..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Tüm insanlýk bir tutkudur; tutku olmadan din, tarih, romanlar, sanat, hepsi etkisiz olurdu. -Balzac
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Arama Motoru

ÝzEdebiyat > Þiir > Deneysel > Buðra Görkem

22 Mayýs 2009
Özlemek  
Buðra Görkem

:AGEG:
elini çek yalnýzlýktan
ve gözünü dik
zamanýn buðulu camlarýna
merak etme,
en fazla susamak kadardýr
en büyük özlemlerin arkasý..
elbet yaðmur yaðacak
ve sen elbet kanacaksýn suya..

Söyleyeceklerim var!

Bu yazýda yazanlara katýlýyor musunuz? Eklemek istediðiniz bir þey var mý? Katýlmadýðýnýz, beðenmediðiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düþündüðünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazýlarý yorumlayabilmek için üye olmalýsýnýz. Neden mi? Ýnanýyoruz ki, yüreklerini ve düþüncelerini çekinmeden okurlarýna açan yazarlarýmýz, yazýlarý hakkýnda fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloða geçebilmeliler.

Daha önceden kayýt olduysanýz, burayý týklayýn.

ÝzEdebiyat yazarý olarak seçeceðiniz yazýlarý kendi kiþisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluþturmak için burayý týklayýn.

Yazarýn deneysel kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Yokluk - Hiçlik
Arabesk
Karanfil Kokulu Ölüm
Þehir ve Dehþet
Yalnýzlýðýn Kalbi
Çarpýk Kronoloji

Buðra Görkem kimdir?

Ben ki Kranlýk Umut Maðduru Ve sulu bir yangýn. Al kanlara boyanmýþ bir yara, Nihayeti hüsran bir bekleyiþ. . Elde kalan, Bir diyet,sol taraf ile ödenmiþ. . Gözü sürmeli sevdalara meylettim hep. . Ve saçý kurdelalý Ve elleri kadife Ve omuzu ince. . Ben ki civarýn em maðrur simasý. . Ve sakallarý kirli. . Ve kirpikleri günahkar. . Ve alný çizgili. . Ben ki düzensiz kalp atýþý. . Ve nikotin kokan bir nefes. . Ve çatýlmýþ kaþ. . Ve geliþlerin geri gidiþi. Ben ki Kusursuzca bir varoluþun, Onursuzca heba ediliþi. .

Etkilendiði Yazarlar:
Can yücel...Sezai karakoç...

yazardan son gelenler

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Buðra Görkem, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.