..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Ýnsan kendini bilmeli. Gerçeði keþfetmeye yaramasa da, yaþamayý öðretiyor. Ve bundan daha güzel birþey yok. -Pascal
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)
EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...) - Senden Kalanlar...
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Yetimhane "Düþ"künü Þizofren Söylemleri... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 4 Aðustos 2010 Yeraltý 

**cennetine Ýncir Aðacý Diktiðimiz Kavimler, Taphophilia... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 4 Aðustos 2010 Yeraltý 

Þimdi hangi ezanda geçmez adýn, Þimdi hangi kutsal kitap yazmaz seni… -Dinime beþinci kitap kadýn – -Üzgünüm tanrým o kadýnýn telif hakký bana ait - Öptüm dudaklarýndan, Bir kavim helak oldu…

Yastýðýna Geçirdiðin Gözyaþý Bezleri... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 18 Ekim 2009 Yeraltý 

Yetimhane "Düþ"künü Þizofren Söylemleri... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 9 Eylül 2009 Yeraltý 

O Çaresizlik We Masturbasyon Kokulu Odalarda Çekimlenen Biz Olmanýn Ýmkansýzlýk Halleri... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 6 Aðustos 2009 Erotik 

ÞÝmdi, o çaresizLÝK We masTURBasYON koKUlu OdaLarDA ÇEKÝMleniyor `` BiZ`` olmaNIN imkANSIZLIK haLLERi... Hadi seWGÝli, katLA düþLERÝNÝ, koY GÖZleriME... BeraBER gireLÝm yüzüKOYUN GÜnaha, O çok KOnuþulan intihaRLArýn koYNUNa...

Piç Þiirler Peydahla Bana... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 27 Temmuz 2009 Aþk ve Romantizm 

TeNin, tenime deðerse; Bozulur lanetlenmiþ bi çocuðun Aþk bekareti...

Kýrk Bir Numara Düþ Tacirleri... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 26 Temmuz 2009 Düþler 

Þimdi, hiç açýlmamýþ bi þarap þiþesinde uzanýyor kadýnlýðýn... Hadi sevgili, gel ve yak mumlarý... Yak da þaraba bulanalým...

Hiç Seviþilmemiþ Kanepelerde Vurulan Düþler... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 26 Temmuz 2009 Soyut 

Iþýðýný da, gölgeni de alýp gidiyorsun be AþK, Ve ben ,bana inat 'KAL' diyemiyorum ellerine...

Hayatlarýný Mahvedemediðim Kadýnlar'a... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 14 Temmuz 2009 Soyut 

EY hayatlarýna girip mahvedeMEdiðim kadýnlar!! Sizi ölümle aldatmayadýr gidiþim, Baðýþlayýn...

Ayýn Yirmi Biriydi Güzelliðin... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 16 Nisan 2009 Ýliþkiler 

Ayýn yirmi biriydi güzelliðin,,,,Gitmelere yýkandým,sana çekildi sularým...Eski bir kilisenin anahtarýný býraktým avuçlarýna,kimse bilmedi...Belki sen bile hissetmedin...On dördü yerin dibine girdi utançtan..Ayýn yirmi biriydi güzelliðin...

Ýki Ay Iþýðý Uzakta Bi Hasrét... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 16 Nisan 2009 Özlem Þiirleri 

Mavi Ayýcýklý Pijama... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 15 Nisan 2009 Soyut 

Varlýðý Çoktan Unutulmuþ Mucizeler... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 24 Mart 2009 Aþk ve Romantizm 

mucizelerden uçurtmalar yaptým..uçurtmayý vurmasýnlar...

Bir Düþün Ruhunu Okþadýðý Yerden Mýsralar... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 24 Mart 2009 Aþk ve Romantizm 

BÝr düþün ruhunu okþadýðý yerden...

Asýrlar Öncesine Dayanan Bir Yalnýzlýktý Masumiyet... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 23 Mart 2009 Aþk ve Romantizm 

Sevgili,ben þimdi,mkanlý bir aþkýn imkansýzlýk rollerinde,düþlerine güneþin dokunduðu yerdeyim..UZAT ELLERÝNÝ...

>>duvarla Aramdaki Boþluk... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 5 Kasým 2008 Özlem Þiirleri 

Lanet Otel Odalarýnda Unutulan Elma Kokulu Düþler... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 3 Kasým 2008 Sevgi ve Aþk 

Oysa bilmedin hiç sana doðru akan bir iç denizde büyütülen mavi sevgileri.Sen hiç suya aþýk olmadýn ki...

Battaniye Altý Aþklarý... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 9 Temmuz 2008 Aþk ve Romantizm 

Maskeli Baloda Körebele (N) Meler... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 10 Eylül 2007 Didaktik 

... Gözlerindeki baðý çözdü ve birbirlerini ebeleme çabasý içinde, kendi ebelenmiþliklerinin farkýnda olmayan bu korkak insanlara baktý... Ya o fazlaydý bu körebede, ya da bir þeyler eksikti...

Bir Reklam Afiþinin Dipnotunda Uzanýyordu Aþk... (EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...)) 10 Eylül 2007 Aþk ve Romantizm 

... Hani uzun süredir görmediðin bir dostla karþýlaþmýþ gibi, öyle sarýldýk o özlediðimiz benliðimize... ÝÞTE O ÇOCUK HÝSLERÝMÝZÝN UYANDIÐI BÝR ARKA BAHÇEDE ELEKTRÝK TELLERÝNE TAKILDI UÇURTMALARIMIZ VE BÝZ KAYBETTÝK AÞKI...

Bazen Ýki Kiþilik Yalnýzlýktýr AÞK....

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © EceM AynA(Sen git,ben toplarým kalanlarý...), 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 29.03.2024 12:09:17