu bulup girmiti. Burada, kollarndaki Yeim olmalyd aslnda... O zaman herey ok daha farkl olabilirdi. Engin aklnn kararp sertletiini fark edemeden dudaklarndan bir szck kat.
"Orospu," diye tutkuyla, iddetle, fkeyle, hem de ehvetle; ok youn bir duyguyla dudaklarndan dkld bu net kelime. Hedefi Yeim'di ama...
Asl'nn baygn bakan gzlerinin aral bir anda daha bir genilediinde, Engin azndan ok yanl bir ey katn dnp neredeyse aklamaya alacakt ama...
Asl'nn alm gzlerinde kvlcmlar arzuyla, delice akp duruyordu. O gzlerde kyamet gibi bir ate yanyordu. Asl inleyip daha bir sarld Engin'e, daha bir eridi Engin'in kollarna. Sesi inledi ve dudaklar teslim olan ehvetli bir ifadeyle araland. Dudaklardan kan kelimeyi duymak Engin'in akln da dinamit gibi ateleyecekti.
"S...k beni," diye inliyordu Asl'nn sesi. Baygn ses ok tutkulu ve ehvet doluydu. "S...k beni Engin. Nolur s...k beni..." diye pis azla konuuyordu Asl. Bu az bozuk konuma tarz ve Asl'nn ehvetli teslim oluu Engin'i hi olmad kadar tahrik etmiti. Gen adamn akl yangnlarla yanyordu. Nefesi derin ve glyd. Kalbi deli gibi atyordu. Bacaklarnn arasndaki erkekliinin sertlii pantolonunu yrtmak istersesine dar doru kyordu.
Engin kendini kontrol etme abalarn tamamen brakt. Buraya kadard. Kavgay brakt. Brakt iindeki duygu seli btn bentleri ykp gesin, tasn. Brakt kendini duyduu hislerin lgn dalgalarna.

lgn bir dans balad bu andan sonra. ki gen kendilerini bedenlerinin akntsna brakmt. Sert ama ok tatl bir dans balamt imdi burada.

Kollar birbirine sarmaklar gibi doland. ie geti iki vcut adeta. Dilleri birbirinin azn vahice igal etmek isteyen bir saldr ile arpt. Uzun uzun dello etti iki dil. Erotik bir danst bu ve ikiside inleyip hrlyor, nefessiz kalp zevkte bouluyordu. Nefesleri derin ve ok aralklyd. Kalpleri deli gibi atyordu. Elleri ehvetle, iddetle dierini sarp skyordu. Asl'nn parmaklar Engin'in salarn arasna geip kafasn bir mengene gibi yakalamt. Dudaklarn ve dillerin slak, ldrtc dellosundan sonra imdi yava yava aaya, boynuna doru ynlendiriyordu onu.
Engin Asl'nn boynuna itahla, serte kapand. pckler, yalayan dil darbeleri ve ehvetli srklarla, teninde kaydrd slak dudaklaryla dans etti gen kzn boynunda. Asl'nn dudaklarndan inlemeler ve zevk dolu vahi hrltlar birbiri ardna kayordu. Yznde memnun, hayvani bir glmsemeyle inliyordu Asl.

Gen adamn elleri de bo durmuyordu. Elleri kzn srtnda arzuyla dolanyordu. Sonra srtndan daha erotik yerlere doru deiti ellerin rotas. nce syrlm eteinin altna doru kayd eller ve etei daha da syrp Asl'nn muhteem kalalarn avulad. Daha ilk temeasla birlikte Engin'in azndan vahi bir hrlt kat. Elleri daha bir ehvetle avulayp serte skt popo yanaklarn. Hamur yourur gibi yourmaya balad iamar giymeyen popoyu. Asl klot giymemiti...

Engin'in elleri Asl'nn iniltilerinden ald cesaretle gslerine sratle kayd. O btn okulun hayran olduu gslere ellerini itahla kapattnda derin bir nefesle inledi ikisi birden. Asl daha bir eridi Engin'in kollarna. Engin dudaklarn Asl'nn dudaklarna kapatrken elleriyle kzn memelerinin zerine ehvetle kapand. Asl kocaman inledi. Derin bir nefes ald. Bu dokunu gen kz aka sallamt. Sert ve ayn anda da yumuak olan dokunu, dairesel okamalar ve yourmalarla memelerini ele geirdiinde Asl daha fazla dayanamad ve elleriyle Engin'in bacak arasna hcum etti. Sert erkeklii bir sre pantolonun zerinden boylu boyunca svazlayp okad. Btn uzunluunun zerinde doland parmaklar ve alkla ona dokundu. Ama bu yeterli deildi. Elleri sratle pantolonun fermuarna uzand.

Ksa bir iki saniye iinde Engin daha ne olduunu anlayamadan Asl'nn tecrbeli elleri baarmt. Engin'in kazk gibi sertlemi erkeklii btn uzunluuyla pantolunun fermuarndan dar kmt. Engin'in erkeklii iki becerikli ve ehvetli elde okanp svazlanrken gen adamn elleri de Asl'nn gmlek dmelerini amt.

