..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Doðallýk sahip olunan deðil, kazanýlmasý gereken bir erdemdir. -Cervantes
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Arama Motoru

ÝzEdebiyat > Öykü > Erotik > Kemal Yavuz

29 Þubat 2012
Orospu  
Kemal Yavuz
-Jandarma düþtü peþimize, topladýlar tüm sermayeleri. -Hadii ? -Ne sandýn? Beni de aldýlar içeri, býraktýlar sonra. Bizim kýzlarýn çoðu içerde. -Abla nerede? -Abla, Allah seni inandýrsýn evden dýþarý çýkamýyo götünün korkusuna.

:BFHG:

-Þehirde kimi aradýysak açmadýlar telefonlarý. Tek orospu sen kalmýþsýn sanki buralarda.
-He ya ben kaldým.
-Nasýl yaa?
-Jandarma düþtü peþimize, topladýlar tüm sermayeleri.
-Hadii ?
-Ne sandýn? Beni de aldýlar içeri, býraktýlar sonra. Bizim kýzlarýn çoðu içerde.
-Abla nerede?
-Abla, Allah seni inandýrsýn evden dýþarý çýkamýyo götünün korkusuna.
-Sultan?
-Kaçtý, Ýzmir’de. Ama yakalarlar bugün yarýn. Keþ zaten o. Bizim kýzlarý da alýþtýrmýþ mala.
-Nigar?
-Ýçeride hepsi. Ruslarý gönderdiler sýnýr dýþýna. Bizimkiler mahkemeyi bekliyo.
-Vay anasýný sayýn seyirciler. Sen nasýl kurtardýn paçayý peki?
-Herkes birbirinden þikayetçi oldu, beni satýyor diye. Satmak suç tabi. Bana iliþen
olmadý. Ben de dedim kendim çalýþýyom. Yok pezevengim. Ama þerefsizler adýma
tutanak tutmuþlar, abladan þikayetçiyim diye.
-Eeee?
-Saldýlar beni, çýktým savcýya. Gizlilik kalkmýþtý ya, elime vermiþlerdi evraklarý. Dedim
savcým, ben kimseden þikayetçi deðilim. Kendim yapýyom bu iþi, al iþte
telefonum adresim. Kýzým dedi, git baþýmdan. Ben de çýktým geldim.
-Biz ablayý aradýk, sen açtýn telefonu, di mi Cüneyt?
-Evet Kemal Abi. Abla yoktu, Ceylan açtý telefonu.
-He, ben açtým. Yok iki kýz elimizde þimdi, tek geleyim dedim. Ne de olsa tanýyoz birbirimizi.
-Kemal abi, nasýl olucak þimdi, tek hatunla?
-Oðlum Cüneyt, anlattý ya kýz þimdi. Tek gelmiþ. Ýdare ederiz diyor.
-Abi anlattý da abla, nasýl yani þimdi?
-Ne ablasý lan ! Sen git ablaný becer o zaman bu akþam.
-Pardon abla. Yani pardon Ceylan Abla. Yaa ne ablasý? Pardon Ceylan, Ceylancým.
-Ceylan, biliyor musun, ben de milli olmak için geneleve gitmiþtim, Zürafa’ya. Daha 16 yaþýndaydým. Oradaki kýza abla demiþtim, o da senin cevabý vermiþti bana. Git ablaný becer demiþti. Sizde standart bu laf galiba.
-Bak Kemal Beycim, sen bana orospu diyorsun, kýzmýyorum. Ama bu senin salak çömez abla diyor
kýzýyorum. Var demek ki biþey, di mi?
-Tabi ben de kadýn olsam, kendimi yaþlý rahibe gibi hissedeceðime, genç orospu gibi
hissetmek isterim. Di mi lan Cüneyt?
-Haklýsýn abi.
-Sen git abini sik lan!
-???
-Þaka lan þaka. Hep Ceylan sana küfür edecek deðil ya!
-Heh heh he. Tamam abi.
-Beyler, viskilerinizi yudumlarken ilk kim gelecek karar verin artýk isterseniz.
-Abi sen git, sen.
-Cüneytçim, sen önden git. Ben iyiyim böyle.
-Yok abi, lütfen. Ben zaten içiyorum daha.
-Almadýn di mi yine senin mavi haplardan? Gidersin bak genç yaþta kalpten?
-Ulan Cüneyt, geçen sefer anamý belledin zaten. Alma þu haptan. Kalýrým istediðin kadar. Ýstemiyorum takviye, makviye ona göre.
-Yok abla, pardon Ceylan. Almadým valla. O bi kerelikti denemek için.
-Ceylan bu herif sana da mý hapla daldý?
-Gavat atmýþ önden hapý, sonra sabaha uðraþtýrdý durdu beni. Çift tarife alacaktým, param yok dedi bi de.
-Bizim bir saðlýkçý abimiz var fabrikada. O buluyor buna haplarý. Kendi kullanmýyor yetmiþ yaþýnda herif, bizimkine veriyor.
-O moruk ne yapýyor peki yetmiþinden sonra?
-Enginar yiyormuþ her gün, öyle diyor bize.
-Yalanýný skeyim onun.
-Valla da billa da almadým abi bu sefer.
-Ýyi bak, iþ uzarsa dalarým odaya, ona göre.
-Tamam abi. Ben gideyim o zaman.
-Gel bakalým yakýþýklý. Erkekim benim. Kemal Bey, kaybolma bir yere.
-Siz gidin. Ben iki satýr birþeyler yazarým bu sýrada.

