..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Yaşamım boyunca, ondan birşey öğrenemeyeceğim kadar cahil bir adamla karşılaşmadım. -Galilei
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Yazar Portresi - Cemal KARSAVRAN
Cemal KARSAVRAN - Cemal Karsavran
Site İçi Arama:

Yazar Tanıtımı
Giresun/Çamoluk ilçesi usluca köyünde doğdum. ilkokul 4.dınıftan sonra istanbula yerleştim.ilk, orta ve liseyi bu şehirde bitirdim.şiire orta okul yıllarımda başladım.ve hala devam etmekteyim.bu arada tekstil işiyle uğraşıyorum...evrim ve devrim adında iki çocuğum var.

Yazısının Özellikleri
özgür....klişelere bağlı kalmadan....

Edebi Etkiler
..

Benzer Yazarlar
zamanla..belki..

Özgeçmiş
Giresun/Çamoluk ilçesi usluca köyünde doğdum. ilkokul 4.dınıftan sonra istanbula yerleştim.ilk, orta ve liseyi bu şehirde bitirdim.şiire orta okul yıllarımda başladım.ve hala devam etmekteyim.bu arada tekstil işiyle uğraşıyorum...evrim ve devrim adında iki çocuğum var.

yalnız kaldığım gecelerde
tattım sevdayı buselerle
kollarımda yüreğimde buldum özlemi
öpüşen dudaklarım ıslaktı geceden
özlenmezmi akdenizli yürekten

uzak diyarlar ses verir
düşlerime düşersin ak güvercin olupta
umut olup yarına şafakla
umutlarla özlemler karışık
bir ömürdür akdenizli sevgiden

gün geçtikçe yükselir haykırış
unutulur acılar sararsan sımsıcak
dilim söylemez dolanır birbirine
yüreğimdir feryat eden sensizliğe
isyanımdır akdenizli hasrete

dalar gözlerim arar sevdayı aşkı
sıcak nefestir dudağıma konan
melektir dönen başucunda sabaha dek
uyurken bir tebessüm dudaklarımda
yaşamak güzel akdenizli seninle

Cemal KARSAVRAN

| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2024 | © Cemal KARSAVRAN, 2024
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

Bu dosyanın son güncelleme tarihi: 26.10.2024 23:29:45