Engin gmlekle vakit kaybetmedi. Asl'nn imdi ellerini tkrkleyerek slatt erkekliini dzenli bir ritimle svazlamaya balamasndan sonra kalbi iyice hzl atmaya balamt. inde bir yk byyordu. Elleri hemen beyaz ve dantelli styenle kapl memeleri sard. Smsk avulad iki muhteem kreyi de. Ne kadar da dolgun ve diriydiler. Ne kadar da kkrtc ve gzeldiler. Styenden mermi gibi dar frlamaya alan meme ular nasl de tahrik ediciydi. Engin'in elleri hemen uzand ve styenin iine dalp iki memeyi arzuyla kavrad. Dudaklarn vahi bir hrlt kkredi. Asl buna memnuniyetle glmseyerek cevap verdi.
Engin memelerin ikisini birden styenden ve gmleim rtsnden karp ortaya serdi. Elleriyle Asl'nn kalalarna uzand yeniden ve o popo yanaklarn skp okamaya balad.
Ortadaki bu muhteem gslere hayranlkla bakt Engin.
"Muhteemsin. Harikalar. ok gzeller," diyerek birden alkla kapand bu memelere Engin.
"Ayyyy," diye bu tamasla inledi Asl, "Teekkr ederim... Ahhhh... Ohhhh... Ayne yle... Devam et..." diyerek cevap verdi Asl'nn ehvetli sesi. Engin'in dudaklar gslerinin zerine alkla kapanmt ve ok iyi bir i kartyordu o dudaklar. Necla'nn o kadar memnun sesler karmasnn bouna olmadn ilk elden tecrbe ile biliyordu imdi Asl. Memnunca glmsedi ve daha bir evkle svazlamaya balad Engin'i.
Kk pckler sratle kocaman pcklere dnmt. Engin'in dudaklar memelerin zerinde, yumuak aylalardnda ve sonunda da meme ularndayd. Emen dokunularn slak temaslar dalga dalga zevk vurularyla Asl'nn aklna hcum ediyordu. Kk srklar ve meme ularn ekitirmeler kzn lgn gibi ban saa sola savurmasyla etkisinin iddetini gsteriyordu. Asl'nn svazlamalar da iyice iddetleniyor ve Engin'i iki taraftan her an daha ok tahrik ediyordu.

Engin'in memelere srayla ve uzun uzun uygulad slak ve doymak bilmeyen saldr srerken bir eli de yourduu kalalarn yanaklarndan aaya ve ne doru kayyordu. Asl Engin'in iki parmann bacak arasna doru kaymasna derin bir nefesle zevkle inleyerek cevap verdi. Yz gld gen kzn.
Engin Asln'nn srprizi ile karlatnda inledi ve ehvetli bir hrltyla iki memeye birden vahi, hayvani bir alkla yumulup gen kz daha bir iddetle yedi. Asl'nn klotlu orabnda tam orasnda hazrlanm bir delik vard.
Engin'in parmaklar ieriye girmeden kzn bacak arasnda nce ksa bir sre dolat. D dudaklar bu kadar oyundan ve tahrik olmaktan zaten iyice almt ve i dudaklar da ortaya bir iek gibi alyordu. Engin daha ilk temasyla i dudaklardan dere gibi sularn szldn hissetti. Bu gen adam daha da tahrik etti. Sanki bundan daha fazla tahrik olmasnn imkan varm gibi. Asl onun iin srlsklam szlyordu. Parmaklar bir sre kzn klitinin zerindeydi. Daha ilk dokunula birlikte Asl ayakta adeta sramt ve ban Engin'in omzuna sratle drp gmmt. Nefesleri kesik ve ok sratliydi imdi. nliyordu. Sesi titriyordu. Anlalmaz sesler karp inliyor, hrldyor ve kvranyordu. Parmaklar arasnda tatl tatl ezilip srtnen, okanan klitin gnderdii dalgalar arda arda vuruyordu Asl'nn zihnine.
ki parmak bir dakika sonra ierideydi ve yumuak hareketlerle ieride daireler ve sekizler izerek hafife girip kyordu. Asl buna bitiyordu. Engin de bitiyordu iin gerei. kisi de sonunda bu ritme tamamen kendini kaptrmt ve imdi derin nefeslerle ve iniltilerle bu pozisyonda kilitlenip kalmtlar.
Gen kz daha fazla dayanamad. nce dizleri titredi sonra dudaklarndan bir lk kat. Derken derin ve gl hrltlarla bir zirveye ulat. Bacaklarnn arasndan sular szlrken asl kendini tamamen Engin'in kollarna brakt.
Kz kollarnda yakalad ve zorlanmadan bu yar baygn haliyle kaldrp masann zerine serdi Engin. Asl hala kesik nefeslerle inliyor ve bedeni kk kaslmalarla seirirken yznde memnun glcklerle gzleri kapal kvranyordu. Bu harikayd. Bu ikisi iin de harikayd.