..........

-(Ulan üç sayfa hikaye yazdým burada, çýkmadýlar hala. Kesin hap aldý bu. Ýçkim de bitti,
dalalým bakalým odaya. Kafa da iyi zaten. Grup takýlýrýz belki. Ceylan’da her
numara var nasýlsa.)
...........

-Açýn lan kapýyý, ben geldim! Aha açýkmýþ kapý.
-Aman abi, hayrola?
-Hayýr ola, hayýr. Ne oðlum kaçtýn yorganýn altýna? Bekliyoruz kýrk saattir. Kitlendin mi ne oldu?
-Cüneyt, ben dedim sana, uzatma diye, bak daldý herif içeri. Benim için hava hoþ.
-Cüneyt ne gülüyorsun oðlum? Kriz mi geldi? Boðulacan yorganýn altýnda.
-Valla kriz geldi çocuða. Kemal Bey, çýk dýþarý, bak çocuk gülüyor mu aðlýyor mu belli deðil. Ödü koptu birden. Kilitlendi herhalde.
-Abi bittim ben. Benim göt açýktaydý kabak gibi.
-Cüneytçim, senin kase benim kapsama alanýmda deðil þu anda. Sýraya koysak seninki dördüncü sýrada. Odada üç delik var senden önce sokacaðým.
-Hah, hah. Ýlahi Kemal Bey, korkutma çocuðu. Cüneyt bak, sen bitirmezsen iþi, bu hayvan beyefendi aramýza karbon kaðýdý koyup ikimize de dalacak. Pompasý iyi bunun... Gülme lan, hadi! Gelmezsen buna verecem bak.
-Valla ben çýkýyorum odadan. Sen devam et abi. Söndü zaten benimki. Bittim abi ben nasýl bitiverdin odanýn ortasýnda birden? Ben demiþtim abi sen önden gir diye.
-Cüneytçim, sen git içkini bitir. Bak bir þiþe daha var rafta.
-Ya Kemal Beycim, helal olsun sana. Ben bi saattir indiremedim, hap almýþ pezevenk belli. Sen iki saniyede indiriverdin. Seni bizim mesleðe mi transfer etsek?
-Ceylan, kafam bin olmuþ viskiden. Çok konuþma, dön arkaný. Bizimki daha oraya varamamýþtýr herhalde.
-Yok ya ne varacak. Bi saattir tepiþiyoruz ayný yerde.
.......................
-Kýzým ne oldu? Ne aðlýyorsun þimdi?
-Ya ne bileyim duydulandým birden.
-Ceylan, sen arkadan mý duygulanýyorsun? Ne alaka ya?
-Yok ya. Ne bileyim. Ýyi geldi böyle, rahatlayýverdim. Depresyondayým, birden aðlayasým geldi. Tutamýyorum kendimi...
-Kýzým, biþey mi yaptým anlamadým.Kobra deðil, anakonda deðil bu. Memleket ortalamasýnda aletle dolaþýyoruz, ilk defa aðlayanýný gördüm.
-Yok ben nelerini gördüm ama duygusal biþey oldu. Ailemden kimse konuþmuyor benimle, biliyor musun?
-Tahmin ederim.
-Hayýr, bilmiyorlar orospu olduðumu. Bilseler tamam ama...
-Bi sus da öyle anlat. Ýçimi kýydýn yatakta.
-Adamýn birini sevdim, kaçtýk. Bizimkiler adamý hiç tutmamýþlardý. Ýki abim var benim. Bizi birlikte görmüþler. Adamý dövüp sokak ortasýnda býrakmýþlar ben yokken. Ben de sinirlendim kaçtým onunla Ankara’ya.
-Ailen ona mý kýzdý?
-Kaçtým diye hala konuþmuyorlar benimle.
-Nerede kocan?
-Orospuya kaçtý, ben çocuk doðurduktan sonra.
-Bildiðimiz orospu?
-He ya. Benim gibi karý býrakýlýr mý orospu için? Tabi ben orospuluk yapmýyorum o zamanlar. Ben de baktým para yok. Baþladým çalýþmaya. Duluz ya, iþyerinde önüne gelen asýlýyor. Ýki iþ deðiþtirdim. Ama meslek yok tabi. Hep boktan iþler. Ustabaþý ister, patron ister, muhasebeci ister. Ulan dedim sonunda, size bedavaya vereceðime, paramý kazanýrým, daha iyi.
-Klasik hikaye.
-Klasik ama ne çok kadýn var patronuna, ona buna veren biliyon mu? Onlara orospu demiyo kimse. Yok bende bedava verecek biþey.
-Senin aile?
-Adamdan boþanýnca yanlarýna alsalardý böyle olmazdým herhalde. Sen artýk ailemizden deðilsin dediler. Gidecek yerim de kalmadý.
-Çocuk?
-Önce kocama býraktým, kýzýný sever çok. Ama o ororspu da onu boynuzladý bi sene sonra. Zaten imam nikahlýlardý. Sonra kýz yine bana geldi. Ablanýn yanýnda kalýyordu. Burada okula gidiyor. Ben ablayý satmadým karakolda, kýzýma bakýyor.
-Neyse, sen de kendi baþýnýn çaresine bakýyorsun bir þekilde. Gel içeri gidelim. Bir sigara yakayým, içim darlandý.

............

