..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Hiçbir þey yaþam kadar tatlý deðildir. -Euripides
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Mehmet Emin ADALI
Mehmet Emin ADALI - Emsal bengüler ve tor-bey'den eklentiler, öyle yada böyle deðiller, en baþta dediðim gibiler...!!!
Site Ýçi Arama:

Yazar Tanýtýmý
Emsal bengüler ve tor-bey'den eklentiler

Yazýsýnýn Özellikleri
herdaim bengülerle yaþam! evliya'ca durmak hayatta! gerçek sürreailzm bence buradan belli olur maneviyatlarda!

Edebi Etkiler
En doðru yol Rabbin yoludur! ve bu yolda duran vedahi emsalleri öðretenler

Benzer Yazarlar
herkez bir noktada durur ben Allah yolundayým hamdolsun ve bu noktadan her yön anlatýrým ve benim gibi olan yazarlar

Özgeçmiþ
Mehmet emin ADALI ; 1987 tarihin aðustos ayýda Tekirdað, çorluda dünyaya gelmiþtir. Ben.çocukluðumda kendimi bildiðimden beri, birþeylerle uðraþýr yapardým adým mahallemde mucitede çýkmýþtý, buluð çaðým ve bitimlerinde daða dolu ve olmasý gereken þeyler yapmak istemiþimdir yine ailem bana takýlýrdý filozof die. askerliðim ve sonralarý yaþ ilerledeikçe sistemler ayný kalmadý kalmazda! emsali bengüler toplayýp araþtýrýp kiþi önüne sunmaya baþladým elhamdulillah. filozofluk yada bilim olsun ne olursa olsun yolun sonu dinimize çýkýyor bu böyle buraya sýnamaya atýldýk ve herþey Allaha (Azze ve Celle) ve birbirine baðlýdýr.

Bulunduðu Yer
Türkiye

Emsal bengüler ve tor-bey'den eklentiler, öyle yada böyle deðiller, en baþta dediðim gibiler.

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Mehmet Emin ADALI, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 06.05.2024 07:21:45