..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
"Ne elbiseler gördüm, içinde adam yok, ne adamlar gördüm sýrtýnda elbise yok." -Mevlana
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - BuZ_LaLe
BuZ_LaLe - Artýk yorgun kanatlarým çýrpýnmaktan.. sadece sýðýnmak ve sadece durmak istiyorum belki..
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Kediler ve Suyun Hikayesi (BuZ_LaLe) 10 Aðustos 2012 Deneysel 

gerçeðe mitolojik bir bakýþ açýsý..

Uykusuz Ruhlar Ay'a Döner (BuZ_LaLe) 6 Aðustos 2012 Ýliþkiler 

Artýk yazmak zorundayým sadece.. sana anlatamýyorum. Ve dayanamýyorum da.. hep derdin yazýlmasý gerekir bu hikayenin.. herkesin canýný acýtacak kadar sadedir çünkü ve gerçektir. Eksiði fazlasý benim olsun. Ben olayým bu sefer açýkca korkusuzca.. ama hiçbir zaman bilemeyeceksin.. gerçekten ben miydim gördüðün, sevdiðin.. ya da yalnýzca hayal miydim.. gittiðimde arkamdan kalanlara bak.. seni doðruya ulaþtýracaktýr..

Kan Lekesi (BuZ_LaLe) 30 Mayýs 2007 Ýronik 

sadece tek bir taným.. ironik...

Orada Birþeyler Yanlýþ! (BuZ_LaLe) 14 Ekim 2005 Kesinlikle Karþýyým! 

Hep uzaktan izledim direniþ hareketlerini.. Artýk susmanýn anlamý kalmadý..

S (B) Ana Yazýlmýþlar Sokaðý... (BuZ_LaLe) 13 Mayýs 2005 Sevgi ve Arkadaþlýk 

"her geçen gün, ya herkes daha çok bana benziyor, ya da ben daha çok “hayat” oluyorum!"

Sessizlik Defterinden Notlar IV (BuZ_LaLe) 9 Mayýs 2005 Yüzleþme 

"Yazar; dolmadan boþalmayan bir havuzdur."

Sessizlik Defterinden Notlar - III (BuZ_LaLe) 8 Mayýs 2005 Yüzleþme 

Aynadaki aksimi göz kýrparken gördüm. Öylesine masum öylesine benim gibiydi ki.. Benim gibi dediðim her þeyi çok ötelerde buldum sonralarý… Aynadaki… Lütfen sen de ötelerde çýkma..

Kendime Bile Yetmeyen Zamanlardan Kalanlar... (BuZ_LaLe) 1 Mayýs 2005 Yapýtlar 

Artýk otobüs köþelerinde veya vapurlarda yazýlýyor yazýlar...

Tek Gözü Kapalý Canavar! (BuZ_LaLe) 1 Þubat 2005 Toplum 

Düþüncelerimin etrafýnda dönüp dururken baktým nerelere gelmiþim... Sabredin biraz... Anafikir orada...

Sabun Köpüðünde Yaþayanlara... (BuZ_LaLe) 27 Ocak 2005 Sevgi ve Aþk 

Keþke varlýðýn beni bu kadar sarmadan vazgeçseydin...Þimdi git! -bile- diyemiyorum...

Otobüs Duraðýnda Canlý Bomba! (BuZ_LaLe) 7 Kasým 2004 Ýstanbul 

Boþ gözlerle dünyaya bakmak moda olmuþ, kývranmýþýz alabildiðine, sesimizi duyana ne mutlu...!!

Sessizlik Defterinden Notlar II (BuZ_LaLe) 13 Temmuz 2004 Yüzleþme 

Emanet maskeleri altýnda binlerce sahte yüz gördüm...

Puzzle - U (BuZ_LaLe) 8 Temmuz 2004 Baþkaldýrý 

Hayat ardýndan ne getireceði belli olmayan bir serüvendir ve biz asla yalnýz deðilizdir...

Sessizlik Defterinden Notlar - I (BuZ_LaLe) 30 Haziran 2004 Yüzleþme 

Havada uçuþan kelimeler gördüm...

Puzzle - P (BuZ_LaLe) 19 Haziran 2004 Baþkaldýrý 

Þu yýldýzlara sorsam.. Bana anne olurlar mý?

Kelebek ve Derin Bakisli (BuZ_LaLe) 26 Mayýs 2004 Beklenmedik 

Bir kelebek kozasinda kivranirken... Umutla...

Ýnsan Mutasyonunda Son Nokta! (BuZ_LaLe) 15 Mayýs 2004 Günlük Olaylar 

insanoglu bence son ve en büyük tehlikeyle karsi karsiya: Kaybolmayan insan istiyoruz!

Mesaj Ýletildi! (BuZ_LaLe) 30 Nisan 2004 Ýliþkiler 

Bir sabah yeni yazimin yayinlanmasini kutlarken,kendimce, basladi macera...

Bir Türk'ün Öz_elestirisi (BuZ_LaLe) 24 Nisan 2004 Türkiye 

Elimiz kolumuz bagli sonunu göremedigimiz yolu izlerken...

Çocuk Gözlerdeki Kocaman Dünya (BuZ_LaLe) 21 Mart 2004 Yaþam 

Siz hiç bir çocuðun gözlerine baktýnýz mý?... Ben baktým!...

Artýk okul kantinleri kalmadý... Ýki çarþambadýr uðramýyorum okuluma... Artýk konuþmadýðýmda bana kýrýlanlar da yok, alabildiðine kendimleyim.. bazen öylesine gelen sesler beynimde dalgalanýrken toparlayýveriyorum bütün bu sesleri,tüm daðýnýklýðýma inat, yazýlarým doðuyor... her yazý yeni bir sancýyla geliyor... ve kendiliðinden...

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © BuZ_LaLe, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 29.03.2024 16:35:24