-Abi bana diyorsun, sen benden uzun kaldýn içeride.
-Oðlum kaldým, kaldým da sor bakalým niye kaldýn diye?
-Dert dinledi Kemal Bey. Orospunun derdi de bitmez iki dakkada. Durun ben size geçen günkü macerayý anlatayým da gülün biraz. Baskýndan önce.
-Anlat abla.
-Ablaný ....?
-Pardon abla.
-?????
-Neyse, geçen gittik þehir dýþýnda bir eve. Adam kaptanmýþ körfezde, öyle demiþti telefonda. Gittik iki kiþi, dayandýk kapýya. Adam artiz gibi. Boy desen boy, tip desen tip. Hepsi yerinde.
-Eee?
-Biz iki hatun, dað gibi adamýn karþýsýndayýz. Üzerindeyse, hani pijama üzerine giyerler ya? Filmler de olur? Zengin bornozu?
-Löpteþambýr.
-Hah, iþte ondan.Adam aldý bizi içeri. Biz Sultan’la oturduk salona. Adam bize birer içki verdi. Sorduk hangimizden baþlayacaksýn diye. Dönmesin mi arkasýný. Ýndirdi pijamayý. Biz Sultan’la kala kaldýk, kase önümüzde, ayna gibi. Meðer adam parmaklatacak hatun arýyormuþ.
-Yapma yaa!
-He iþte. Dedim içimden ulan Ceylan, göt yolu, bok yolu. Ne yapsam ne yapsam. Bu arada adam tuttu benim elimi götürdü kalçalarýna. Açtým benim çantayý alelacele, aldým elime prezervoyu. Taktým parmaða. Sürdüm kaptanýn verdiði kremi. Baþladým git gel, git gele. Aradan geçti beþ dakika, baktým olmayacak, soktum ikinci parmaðý da içine. Sabaha kadar neredeyse, Allah seni inandýrsýn, git gel, git gel, adam yeter diyene kadar.
-Çift parmak he?
-He ya, çift parmak. Sonra dedim sayýn kaptan, ulan bilseydim durumunu, bi kilo hýyar kapar gelirdim manavdan. Kolum uyuþtu, iki gün kendine gelmedi sonra. Ne ulan otomatik piston gibi bu böyle?
-Kýzdýrmasaydýn adamý.
-Ne kýzmasý ya, adam dedi sizden baþkasýný aramam artýk.
-Bizim Sultan ne yaptý peki?
-Sultan garibim bütün gece uðraþtý adamýnki kalkacak da bize sokacak diye. Nerdee! Soktuk, soktuk çýkardýk. Sonra aldýk tam gece vizitesi, bir de taksi parasý, geldik eve.
-Kemal Abi, ibne çok memlekette.
-Oðlum çok da, kendi tercihleri tabi, kýzmamak lazým.
-Ulan ne kýzmamasý, sen çaðýr bizim gibi iki tane taþ gibi karýyý, çift parmak çalýþtýr, þeyimin oðlu.
-Neyse, herkes bi cins tabi. Sende de maþallah yoðunluk had safhada herhalde Ceylan, her türlü adam denk geliyor.