Engin bir sre sadece izledi. Bu muhteem bir manzarayd. Etei beline kadar syrlm ve bacaklarn edepsizce yanlara ap diiliini sergilyen bu haliyle; Gsleri styeninin ve gmleinin dna frlam bu haliyle Asl muhteem grnyordu.
Engin farknda olmadan elleriyle kendini svazlyor ve Asl'y izleyerek biraz daha sakinlemi nefesini yeniden ateliyordu. Burada Asl'y bu halde izleyerek bile doyuma ulaabilirdi ve bundan ikayet etmezdi.
Ama bu durumu ksk gzlerinin arasndan farkeden Asl'nn baka planlar vard.
"Yok yle yama, gel bakalm ellerime," diyerek masada ba Engin'e doru gelecek ekilde srtst yatt. Engin masaya yaklarken Asl iyice duruunu ayarlad ve ban masadan aaya, tam Engin'in erkekliine doru aa sarktt. Bacaklarn kendine ekti ve ayak tabanlar masann zerine basacak ekilde durdu. Bir elini bacak arasna kaydrd ve usulca kendiyle oynamaya balad. Bir yandan da Engin'i azna alyor ve botaki eliyle en doru pozisyonu almas iin onu ynlendiriyordu.

Ksa bir sre sonra Engin'in erkeklii Asl'nn eliyle ynlendirdii bir hz ve derinlik ayaryla kzn boazna kadar girip kyordu. Asl arada bir rp Engin'i durduruyor ama sonra ayn yerden devam ediyor tekrar ve tekrar btn uzunluuyla onu boaznn derinlerine kadar iine alyordu. Aslnn azndan Engin'in erkekliine sular szlyordu. Engin bu derin ve sk svazlanma karsnda kendini kaybetmenin eiindeydi. Aklnda kvlcmlar patlyordu. Asl onu gitmedii zirvelere tayordu.
Bu sk, scak ve slak temas, bu svazlama, yalama ve tatl tatl srma hisleri Engin'in akln bandan almt. Bir anda akl artk yoktu ve ok igdsel, ok ilkel, ok basit bir hale inmiti btn dnceleri. Hayvani bir hrltyla ehvetle inledi gen adam ve biraz ileri doru kendini hafife yeniden konumlandrp bayla kzn bacak arasna dald. Dili hemen yolunu bulmutu ve Asl'nn klitinin zerine yalayan, emen sadan solda vuran darbelerle kapanmt. imdi ikisi de yeniden inliyor ve hrldayp derin derin soluyordu. Asl bu saldr karsnda kvranyor ve kvranabildii kadar kvranyordu. Engin'in diliyle yaptklar karsnda aresizdi. Tatl bir ikence zerine kmt ve Asl neredeyse boulup baylmann eiindeydi. Bu btn bunlardan daha da byk bir zevk almasna neden oluyordu.

kisi de atelerde yanyordu ve ikisi de giyinik halleriyle ter iinde srlsklamd. Asl'nn iine hem erkeklii hem de diliyle hcum eden Engin bu zevk bombardmanna ok fazla dayanamad. Dayanmasnn da pek bir yolu yoktu. Sonunda Asl da ite geldiini hissediyordu ve aslnda gen kz da neredeyse ikinciye doyuma ulamann eiinde sallanyordu. Bu ne lgnlkt bilmiyordu ama Engin onu burada zirveden zirveye kolaylkla tayordu. te Engin'in erkekliinin sanki daha bir byyp itiini ve o ann geldiini hissettiinde Asl da tam bunu dnyordu.
"Geliyorum.... Ahh... Asl..." diye inleyerek haber vermeye ve kendini Asl'nn iinde ekmeye abalad Engin ama ne konuabildi ne de Asl onun dar kmasna izin verdi. Engin sonunda iinden ykselen dalgann erkekliinden yol buluunu duydu. Erkeklii adeta kocaman iti ve ta ksm sanki byyp patlad. Sonra bu hissi dalgalar takip etti ve bir iki i derken ard ardna dolu vurular iinden Asl'nn azna boald.
lk dalga en iddetlisiydi ve scak semeni boaznn arka duvarnda hisssedince Asl inleyerek sadece ba ieride kalacak ekilde elindeki erkeklii biraz daha dar kard. Memnuniyetle ve doyumla inleyerek Engin'in btn semenini byk bir abayla emdi ve emdi ve emip yuttu Asl. Sadece ban aznda tuttuu erkeklii iki eliyle birden svazlarken bir yandan da itahla ve kuvvetle emiyor; Adeta Engin'i vahice sayordu gen kz. Engin bunda hi mi hi ikayeti deildi. Dnme noktasn oktan arkasnda brakmt ve bedeninin hislerine teslim olmu ilkel bir akl seviyesinde zadece bu zevki kkne kadar yayordu. Bu his, bu slaklk ve sklk, bu scak sarmalanma hissi, bu arzuyla ve alkla emilme hissi hem fiziksel hem de duygusal olarak ok byk bir tatmindi. Engin dizlerinde derman kalmam halde masadan kuvvet alarak ve sarsntlarla titreyerek ayakta zorlukla duruyordu ama halinden bir damla ikayeti deildi. Yz glyordu.

