..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Bana arkadaþýný söyle, sana kim olduðunu söyleyeyim. -Cervantes
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Mustafa Arif Razgartlý (Kamil Erbil)
Mustafa Arif Razgartlý (Kamil Erbil) - Yaþamdan Yansýmalar
Site Ýçi Arama:

Yazar Tanýtýmý
Yaþanmýþlarý kimi zaman komik,kimi zaman da dramatik þekilde anlatmýya çalýþýrým.

Yazýsýnýn Özellikleri
Yazýlarýma daha çok gerçek hayatta yaþanmýþlarý konu ederim.

Edebi Etkiler
Fakir Baykurt,Reþat Nuri Güntekin,Ömer seyfettin,Ahmet Haþim

Benzer Yazarlar
--------------------------------

Özgeçmiþ
Gerçek ismim Kâmil ERBÝL'dir. Yazý yazmýya baþladýðým günden beri Mustafa Arif Razgartlý ismini kullanmaktayým.
Devlet memurluðundan, yönetici olarak çalýþýrken emekli oldum. Uzun yýllar yarý resmi bir kurumda müdür olarak görev yaptým. Þu anda eþimle beraber bahçemizdeki güller,meyva aðaçlarý ve mevsimine göre diktiðimiz sebzelerle uðraþýyoruz.
Yazý yazmaya Bursa Erkek Lisesinde okurken baþladým.
Yazýlarýmda herzaman yaþanmýþlarý aktarmaya özen gösterdim.

Bulunduðu Yer
Bursa

John Christian'ýn söylediði gibi ;Silgi kullanmadan resim çizme sanatýna hayat denilmektedir.

Yaþanmýþlarý yok sayamýyacaðýmýz da bir gerçek. Neden yaþanmýþlarý yaþayanlara aktarýlmasýn?

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Mustafa Arif Razgartlý (Kamil Erbil), 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 04.05.2024 18:48:26