..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Mermere sýkýþmýþ bir melek gördüm ve onu özgürlüðüne kavuþtuncaya dek mermeri oydum -Mikelanjelo
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Arama Motoru

ÝzEdebiyat > Öykü > Aþk ve Romantizm > HaKaN YaLçInKaYa

9 Temmuz 2004
Sevgiliye Mektup  
HaKaN YaLçInKaYa
YARDIM ET ALLAH'IM BANA YARDIM ET...

:ECBH:
SENI O KADAR OZLEDIMKI BILIMEZSIN BI TANEM...BU GÜN SANA ÝLK KEZ MUJGAN'IM DÝYECEÐÝM...BILIYORUM BU YAZDIKLARIMI OKUYAMAYACAKSIN AMA INAN ICIMDEKILERI BOSALTMAM LAZIM INAN SEVGILIM AKLIMDAN BIR AN OLSUN CIKMIYOSUN...DUN GECE AKLIMA DUSTUN NE KADAR AGLADIGIMI BILEMEZSIN...HER AN AKLIMDASIN KIZMA BANA AMA SEN AKLIMA GELDIKCE BI SIGARA YAKIYORUM...
BAZEN HAYALLER KURUYORUM IKIMIZ HAKKINDA, INAN GULUYORUM BAZEN AKLIMA OYLE SEYLER GELIYOKI...SENI BI GOREBILSEM WARYA AH BE BITANEM...GALIBA ASK BUYMUS HIC BILMEZDIM HIC TATMADIM BU DUYGUYU O YUZDEN BILMIYORDUM...ICINDE HIC SEVGI OLMAYAN KALBIMI AÞKINLA DOLDURDUN...SU AN ICIM ICIME SIGMIYOR YÜREÐÝM SEVGÝYLE DOLU...AKTARMAK ÝSTÝYORUM, BU KADAR SEVGÝ BANA FAZLA GELÝYOR...ALISAMIYORUM BÝR TURLU NE YAPSAM NE ETSEM OLMUYOR...YOKLUGUN O KADAR ACI VERÝYOKÝ BANA...CIKMIYORSUN AKLIMDAN CIKARAMIYORUM SENI BÝR TÜRLÜ...SAYENDE HISSETMEYÝ ÖÐRENDÝM...BILIYORUM KÝ AÐLIYOSUN SEN SUAN ORDA YANI BURSA'DA NELER YAPIYOSUN YOKSA SENDE BENDEN FARKSIZMISIN...AMA SU AN AÐLADINI BÝLÝYORUM...ÇÜNKÜ SEN HEP BU SAATLERDE TUTAMAZDIN KENDÝNÝ...BAZEN SAATLERCE AÐLADIGIN OLURDU...AÐLADIGINI SÖYLERDÝN BANA...SANKÝ BÝRAZDA UTANIRDIN...GÖZÜMDEN SÜZÜLEN YAÞLAR SENÝNLLE BERABER AKIYOR VUCUDUMDAN...COCUK GÝBÝYÝM BÝLÝYORUM AMA SANA DAYANAMIYORUM...SABAHLARA KADAR OTURUYORUM TEK ARKADASIM SIGARA...COK KIZARSIN SÝGARA ÝÇMEME BELKÝ YANINDA OLSAM DÖVERSÝN BENÝ,SONRA SARILIRDIN SONRADA BANA NASÝHATLAR VERÝRDÝN...BELKÝ BÝDE ÖPÜCÜK...
SAAT GECENÝN 2'SÝ AZ ÖNCE BANA GÖNDERDÝÐÝN YAZILARI OKUDUM...SENÝNLE COK SIKI DOSTTUK ÖNCELERÝ AMA BEN HÝSSEMEDÝM ÝÇÝMDEKÝ AÞKI,SANA OLAN AÞKI... BEN SADECE DOSTLUGUMUZA ÝNANIYORDUM BÝLMEZDÝM SANA KARSI OLAN AÞKIMI SEN SÖYLEDÝN ÖNCE BANA AÞIK OLDUGUNUSÖYLEDÝN VE BÝRDEN GÝTTÝN...NE KADAR KORKTUGUNU HÝSSETTÝM O AN...BENDEN KARSILIK GELMEYECEÐÝNDEN KORKTUGUNU...BUNLARI DÜÞÜDÜN SANA OLAN AÞKIM KADAR EMÝNÝM BUNA...VE O AN DONDUM KALDIM SADECE O YAZDIGIN ÜÇ CÜMLEDE ODAKLANDIM ""SANA BEN AÞIÐIM"" AYNEN BÖLE YAMIÞTIN...TETKRAR TEKRAR SÖYLEMEK ÝSTÝYORUM "SENÝ SEVÝYORUM, SENÝ SEVÝYORUM,SENÝ SEVÝYORUM...ÖNCELERÝ BÝDE BUNU SÖYLEMÝÞTÝN BANA """sakin ama sakin benim icin yada baskalri icin bu hayati yasama olurmu?
kendin icin yasa, derbeler o firtinali gecelri animsatir biliyorum ama günü geldiginde onlarla gurur duyacagiz bunu da bil olurmu?""" ARTIK BEN BU HAYATI SENÝN ÝÇÝN YAÞIYORUM...ANLA BENÝ SADECE SENÝN ÝÇÝN AÞKIM...HER ZAMAN DERÝM SANA ""EÐER SEN YOKSAN BÝLKÝ BENDE YOKUM"""
NEYSE AÞKIM ARTIK DAYANAMIYORUM SEN GÝDELÝ 2 GÜN OLDU AMA BU GÜNLER BANA COK UZUN GELDÝ...COK YORGUNUM COK ARTIK UYUMAK ÝSTÝYORUM AMA SENÝ DÜÞÜNÜYORUM BÝR TÜRLÜ UYUYAMIYORUM...NE OLURSA OLSUN UYUYCAM BU YORGUNLUK BENI ÖLDÜREBÝLÝR...KENDÝM ÝÇÝN DEÝL SADECE SENÝ DÜÞÜNDÜÐÜMDEN....