Yz glen tek kii de Engin deildi. Dudaklarnn arasndan bir ka damla semen szan Asl da glmsyor ve apknca Engin'i izliyordu. Bu harikayd. Asl oral sekse baylyordu. Bundan daha gzel ok az ey vard. Hem fiziksel hisleri hem de duygusal karlklaryla birini yemek ya da biri tarafndan yenilmek; Birinin iine boalmak, birinin senin iine boalmas inanlmaz idi. Karndakinin seni btn benliiyle kabul, senin de karndakini btn benlii ve zyle kabulnd bu. Dierini hereyiyle istemen ve dierinin seni hereyinle istemesi gibi derin bir duygusal karl vard belki de. Belki de tamamen sahip olmak ve tamamen sahip olunmakla ilgiliydi. Asl bilmiyordu. Bildii yemeyi ve birisinin onu yemesini ok sevdiiydi.

Birka dakikka glp fsldaarak kk pcklerle ptler, koklatlar. Birbirlerini okayp daha ok ptler. Az sonra ikisi de yeniden hayvanlar gibi vahice, ehvetle pyordu. Engin bir yandan kravatn ve gmleini sratle karrken dier yandan glmseyerek emretti.
"Soyunsana," diye syleyen emre dudan srp glmseyerek ve emri hemen uygulayarak cevap verdi Asl.
Beyaz tenli kumraln muhteem memeleri ve kusursuz dolgun hatlar imdi gzler nnde ldyordu. Tral ve tertemiz, tysz bacak aras ok gzel grnyordu. Gs her nefeste inip kalakarken memeleri ve dimdik kalkm sert meme ular Engin'in gzlerine hcum ediyordu.
Az sonra erkein klc kzn karnna yaslanmt. Dudaklar ve dilleri yine ehvetle apr apr arpyord, dans ediyordu.
Engin kz havaya kaldrd ve masaya oturttu. Yaklat ve iine girmek iin erkekliini eliyle ynlendirmeye balad.
"Hayr," dedi Asl. Glmsyordu. Engin ard.
"Ordan deil. Arkadan istiyorum."
Engin daha da ard. Akl dumanlyd ve nnde nabz gibi atan erkeklii yznden zaten iyi dnemiyordu. Arkadan derken kpekleme girmemi istiyor diye dnyordu Engin ama merakta kalmad. Az bozuk ve ehvetli biimde aklad Asl. Sesi neredeyse vahi bir hayvan gibi hrlyordu.
"Beni g...mden s..k Engin. Arkadan vurman istiyorum. Seni istiyorum. Hem de kkne kadar istiyorum."
Engin ne syleyeceini bilemedi. Erkekliini svazlayan arzulu elleri ve dudaklarn dilini emen ehvetli azyla bu kza kar ne diyebilirdi. Bu durum bir tabuydu elbette ou kii iin. Cinsel, toplumsal, dinsel, tbbi ynden bir sr soru ve sorun kaynayd anal seks. Erkein akl arlat ama dnceden deil kararszlktan.
Gen kadn bu kararszla glmsedi. Taciz eden, tahrik eden yaramaz ve masum kz konumasyla kuatt Engin'i.
"Cem ok istedi. Ama ona vermedim. Sana vereceim. O gerizekal bundan anlamazd. Ama sen anlarsn. Bana nazik olursun deil mi Engin? Beni tatl tatl g...den s..ceksin deil mi Engin?" derken zehirli bir ylan gibi sokulmu ve Engin'in boynun, kulak memesini yalayp pmeye balamt Asl. Elleri yumartalarn okuyor ve bacakarasndan ald sularyla slad erkekliini aprtlarla svazlyordu.
Engin zaten oktan kvama gelmiti ve sevgiyle yaplan hibir ey yanl olamaz noktasndayd. Hem iki taraf da istiyorsa gerisi kime neydi be. Kendini ikna etmek iin abalyordu ve btn bu youn tahriklerin iinde sertlemi haliyle aslnda ok zor bir ey de deildi u anda kendisini ikna etmesi. Tek derdi bunu nasl yapacaklaryd. Bildii kadaryla bu i normal dzmekten biraz daha farkl bir teknik istiyordu. Bir iki kez buna dair konumalara ahit olmutu. yle klodu syr, ubuu sok ieri gibi deildi bu i. Kurallarna uymazsan zevkten ok sknt kayna olabilecek bir mevzuydu bu.
"Ben, nasl yaplcan bilmiyorum Asl. Seni incitirim," diye samimice syledi Engin. Deli gibi istiyordu onunla her eyi yapmay ama cann yakmay hi istemiyordu.
Asl glmseyerek ehvetli bir pckle cevap verdi. Dudaklar arzuyla arpp birbirini yalayp yuttu.
"Dert etme, sana reticem. Sana her eyi ok iyi reticem," diye neredeyse bir annenin evkatiyle ve sevgiyle konutu Asl. ptler.

Asl Engin'e ders verir gibi anlatt. Anal seksin tabu olmas bir yana; Bu ayr bir konuydu, ama bu i yaplacaksa doru yaplmalyd ve bunu Asl'ya reten tecrbeli, yaa byk bir aile dostlar bu konudaki kurallar uygulamal olarak ok iyi retmiti.