-Sen ne diyorsun. Sýrf ibneleri yazsam kitap olur.
-Yazmana gerek yok, Ceylan. Biri yazar elbet.
-Nasý yani?
-Yok biþi, senin depresyonun geçti deðil mi?
-Geçti valla. Senin pompa iyi diye mi anlamadým, bi tek burada aðlýyorum. Bu viski ne marka? Belki bu aðlatýyordur beni, eve de alsam bi þiþe.
-Al abla......

.Eleþtiriler & Yorumlar

:: Erotik Öykü deðil...
Gönderen: Kemal Yavuz Paracýkoðlu / , Türkiye
22 Kasým 2012
Bunlarý yazan kaleme ben sadece saygý duyarým, helal olsun... Öykü "erotik öykü" olarak kaydedilmesine karþýn, yaþamýn içinden öyle bir dramý ele alýp yazmýþ ki, iþte bu var, dedirtiyor insana. Ve, ilk milli olduðumuz yýllara götürüveriyor bizi, Cüneyt'in kiþiliðinde. (Keþke po zamanlar da mavi haptan bulunabilseydi)Kutlarým kaleminizi

Söyleyeceklerim var!

Bu yazýda yazanlara katýlýyor musunuz? Eklemek istediðiniz bir þey var mý? Katýlmadýðýnýz, beðenmediðiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düþündüðünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazýlarý yorumlayabilmek için üye olmalýsýnýz. Neden mi? Ýnanýyoruz ki, yüreklerini ve düþüncelerini çekinmeden okurlarýna açan yazarlarýmýz, yazýlarý hakkýnda fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloða geçebilmeliler.

Daha önceden kayýt olduysanýz, burayý týklayýn.

ÝzEdebiyat yazarý olarak seçeceðiniz yazýlarý kendi kiþisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluþturmak için burayý týklayýn.

Yazarýn erotik kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Temizlikçi (Devam Ediyor)
Papatya

Yazarýn öykü ana kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Teyze

Kemal Yavuz kimdir?

Şimdilik yaşadıklarımı, bunlar bitince yaşayacaklarımı, en sonunda ise kimsenin yaşayamayacaklarını anlatacağım. Henüz yolun başında, acemi bir yazıcıyım.

Etkilendiði Yazarlar:
Bu tarzda yazı yazmaya, Mor 19 romanını okuyunca karar verdim. Hem etkilendim, hem de daha derinleştirilebilir mi diye düşündüm.

yazardan son gelenler

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Kemal Yavuz, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.