..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Bir insan bir kaplaný öldürmek istediðinde buna spor diyor, kaplan onu öldürmek istediðinde buna vahþet diyor. -Bernard Shaw
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - ERKAN
ERKAN - FARKINDALIK
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Gözler Ruhun Aynasýdýr (ERKAN) 7 Mayýs 2013 Sevgi ve Aþk 

Sonra gel bak benim gözlerime. Ruhunu bulacaksýn. Ruhun kayýp deðil bu alemde. Sadece uzak bedenine.

Ben Seni Böyle Sevdim (ERKAN) 25 Ocak 2013 Sevgi ve Aþk 

Seni çok sevdim. Seni çok seviyorum. Seni çok seveceðim.

An Mahkumuydum (ERKAN) 27 Kasým 2012 Ýliþkiler 

Gerçekleþtirdiðim hayallerim var ''An'' dünyasýnda býraktýðým. Bir zamanlar gerçekleþeceðine inandýðým hayallerimle; sahte aydýnlýktayým.

Sensizlik Yaðýyor Ýzmir'e (ERKAN) 3 Kasým 2012 Sevgi ve Aþk 

Sensizliði ýslatýyor yaðmur bu gece..

Jeton (ERKAN) 18 Kasým 2011 Sevgi ve Aþk 

Þimdi o jeton elimde ve ben gerçek dünyaya dönmekte zorlanýyorum. Sadece bir jeton. Ama o hayalimdeki harikalar diyarýnýn kapý anahtarý.

Tenimdeki Yalnýzlýðý Ruhumdaki Aþk Ýle Yendim Ben‏ (ERKAN) 16 Kasým 2011 Sevgi ve Aþk 

Tenimdeki yalnýzlýðý, ruhumdaki Aþk ile yendim ben. Tenimin hükmü yalnýzlýktý, ruhumun tek kaderi SEN. Ruhum teneffüs etti seni; teneffüs ettiði o Aþk ile yaþattý bedenini. Bedenim teneffüs etti nefesini; þimdi ruhum da, bedenim de özlüyor seni.

Kelimenin Gücü (ERKAN) 13 Aralýk 2010 Sevgi ve Aþk 

KELÝMELER RUHUN SES TELLERÝNDEN GEÇMÝÞ HALÝDÝR. O NEFES SADECE EÞ RUHUNA ÜFLENMELÝDÝR.

Tarifsizliðin Tarifi Hayatýn Gerçeklerinde Saklý‏ (ERKAN) 15 Mart 2010 Sevgi ve Aþk 

Hayatýn önündesin, bakma arkana... Bak!.... birkaç adým kaldý mutluluða.

Hayat (ERKAN) 24 Þubat 2010 Sevgi ve Aþk 

Hayatýmýn sen olduðunu, senin hayat olduðunu farkettim. HAYATIMI YENÝDEN AMA YENÝ YAÞADIÐIMI FARKETTÝM...

Hayata Senin Gözlerinle Bakmak (ERKAN) 24 Þubat 2010 Sevgi ve Aþk 

Senin rengin LÝLA

Aþkýn Ýki Yakasý (ERKAN) 15 Þubat 2010 Sevgi ve Aþk 

Hayat kadrajýnda gelememiþtik yanyana. Ayný kadrajda yer bulup, hayat deklanþörüne basarak, ölümsüzleþtirememiþtik bir fotoðrafla. Þimdi ayný kadrajdaydýk o hayat köprüsü üzerinde. Ama ne zaman deklanþöre basmaya kalksam; fotoðrafýn arka fonuna ya onun yakasý yansýyordu, ya da benim. Fotoðraftaki tüm fonlarýn bize ait olduðu bir manzarayý arkamýza alýp, defalarca deklanþöre basabilecekmiyiz acaba?

Sevgililer Günü (ERKAN) 10 Þubat 2010 Sevgi ve Aþk 

AÞKIMI, AÞKIMA, AÞK ÝÇÝN YAZIYORUM

Büyük Gün (ERKAN) 16 Aðustos 2009 Sevgi ve Aþk 

Biz olarak yaþayamadýklarýmýz, kýsa metrajlý filmler gibi yaþandýkça, yaþamdan çalýnmýþ kýsa zamanlarda; hayat filmimizin senaryosu yazýlýyor sanki; daha provalarýnda oscarý almýþçasýna.

Formül (ERKAN) 30 Mayýs 2009 Sevgi ve Aþk 

Formül mü? FORMÜL ONUN SEVGÝSÝ FORMÜL ONUN KENDÝSÝ

Özlemde Tarif Olmuyor ki Tatlým... (ERKAN) 18 Nisan 2009 Sevgi ve Aþk 

SENÝN NE KADAR GERÇEK OLDUÐUNU VE GERÇEÐE NE KADAR ÝHTÝYACIM OLDUÐUNU GÖRÜYOR VE GERÇEÐÝ, GERÇEÐÝMÝ ÖZLÜYORUM BEN. BEN SENÝ ÇOK ÖZLÜYORUM...

Aþk Denizinde 18 Yýl Önce Batmýþ Bir Aþk Gemisi (ERKAN) 16 Mart 2009 Sevgi ve Aþk 

Aþkta mutluluk yok, aþktaki mutluluðu, aþký yaþayan kahramanlar yaratýr. 18 yýl sonra bile olsa.....

Hayat Bir Tuvaldir (ERKAN) 26 Þubat 2009 Sevgi ve Aþk 

hayatýn gerçeklerine sahipken sahip çýkmak

HAYAT YAÞANDIÐI KADAR VARDIR
GERÝSÝ YA HAFIZADAKÝ HAYAL
YADA HAYALDEKÝ UMUTTUR
ÜMÝTSÝZLÝÐÝ ÝSE BÝR TEK YERDE KABUL EDEBÝLÝRÝM.
YAÞAMAK VARKEN YAÞAYAMAMIÞ OLMAKTA...

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © ERKAN, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 28.03.2024 20:27:38