..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Her insanda insanlýðýn tüm durumlarý vardýr. -Montaigne
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Kütüphaneler - LastLoss

Yagmur - LastLoss
Site Ýçi Arama:

- LASTLOSS -

Ýçimdeki Yaraya Tuz Olup Basabiliceðim Heþeyi Topladým. Canýmý acýtýcak seni kendi kelimelerimle anlatamadýðým ama baþkalarýnýn kýrdýðý kalemlerde bulduðum herþeyi topladým. Yoruldum anladýmki Yaþamak Sensiz Yalnýzca Izdýrap, Hüsran, Yitik. Kayýp ve SON..

Sevmek Kimi Zaman Rezilce Korkuludur! (Genç Adam) (CEM YILMAZ TURAN) Sevgi ve Aþk 

Geçmiþ deneyimlerin hüzünlü gölgesinin düþtüðü isyankar ve çaresiz bir yalvarýþ, þizofrenik bir üslupla dile geliyor...

Eþ Ruhum'a (Elif TUNÇER) Sevgi ve Aþk 

Hayatýn içinde yol alan herkeste ayný þeyi gözlerim yýllardýr,aramak…..hep aramak….baþtan sona ,ülkeleri diyarlarý,bir aðaç kavuðunda saklanmýþ yalnýzlýklarý,geçmiþ bir yýlda unutulan sandýklarý….baksana ne çok arayan var aþký…

Sevgili (SERAY ANIL) Aþk ve Romantizm 

Size birþey söyleyeceðim Sevgili, ben en az sizin kadar seviyorum sizin hayalinizi...

Adýn Hala Gözlerimde, Aðladýkça Dikeni Batar (Selçuk) Sevgi ve Arkadaþlýk 

Sokak lambasýnýn altýnda bir çingene gül satýyordu, yaðmurdu, pusluydu ve yaslýydý, karalar baðlamýþtý sanki hava, titriyordum, soðuktu ve adýn gözlerimi daðlamýþtý, çingenenin yanýna yaklaþtým, sepete baktým, kusura bakma dedim sevdiðimi arýyorum, gül

Gidiyorum (mahmut) Yüzleþme 

Bazen býkar insan soluk alýp vermekten. Bazen yorar yaþamak insaný da artýk bir isyan vardýr kendinden fýþkýran ve herkesi içine katan. Ýþte bu isyanýn resmidir.

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yaratýcý Yazarlýk | Akademika Kitabevi

| Katýlým | Okur Üyeliði | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Sahne Arkasý |

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Eser sahipleri, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin —kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda— herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr. Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.