Bir defa kayganlatrc ve bol ama bol bol miktarda kayganlatrc asla unutulmamas gereken bir kurald. Asla yeterince kayganlatrc diye bir ey yoktu. Bolca kullanlacakt. n sevime ve blgeyi ieri girecek yabancya hazrlamak art idi. Bir iki parmak ve bir iki dakika bu ii grebilirdi. Bir de kesinlikle bu delie giren ey ya klfla kapl olacakt ya da ykanmadan baka bir yere demeyecekti. Bu da ok nemli bir kurald.
Evet, bunu Asl'ya reten bir doktordu ama bu iin kural da buydu. AIDS tek rahatsz edici hastalk deildi ve bu blge narin bir blgeydi. Doru yapmay renene kadar kanama ve tahri olma gibi, ac gibi yan etkiler vard. Yine de doru nlemler alndnda ve herey doru yapldnda bu iki an cinsel hayatn yeni bir noktaya tayan bir dnm noktasyd. Erkekler iin bu blge ok daha hzl ve iddetli bir zirveyi garantilerken kadnlar iin de yaanan deneyim hem vajinal seksten farkl hem de ok daha baka zevklere gebe bir yntemdi.
Baz kadnlara gre deildi bu elbette ama bazlar da bunu denedikten sonra bamls oluyordu. Bu blgedeki sinir ular ve vajinaya ierden taan bask nedeniyle anal orgazmn sonular ok daha iddetli ve derin olabiliyordu bazlar iin. Asl da bu bazlarndand. lk defas Asl iin mthi gemiti ve ondan sonra da her frsatta -gvenilir bir arkadayla- bunu denemekten geri kalmamt.

Hzlandrlm dersi can kulayla dinlerken Engin heyecanla daha bir tutumutu. Bu birka ynden yanl, hem de ok yanl gelirken ayn anda da ok tahrike edici ve heyecan vericiydi. Bu ba dndrcyd.

"Bunlardan baka benim payma den bir temizlik ksm var. Ama merak etme, ben gelmeden o ii hallettim. Senin iin yolu prl prl yaptm. Biraz sabun ve uzun bir orta parmak. Bolca da su," diye edepsizce glerek konutu Asl.
Engin'in nnde diz kmt ve btn bu konumalardan tahrik olup kazk gibi sertlemi klcna bir klf geiriyordu. Asl hazrlkl gelmiti. Bunu btn gece aklnda kurmutu. Yannda kayganlatrcdan prezervatife ve temizlik iin slak mendillere kadar malzemesi tamd. Engin hem arm hem de btn bu hazrlk karsnda ok etkilenmi ve daha da tahrik olmutu. Byle harika bir hatunun onu avlamak iin bu hazrlklara ve zahmetlere girmesi gurur okaycyd dorusu.
Asl kayganlatrcy klfn zerine bol bol srd. Sonra masann zerine kt srtst uzand. Ceketini kasklarn havaya kaldracak ekilde poposunun altna koydu. Engin heyecandan titriyordu. Asl da farkl bir durumda deildi. Okulun ktphanesinde rlplaktlar, birka metre telerinde tenefs vard ve birka metre telerinde mdrn odas vard. Az nce kap alnmt tam prezervatifi paketinden karrken. Asl az daha aknlktan lk atacakt ve kendini zor tutmutu. Heycandan kalbi gm gm atyordu. kisi de boncuk boncuk ter iindeydiler. Lo kl, glgeli ktphanenin iinde, arkadaki kirli ve alllarla rtl pencereden vuran zayf klarn altnda ldyorlard.

