..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Yaþamak bir aðaç gibi tek ve hür / Ve bir orman gibi kardeþçesine...
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Arama Motoru

ÝzEdebiyat > Deneme > Unutulamayan Dönemler > KemalSanver

25 Mart 2007
Bilirmisin Sen  
KemalSanver
Bilir misin sen sevgili sensizlik nedir anlayabiliyor musun hayatýn sensiz ne kadar çekilmez olduðunu bir o uçurumda bir bu uçurumda beni götürmeni bekliyorum.

:AHJH:
Bilir misin sen sevgili sensizlik nedir anlayabiliyor musun hayatýn sensiz ne kadar çekilmez olduðunu bir o uçurumda bir bu uçurumda beni götürmeni bekliyorum.

Hiç yaþadýn mý sen beniz olup ta beni özlediðin oldumu?
Ve her yaðmur yaðdýðýnda yaðmura inat çocuklar gibi ellerini açýp yaðmurun altýnda delice döndün mü otobüs duraklarýnda geri dönmemi bekledin mi sen hiç?

Sen hiç zamanla yarýþýp her dakikanýn sensiz geçtiðini düþündün mü bir an önce zifiri karanlýðý bekledin mi gündüz o sevgilileri ve o aþklarý görmemek için geceyi bekledin mi? o nasýrlý ellerin kalem tutmayan ellerin hiç durmadan yazabildin mi bana olan duygularýný bana olan sevdaný düþünüp yazabildin mi?

Sadece aþkýn sevginin aramýzdaki her þeyin seni seviyorum diyerek yetmediðini biliyor musun? Belki sana bu soru çok zor gelecek beklide saçma diyeceksin ama. Bir gün yüreðin benimki gibi cýz ederse ve sadece sende kalan bir ufak resim ve býraktýðýn o 4 tane kokulu mektubu okudukça bana telefondaki seni seviyorum kelimesi hiçbir hasretimi gidermediðini anlayacaksýn.

Söyleyeceklerim var!

Bu yazýda yazanlara katýlýyor musunuz? Eklemek istediðiniz bir þey var mý? Katýlmadýðýnýz, beðenmediðiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düþündüðünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazýlarý yorumlayabilmek için üye olmalýsýnýz. Neden mi? Ýnanýyoruz ki, yüreklerini ve düþüncelerini çekinmeden okurlarýna açan yazarlarýmýz, yazýlarý hakkýnda fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloða geçebilmeliler.

Daha önceden kayýt olduysanýz, burayý týklayýn.

ÝzEdebiyat yazarý olarak seçeceðiniz yazýlarý kendi kiþisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluþturmak için burayý týklayýn.

Yazarýn deneme ana kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Sevmek Sana Göre Deðilse

Yazarýn diðer ana kümelerde yazmýþ olduðu yazýlar...
Ayrýlýðýn Acýsý [Þiir]

KemalSanver kimdir?

Ayrýlýk rotasýný kaybetmiþ bir gemi gibidir. nereye gittiðinizi bilmeden ilerlersiniz

Etkilendiði Yazarlar:
hakanyeþilyurt,kýrac,sezenaksu

yazardan son gelenler

yazarýn kütüphaneleri

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © KemalSanver, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.