..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Türkiye Cumhuriyeti'nin temeli kültürdür -Atatürk
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Arama Motoru

ÝzEdebiyat > Þiir > Aþk ve Romantizm > Melike Berrak KOCA

9 Kasým 2004
Yolcu...  
Melike Berrak KOCA

:BAGB:
Her zaman gelmesini beklediðin bir yolcu vardýr hayatýnda
Ama gün gelir yolcu, gelmesi gerekirken geç kalýr
Sonra endiþelenmeye baþlarsýn ,ya gelmezse diye
Anlarsýn neden gelmediðini, öðrenirsin gerçeði
Ve o anda hayatýn deðiþmiþtir iþte
En sonunda iki seçeneðin olduðuna karar verirsin
Bu karar zordur ama birini seçmek zorundasýndýr.
Seçenekleri neler midir?
Çok basit; kaç ya da öl ...
Þimdi ya yeni gelen yolcu ile yaþamak için kaçarsýn,
Ya da gelmeyen yolcuyla zaten olmayan bir yaþamý bitirirsin ...
Bu karar verme aný ,gelmesin hiç diye dua edersin hep
AMA YA GELÝRSE !!! (AÞKIM MEHMET)

.Eleþtiriler & Yorumlar

:: mürekkebin hiç bitmesin
Gönderen: ilyas emre öncü / Ýzmir/Türkiye
2 Ekim 2005
gidiyorum hadi, gazan mubarek olsun sonunda,erdin muradýna gidiyorum belki bilindiðim yere belki hiç anlamadýgým, anýmsamadýgým bir diyara belki de hiç dönemeyecegim bir diyara gidiyorum hadi gazan mubarak olsun sonunda dedigin oldu ya bana koyan da o ya zaten senden ayrý uzak diyarlar koymaz bana senin dalgalý bakýþlarýn koyar bana. senide bekliyorum dalgalý bakýþlarýnla dalgalý nbakýþlarýnla gelki yanýma senden daha da tiskineyim daha da dalgalanayým yanýnda eline yüreðine saglýk inþallaha yazýlarýnýn devamý gelir

:: yok
Gönderen: emine orucoglu / Çankýrý/Türkiye
2 Ekim 2005
cok güzel bir siir valla cok begendim devamýnýn gelmesi dilegiyle

Söyleyeceklerim var!

Bu yazýda yazanlara katýlýyor musunuz? Eklemek istediðiniz bir þey var mý? Katýlmadýðýnýz, beðenmediðiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düþündüðünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazýlarý yorumlayabilmek için üye olmalýsýnýz. Neden mi? Ýnanýyoruz ki, yüreklerini ve düþüncelerini çekinmeden okurlarýna açan yazarlarýmýz, yazýlarý hakkýnda fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloða geçebilmeliler.

Daha önceden kayýt olduysanýz, burayý týklayýn.

ÝzEdebiyat yazarý olarak seçeceðiniz yazýlarý kendi kiþisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluþturmak için burayý týklayýn.

Melike Berrak KOCA kimdir?

MERHABA ARKADAÞLAR. . . Kendimi nasýl tanýtýrýmdiye düþündüm karar veremedim belki birgün böyle bir þiir ya da bir deneme ile tanýrsýnýz beni tüm eleþtirilerinizi bekliyorum öpücükler :))

yazardan son gelenler

bu yazýnýn yer aldýðý
kütüphaneler

yazarýn kütüphaneleri

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Melike Berrak KOCA, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.