Engin yaklat ve kzn dudaklarndan balad. pckleri boynuna doru ilerledi. Yavaa daha aa indi. Islak pckleriyle ve uzun uzun yalayan dil darbeleri ile kzn muhteem iri gslerinde acele etmeden vakit geirdi. Asl inlemeleri ve kvranmalaryla, dudaklarndan cmerte sat gzel glcklerle ona cevap verdi ve eliyle salarn ekitirip ban srekli daha aalara inmesi iin zorlayp durdu. Engin direndi ve yava hareket etti.
Asl'nn karnna doru indi. O gzel gbeinin evresinde, biimli karnn zerinde acele etmeden dudaklar ve elleriyle dolat durdu. pt, okad, yalad. Kk srklar ve emme darbeleriyle zerinde gezindi. Bir yandan da boa kan elleri dzenli olarak kzn gslerine uruyor ve kalalarna doru gidip geliyordu. Asl imdiden derelerle szlmeye balamt.
Engin dudaklarn nce klitine kapatt. Dil darbesi boylu boyunca, d dudaklar aadan yukar srlsklam yalad ve klitin zerine vurup emen bir vantuz misali dokunula hedefe yapt. Yapm emen slak dudaklarn arasndan sinsice uzanan dili nce yanlardan vurmaya balad klite. Sonra yukardan aaya yalamaya balad. Derken dudaklarn arasna skm dil dudaklar tarafndan tatl tatl, uzun uzun ezildi. Asl yatt yerde nefes nefese kvranyor ve hrlayp inliyordu. Masann zerinde kendini datyordu.
Engin'in dudaklar yava yava aaya kayarken Asl ban kaldrd ve nefesini tuttu. Dudaklarn beklenti ve heyecanla srd. Yznde sabrsz bir glmseme kulaklarna kadar yayld. Engin de glmseyerek karlk verdi. Ve arka deliin zerine kk pcklerle kapand. Daha ilk pcklerle birlikte Asl'nn kukusunun tatl badndrc kokusuna karan dier kokuyu duydu. eftaliydi bu.
"eftali?" diye glmseyerek sordu Engin.
"eftalili sabuna baylyorum. Hem houna gider diye dndm," diye glerek cevaplad gen kz.
Engin de glerek cevap verdi.
"Bayldm," dedi ve dudaklaryla deliin zerine ve evresine slak pckler yadrmaya koyuldu. Az sonra pckler yeme kvamnda koca pck srlara dnmt ve dili sahneye kmt. Poposunun her bir yan srlsklam slanp Engin'in tatl tatl youran elleriyle okanrken Asl kendinden gemeye ok yaklamt. Ve daha iine girmemiti bile bu ocuk. Asl hayvani bir hrltyla inlerken gld. Bu ocuk napyordu ona.
Engin'in slak dili yava yava deliin evresindeki kuatmay daraltt ve sonunda deliin zerine kapand. pckler ve yalamalar eftali aromasyla karlnca daha da iddetlendi ve evklendi. Dil zorland ve diren grd ama ylmad. Deliin azndaki boumu zorlad. Tatl tatl slak ve kaygan bir saldryla ieri doru itti ve itti.
Asl byk bir beklenti iinde inliyordu. Arka deliinden karlat bu bask karsnda heyecandan kalbi deli gibi atyordu. Memeleri ok hassaslamt ve elleriyle memelerin avulayp meme ularn skp burarken zevkle inliyordu. Dier eli kukusuna kaymt ve ba parma klitini okarken iki parma deliinden ieri girip sal sollu daireli sekizli darbelerle o yerini ok iyi bildii zevk noktasyla oynuyordu.
Derken Asl'nn arka kaps geit verdi. Engin'in dili ilk direnii at ve ieri ucuyla girdi. Asl bu engelin almasyla derin bir iniltiyle inledi. Hrlarken eliyle masaya yumruunu vurdu farknda olmadan. Sonra dardaki grltleri hatrlaynca daha da heyecanland ve biraz panikle elini yumruk skp azna kapatt. Yumruunu srd. Engin glmsedi. Hi durmadan devam etti.
Birka dakika byle devam etti ve sonunda Engin srlsklam slanm arka deliin iine sokmak iin iki parmana birden kayganlatrc srd. nce tek parman sokmay dnd ama Asl'y grebiliyordu ve bunu kaldrabileceini biliyordu. Ve iin asl Engin hibir ekilde bir uzman deildi ve hi tecrbesi bile yoktu ama Asl'nn onu u anda ve btn uzunluuyla iine alacak kvamda hazr olduuna bahse girerdi. Yine de kuralyla, Asl'nn rettii gibi oynad.

Oynamaya alt. nce bir parma soktu. Yavaa. Direni vard ama daha azd. Giriteki o basky krnca parma rahata ilerledi. Ardan alyor ve santim santim, duraklayarak ilerliyordu Engin.
"Engin," diye inledi Asl'nn sesi., "dier parman da sok," diye ehvetle emretti.
Engin ban sallad ve dier parman da ieriye yava yava soktu. ki parma da ieri sokabildii kadar soktu. Asl bunu rahatlkla ve zevkle ald. Masann zerinde derin derin soluyor ve ban saa sola savurarak zevk iniltileriyle kendinden geiyordu.
Gen adam iki parman da dar kard. Asl inledi ve hafife kvrand. Engin kzn bacaklarn tuttu ve kaldrabildii kadar yukar kaldrd. Srtst konumdaki Aslnn poposu havaland ve vcudu neredeyse iki kat oldu. Kayganlatrcy henz km iki parmaktan sonra tam toparlanmam yar ak delikten ieri bol bol skt Engin. Asl bu souk ve kaygan hisse kkrdayp inledi. Kk tatl glcklerle gld.
Engin prezervatifli klcna bolca kayganlatrc srd. Asl'nn bacaklarn tuttu ve omuzlarnn zerine att. Asl daha rahat olmak iin oyunbaz glcklerle ayaklarn omuzlarndan ekti ve ayak tabanlarn Engin'in sporcu gs kaslarna yaslad. Bu ok daha iyiydi. Tamamen gevemi yumuack rahatlamt. Asl hazrd. Engin de ok beklemedi.