BANA BU ÞÝÝRÝ GÖNDERMÝÞTÝN..ÝNANIRMISIN BU ÞÝÝRÝ DUVARIMA ASTIM...TAM KARSIMDA DURUYO..YAZAMADAN EDEMÝYCEM...BÝ KERE DAHA OKUMANI ÝSTÝYORUM...

""""ÝÇÝMDEN AÐLAMAK GELIYOR,AÇIYORUM ÞEBNEMIN SESINÝ DAHA COK

AÇI YORUM BÜTÜN SEVGÝLERI , LÜTFEN BU SEFER KIRMA BENI

BAÞKASI DEGÝLDE SEN BENÝ KIRINCA ,DAHA COK ARTIYOR AÐRILAR DAHA COK YANIYOR BU HAYKIRIÞLAR..............

ESKÝ BÝ FÝLMDENMÝ? YOKSA YAÞATTIÐIN ÞEYDENMÝ UNUTAMIYORUM O SICAK GECEYÝ

AÞK MI BU YOKSA HANÝ ONA BUNA YAPILAN HAKSIZLIKMI ,YAÞATILAN YALANLAR GIBÝ

SIGARAMIN UCUNDAN DEVAM EDEN NEFRET,KOÞTUM AMA YOKTUN KÝ IHTÝYACIM OLDUGUNDA SANA

VERDIÐÝMÝZ O SÖZLERÝ , HATIRLATIYOR ÞU ANKÝ NEFRETÝ

AÐLASAMDA ARTIK TESELLI ETMÝYOR BENÝ ,SENÝ BANA GERÝ VERMIYOR PEKÝ,

NEDEN YOKSUN ÞIMDÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ.................BAHÇEMDEKÝ ÇÝÇEKLER GÜLMÜYOR BANA

SENSIZ GÝDEMIYORUM O AÞK KOKAN PARKLARA ,SENSIZ MUTLU OLAMIYORUM...

GIDERKEN DEMÝÞTÝN YA SENI SEVMIÞTÝM SENI SEVE BÝLECEÐÝMÝ DÜÞÜNMÜÞTÜM AMA

YÜRÜTEMEYIZ BÝZ BU ÝLÝÞKÝYÝ ...

HADÝ GEL ,SÖZ SÖYLEMDÝN SAYARIM SÖYLEDÝGÝN O SÖZLERI

BENÝ KIRMADIN SAYARIM ,DAHA COK YALVARTMA BENÝ NOLUR DÖHNSEN GERÝ

SANA BESLEDIGIM BU PERI SENI VE BENI BÝRLEÞTIREMEZMÝ?

sensýz yaþamak istemýyorum ,senýnle soluyorum bu hayatý ,sen sýz batýyorum hergün daha

hadý be sevdýgým sil artýk gözlerimdeký yaþlarý ,daha cok aðrýtmadan

bana býraktýgýn bu sevgi hala acýtýr durur beni ,savunmasýzým o na

sen sýz bu hayat bensýz býr sevgý sana besledýgým bu peri

son býr kezde olsa gerý veremezmý ogünlerý

SANA BEN HALA AÞIÐIM BEEEEEEEEEEEEEE HAYIRSIZIM BITANEM""""

SENÝ O KADAR COK SEVÝYORUM ANLATAMIYORUM...BU AÞKI ANLATMAK ÝNAN COK ZOR... BU KELÝMELER KÜÇÜK DÜÞÜRÜYO SANKÝ AÞKIMIZI...SU AN YANINDA OLABÝLSEM NE OLURDU SANKÝ FÝLMLERDEKÝ GÝBÝ BÝR MUCÝZE OLSA SU AN BÝRDEN KENDÝMÝ YANINDA BULSAM...SANA SARILIP SABAHA KADAR DERTLEÞSEM,AÐLASAM,SANA SEVGÝ, SEVGÝ SÖZCÜKLERÝ SÖYLEYEBÝLSEM NE OLURDU BEE..ALLAH'IM HALÝMÝ GÖR YALVARIYORUM SANA...

HAKAN--&--MÜJGAN

Söyleyeceklerim var!

Bu yazýda yazanlara katýlýyor musunuz? Eklemek istediðiniz bir þey var mý? Katýlmadýðýnýz, beðenmediðiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düþündüðünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazýlarý yorumlayabilmek için üye olmalýsýnýz. Neden mi? Ýnanýyoruz ki, yüreklerini ve düþüncelerini çekinmeden okurlarýna açan yazarlarýmýz, yazýlarý hakkýnda fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloða geçebilmeliler.

Daha önceden kayýt olduysanýz, burayý týklayýn.

ÝzEdebiyat yazarý olarak seçeceðiniz yazýlarý kendi kiþisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluþturmak için burayý týklayýn.

Yazarýn aþk ve romantizm kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Geç Kalmayýn

Yazarýn diðer ana kümelerde yazmýþ olduðu yazýlar...
Dünyadaki Herþey Bir Yalandan Ýbarettir... [Þiir]
Mektup [Þiir]
Kusursuz Aþk [Þiir]

HaKaN YaLçInKaYa kimdir?

yalan söylemek kendini aþaðýlamaktan baþka bir sey deðildir. . .

Etkilendiði Yazarlar:
necip fazýl kýsakürek,yaþar ümit oðuzcan

yazardan son gelenler

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © HaKaN YaLçInKaYa, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.