..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Yaþamak için topu toplam altý haftam kalsaydý ne mi yapardým? Tuþlara daha hýzlý basmaya bakardým. -Isaac Asimov
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Arama Motoru

ÝzEdebiyat > Þiir > Aþk ve Romantizm > Osman kökarslan

9 Aðustos 2005
Þimdi  
Hemen þimdi

Osman kökarslan

:AFAG:
SENÝ ÝSTÝYORUM,ÞÝMDÝ!

Hiçbir duygumu ertelemedim ben.yaþayacaðým hiçbirþeyi sonraya býrakmadým.sonra diye biþeyin olmadýðýný biliyorum çünkü.hep yarýna dair hayaller kurmak,gelmesi mümkün olmayacak zamanlarý beklemek benim iþim deðil.

Aþk zamana meydan okur ama sen karþý koyamazsýn ona.orada durup öylece bekleyemezsin geleceði.bir adým atmalýsýn,bir el uzatmalýsýn aþka doðru..

Aþkýn anahtarý cesaret deðil mi yar ?cesur olmak gerekmez mi bir sevdayý yaþamak bir sevdayý büyütmek için?kaç gece yalnýz geçti hesaplasana kaç gece bir sonraki günü düþünerek geçti.neler yapabilirdik,neler yaþayabilirdik bi düþünsene....

Her sabahý birlikte karþýlamak vardý seninle.seviþmekten yorgun düþmüþ bedenini öpücüklerle yeni güne hazýrlayabilirdim.gözünü açar açmaz ilk gördüðün þey ben olurdum ve sen benim yüzümde mutluluðu görürdün.

Kentin her yerinde, herkesin içinde el ele dolaþabilirdik, girmediðimiz sokak kalmazdý,bakýþlara aldýrmadan sokaðýn ortasýnda sarýlýp öpebilirdim seni. bir þarkýyý sözlerini bilmesek bile baðýra çaðýra söyleyebilirdik. sonra bir filme gider, bir kitap okur,denize bakar, bir martýnýn bir lokma simit kapabilmek için vapurlarýn peþinden býkmadan uçuþunu izleyebilirdik. paylaþtýðýmýz her an beynimize bir daha çýkmamak üzere kazýnýrdý. özlerdik birbirimizi delicesine, bir saati yalnýz geçirsek bir sonraki saati iki saatlik yaþardýk. yaþayamadýðýmýz o bir saatin acýsýný çýkarmak için...

Peki biz ne yaptýk? aþký bir bekleyiþin sýrtýna yükleyip ona sadece uzaktan bakmakla yetindik.her an aþký yaþamak varken, her gün birbirimizi yeniden keþfetmek varken, bu yolda bi kaþif olmak varken sürgünleri yaþamaya mahkum ettik birbirimizi.

Bu sürgünlüðe son vermenin zamaný geldi artýk. sana huzur vaadetmiyorum.aþkta huzur arayan yanýlýr.ben tutkunun, en koyu,en deli sevdanýn sözcüsüyüm.onlar adýna konuþuyorum. yarýný olmayan zamanlarda hiçbirþeyi düþünmeden erimek adýna konuþuyorum.

Gözlerinin içine bakýp "seni seviyorum" demek istiyorum. aþkýn akýþýna kapýlýp hiçbir kaygý duymadan gidebildiðin yere kadar gitmek istiyorum.

Kokunu içime çekmek,teninin sýcaklýðýyla irkilmek istiyorum. yaþama senin adýnla anlam katmak, mutluluðu bulmak ve bir daha kaybetmemek istiyorum.

Seni istiyorum ey yar, canýma bir can daha katmak için,ruhumun yalnýzlýðýna, yüreðimin acýsýna son vermek için, daha mavi bir deniz, daha mavi bir gökyüzü, daha mavi bir sevda için.

Seni istiyorum,yarýn,öbür gün,öbür hafta,öbür ay,öbür yýl deðil.....ÞÝMDÝ !!!!!!

Söyleyeceklerim var!

Bu yazýda yazanlara katýlýyor musunuz? Eklemek istediðiniz bir þey var mý? Katýlmadýðýnýz, beðenmediðiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düþündüðünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazýlarý yorumlayabilmek için üye olmalýsýnýz. Neden mi? Ýnanýyoruz ki, yüreklerini ve düþüncelerini çekinmeden okurlarýna açan yazarlarýmýz, yazýlarý hakkýnda fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloða geçebilmeliler.

Daha önceden kayýt olduysanýz, burayý týklayýn.

ÝzEdebiyat yazarý olarak seçeceðiniz yazýlarý kendi kiþisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluþturmak için burayý týklayýn.

Osman kökarslan kimdir?

Biri bi yerde bi hata yaptý yada özellikle gönderildim bilmiyorum ama burdayým ve yaþýyorum neden paylaþmayayým.

Etkilendiði Yazarlar:
Eren KARADAÐ Tevfik AKSESHAN

yazardan son gelenler

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Osman kökarslan, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.