Engin daha fazka kztrmakla uramad. kisinin de durumu zaten ortadayd. Erkekliini dorudan deliin zerine yavaa getirdi. Yava yava itmeye balad. Asl beklenti ve zevkle inlemeye balad daha ilk anda. Bzc kaslarn ilk doal direnii ok uzun srmedi. Delik geit verdi ve Engin'in ba ieri girdi. Bu an ikisi iin de ok inanlmnazd.
Engin vajina iine girme hissiyle bunu karlatramazd. Asl burada ok scak ve ok darackt. Buradaki kaslarla Engin'i smsk sarmt ve Engin ilerledike onu daha sk sarp sarmalyor, okuyor ve adeta svazlayp samaya alyordu. Engin santim santim ve Asl'y zorlamadam ieri kayarken bu sklk hissiyle akl bandan gidiyordu.
Birden ok defa Asl alsn ve vcudu kendini ieri giren bu yabancya uydursun diye deil sadece kendi patlamasn nlemek iin durdu. Buras ok skyd. Erkeklerin anal seks konusunda neden byle eker grm ocuk gibi ldrdn imdi anlyordu.
Asl ilk giriten sonra yaado rahatlama ile adeta bulutlarn stne kmt. Engin yava yava iine girerken ve normalde bo olmas geren yerleri varlyla doldururken iindeki bu doluluk hissi, bu bask, bu scaklk Asl'nn aklnda dinamitler patlatyordu.
Engin yava yava ve altrarak, acele etmeden ilerliyordu. Neredeyse bir usata gibiydi ve Asl halinden ok memnundu. Btn o n sevime, parmak oyunlar ve kayganlatrclardan sonra imdi mkemmel bir birleme ile zirveye doru gidiyordu. Bu harikayd ve buna ok fazla dayanabileceini sanmyordu.

"S...k beni. imdi... S...k beni. Evet. Aynen yle. Tam yle. Devam et. Devam et. te bu. Devam. Daha hzl. Evet. yle. Daha hzl. Daha hzl. Daha sert. Ahh, Evet. Daha sertt. Daha derin. Dibine kadar .. Ahh. Evetttt Eveeet. yle Ahhhh.." diye kendini kaybetmi geveze bir orospu gibi konuup duruyordu Asl. Bir anda enesi dmt. Bir yandan bu ok tahrik edici ve ok harikayd ama dier yandan kapnn te yannda koca bir okul vard. Engin eliyle Asl'nn azn kapatmak zorunda kald. Bu Asl'y hem arttmt hem de grne gre daha da tahrik etmiti. Kzn baklar hayvani bir ehvetle kslm ve derin nefesleri sklap kuvvetlenmiti. Asl zirveye yaklayordu.

Engin bu manzara karsnda kendisinin de zirveye yaklatn hemen fark etti. Boylu boyunca taa bana kadar Asl'nn iinden kp tekrar sratle bir defada ieri girmeye balad. Bu Asl'y tam on ikiden vurmutu ve kz ldrmt. Bu sert ve derin, uzun darbelerin ilk iftinden sonra Asl kendini masann zerinde datyor ve zevkle kvranyordu. Asl titriyor ve iddetle kaslyordu Engin'in altnda.
Engin uzun ve derin darbelerle ieriye girip dibi buluyor, orada bir ksa an duruyor ve sonra bana kadar dar kp tekrar ieri bir defada vuruyordu. Bu ekilde belki bir dakika srd ve sonunda Asl pes etti. Altndaki gen kzn inleyip dalarak titediini, kaslp tatl bir lmle bittiini gryordu Engin. Asl ard arda gelen darbelerle zirveden daha kk zirvelere szlyor ve bir seri orgazmla inleyi kvranyordu. Bu mest edici bir and.
Bu orgazmlarn Engin'in klcn skp sarmalayan kaslma ve titemeleri olmasa bile Engin de zaten tkenmiti ve sonunda patlad. Smsk sarmalayan bu scak deliin iine sonuna kadar gmld ve koca bir dalga ile iindekini boatmaya balad. lk vuruu ikincisi izledi ve sonra nc ile dierleri. Engin aklnda patlayan havayi fiekler ve k enlikleri ile sarsld. Titredi ve inleyip hayvani bir sesle hrlad. inden dalgalar tap Asl'nn iine vururken hrlamaya devam etti. Titereyip kaslkarak Asl'nn zerine doru gszce dt. Bitkin kollarndan g almaya allrken en az kendisi kadar dalm halde olan Asl'nn gslerinin zerine dt ba... ki bitkin ve zevk sarhou beden glcklerle ve yar bilinli bir kucaklama ile ylece birbirlerine sarldlar.

