..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
"...Ve hepimiz az ya da ok ryac deil miyiz!" -Dostoyevski
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Yazar Portresi - KR POLAT
KR POLAT - Bar adna, bir demet iek
Site i Arama:

iir
  Seni Seviyorum De! (KR POLAT) 26 Eyll 2003 Sevgi ve Arkadalk 

ok zor kullanrz ya, iki kelimeden oluan (seni seviyorum) bu cmleyi; Umarm bundan sonra daha kolay ve daha sk kullanabiliriz.

Anadolu'm (KR POLAT) 3 Ekim 2003 Toplumcu 

Bozduğumuz Anadolu'nun hikayesidir. Ata'nın gsterdiği yolda yrmek zmdr kanaatindeyim. Anadoluma ve sizlere sevgiler.

Mahzen (KR POLAT) 3 Ekim 2003 Sevgi ve Arkadalk 

Her şey de sevgi bulabilen bir toplumken, şimdilerde kaybetmiş olmanın feryadı ve bulmaya ynelik sesleniştir "Mahzen".

Aşk Nedir? (KR POLAT) 6 Ekim 2003 Ak ve Romantizm 

Her gnlde farklıdır aşkın tarifi, buda benim aşk tarifim.

Met Cezir (KR POLAT) 13 Ocak 2004 Bireysel 

İnsan hayatında da met cezirlerin oldugunu ve insanın bu iki unsur arasında gidis gelisler iin varoldugunu, bu gidis gelisler esnasında dikkatli seyredilmesi gerektigini, asla ve asla gecmisi seyre dalmamak, daima ileriye bakmak

Dostlua (KR POLAT) 13 Mays 2006 Sevgi ve Arkadalk 

Salam dostlukarn, hayat mcadelesine yenildii bu devirde dostluklarmza sahip kmamz gerektii inancyla; dostlara, dostluklara ve dostlua adyorum bu iiri.

hanet (KR POLAT) 27 Aralk 2022 Bireysel 

En safn su, en gzelin yldzlar, en gercein gece, en sahtenin gne,en derinin kabir,en yksein erdem,en tatlnn hayat, en mazlumun lm,en gereklinin bar, en gereksizin savas olduguna inanan ben diyorum ki; Su kadar saf olun ama su kadar kullanlmayn. Yldzlar kadar gzel olun ama yldzlardan ok grnmeyin. Geceler kadar gercek olun ama geceler gibi her sabah bitmeyin. Gne kadar parlamayn, etrafnzdakiler hep ayn renk kalsn. Dibe vurdugunuzda bile aba gsterin, klamayacak tek yer kabirdir. Erdemli olun,yksekte durun ama yksekten bakmayn. Hayat kadar tatl olun,her gnlde yeriniz olsun. lm kadar mazlum olun, kimse size bulamasn. Barl olun, gerekli grln. Saval olmayn, nefretle anlmayn.

Sayglar.

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | KR POLAT, 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.

Bu dosyann son gncelleme tarihi: 05.06.2023 22:09:04