..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Barýþý bulacaðýz. Melekleri duyacaðýz, göðün elmaslarla parladýðýný göreceðiz. -Çehov
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Kütüphaneler - Yaþama dair

NURÞEN HOÞVER - Yaþama dair
Site Ýçi Arama:

- YAÞAMA DAIR -

tabiki þiir, bazan umutlu bazen hüzünlüçoðunlukla sevdadan bahseden kýsaca yaþama dair herþey

Pencere Dolusu Mutluluk (NURÞEN HOÞVER) Modern 

Sone (NURÞEN HOÞVER) Aþk ve Romantizm 

Kalbim yeni uyanmýþ / Bir tomurcuk, ellerini uzattýðýn / ... / Farzet ki indirdim / Gökyüzünden, sana sunmak için Ay ‘ý. / Mehtabý serdim ayaklarýna.

Aþkým yüreðimde kanýyor (NURÞEN HOÞVER) Aþk ve Romantizm 

Deniz alabildiðine mavi / Rüzgar esiyor kýpýrdayan kocaman bir kediye benziyor / Pençelerini gizleyen. /

Yan Yatmýþ Bir Taka Gibiyim (NURÞEN HOÞVER) Modern 

Deniz kýyýsýnda rastladýðýnýz takalara selam olsun.

davet (NURÞEN HOÞVER) Bireysel 

çaðrý bir dosta

özlemek (NURÞEN HOÞVER) Modern 

okunmamýþ pasajlar sunuyor hatýralarýn / ... / ne zaman dolaþmaya çýksam kar yaðýyor / ... / özlemek özlemek özlemek

þubatta yalnýzlýk (NURÞEN HOÞVER) Modern 

dükkanlarda insanlar bana bakýyorlar / ben onlara / kýmse konuþmuyor / kimse gülmüyor / bende gülmüyorum / ... / annemi özlüyorum babamý özlüyorum nedensiz / akþam oluyor / sabaha karþý martýlar uyandýrýyor

düþümsemeler ll (NURÞEN HOÞVER) Modern 

Hiç açmadan kapatýrýz kapýlarý. Yada hiç bir þey yapmadan günlerce bekler, bekler Son anda eteklerimiz tutuþur ve Hep yardým bekleriz Tanrýdan ... bekleriz bekleriz

yüreðimde bir kuþ (NURÞEN HOÞVER) Modern 

Çýrpýnýyor olmuyor / Yüreðim dar, yüreðimde yare var. /

imkansýzým (NURÞEN HOÞVER) Aþk ve Romantizm 

hüznü gözlerimde yakalar akþam vakti / uzaklara dalmýþken / þimdi sayah çaldým morun üzerine sevgilim / imkansýzsýn çaresiz bir aþka düþmüþ yüreðim imkansýzým

Çanakkaleden izlenimler (NURÞEN HOÞVER) Modern 

Conk bayýrýndan rüzgar esiyor / Biraz duman biraz kan kokuyor / Yüreðimde paslý bir tat, / Tuhaf bir ürperti var içimde

ben senin piþmanlýðýn (NURÞEN HOÞVER) Aný 

Gözlerini kapattýðýnda / Yüreðinden duyduðu ses , / geceleyin yastýða baþýný koyduðun boþluk, / gitmeden önceki huzursuzluðun

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yaratýcý Yazarlýk | Akademika Kitabevi

| Katýlým | Okur Üyeliði | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Sahne Arkasý |

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Eser sahipleri, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin —kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda— herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr. Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.