Birka dakika sonra biraz daha toparlandklarnda Engin kzn zerinden kendini yavaa kaldrd ve bacaklarnn iki yana daha rahata almas iin geri ekildi. Asl tatl bir lmn kucanda baygnca glmsyordu. Bacaklarnn arasndan orgazmlarnn diilik suyu dar szyordu. Asl'nn bu dolu ve szlen hali Engin'i yeniden tahrik etmeye ve uyandrmaya balyordu. Bu kz ok azdrcyd. Engin yeniden uyanmaya balayan klcna uzand ve klf karp kenara att. Islak bir mendil alp elini temizledi.
Asl da kalkp gelmi ve Engin'e arkadan smsk sarlmt. inden sular szlrken ve kendini ok daha muhteem ve iyi hissediyordu gen kadn.
"Bakyorum yine uyanm seninki, harika bu," diyerek eliyle uzand ve arkadan okayp svazlamaya balad Asl.
Engin bir ey demeden sadece glmsedi ve kendini Asl'ya brakt.
Asl nnde diz kt ve Engin'i azna ald. Engin bu muamele karsnda sratle tam boyutuna bymeye ve kvamnda sertlemeye balamt bile.
Bir ey hissetti Engin. Asl'nn elleri arkadan poposunun yanaklarn skarken bir eli ve parmaklar daha farkl bir yere doru kayyordu. Asl'nn eli arka kapsna doru kayyordu. Engin'in gzleri bir anda drt alm ve irkilmiti.
"Hoop dedik," diye glerek Asl'nn elini tuttu Engin.
"Houna gidecek. Bir numara biliyorum," diye glerek konutu Asl.
Engin geit vermedi.
"Kusura bakma Asl, bir erkein baz snrlar olmal," diye cevap verdi.
Asl yalandan surat asp kzd.
"Beni g...tmden s...erken iyiydi ama dimi. Oyunbozanlk yapma lan. Senin de houna gidecek bir numara. Acmayacak."
"Yok canm, saol. Biz erkek milletinin arka taraftan ieri bir ey almakla ilgili ciddi ve kaln krmz izgilerimiz var ve ben benimkileri korumaya kararlym," diye glerek konutu Engin.
Asl da gld ve ban sallayarak kkrtartak cevap verdi.
"Homofobik. Peki lan yle olsun. Ama ne kaybettiini bilmiyorsun. Bir ara yine deneyeceim bunu senin zerinde, baylcaksn, valla," diye konutu glmseyen Asl.
Engin farknda olmadan sesli dnd.
"Bir ara?" dedi, yani bunun devam da m olacakt Asl ile? Asl bunu mu diyordu.
"Bu kadar mthi bir d...meden sonra seni bir kereyle brakacam sanmyorsun heralde Engin. Benimle iin daha bitmedi yavrum. Daha ok s...icez seninle," diye konutu ve dudaklaryla Engin'in erkekliine kapand Asl.
Engin aknln ok abuk geride brakm ve fiziksel bir neenin girdabnda ok abuk kendini akntya koyvermiti. Az sonra sadece glmsyor ve Asl'nn daha, daha, daha iine girebilmek iin iki eliyle kavrad kzn salarn kendine ekip kasklarn ona doru itiyordu. Asl'nn yzn kelimenin tam anlamyla s...yordu. Gen kz da bundan hi ikayeti deildi bir yandan elleriyle onun poposunu avulayp elleriyle yoururken dier yandan boaznn derinlerine kadar ehvetle inleyerek ekiyordu Engin'i.

Syleyeceklerim var!

Bu yazda yazanlara katlyor musunuz? Eklemek istediiniz bir ey var m? Katlmadnz, beenmediiniz ya da dzeltilmesi gerekiyor diye dndnz bilgiler mi ieriyor?

Yazlar yorumlayabilmek iin ye olmalsnz. Neden mi? nanyoruz ki, yreklerini ve dncelerini ekinmeden okurlarna aan yazarlarmz, yazlar hakknda fikir yrtenlerle istediklerinde diyaloa geebilmeliler.

Daha nceden kayt olduysanz, buray tklayn.

zEdebiyat yazar olarak seeceiniz yazlar kendi kiisel ktphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi ktphanenizi oluturmak iin buray tklayn.

Yazarn erotik kmesinde bulunan dier yazlar...
Zeytin Karas
1996 Yl

Yazarn yk ana kmesinde bulunan dier yazlar...
2012: llerin ntikam
Ufuklar: Krmz Blge - 18
Althar'n Aknclar: Altngl ve Ejderha (9. Blm - Son - )
Kovan Savalar (1. Blm)
2012: llerin ntikam (3)
Yeilgzl eytan'n Gecesi
Gne ve lm (Giri)
Yaam Hasatlayan Smir
Kovan Savalar (2. Blm)
Gne ve lm (3. Blm)

Yazarn dier ana kmelerde yazm olduu yazlar...
Barbar Conan'n lm arks [iir]
Her nsan ldrr Sevdiini [iir]
Kovan Savalar ykleri [Roman]
Uzun Yol (1. - 100. Sayfalar) [Roman]
Sevgi, Mutluluk, zgrlk ve Hayat zerine Felsefe [Deneme]
Tanklamak Ne Demek? [Deneme]
Ya stiklal Ya lm [Deneme]
lm / Kalm [Deneme]
Uyanklk [Deneme]
Uzayda Hayat Var m? [Deneme]

Levent ler kimdir?

Fantazyada by, teknoloji ve aksiyon ldar'da buluuyor. 07/10/2017 tarihinde imdi diyebilirim ki neredeyse 2 senedir tek kelime yazmadm. . . 2 senedir yazar tarafm l. oysa oldugum eyler iinde olmay en sevdiim ey yazar olmakt :) Topra bol olsun.

Etkilendii Yazarlar:
Spermen, Robert E. Howard, Tolkien, Salvatore, Jules Verne, Battalgazi, David Eddings, Michael Moorcock.

yazardan son gelenler

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | Levent ler, 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.