..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
İnsanlığın hangi filizi köreltilmek istenmişse, tersine o filiz daha gür büyümüştür. -Freud
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Yazar Portresi - Celal Çalık
Celal Çalık - denemelerim
Site İçi Arama:

Yazar Tanıtımı
1955 Tekirdağ doğumlu 2 çocuk babasıyım ve halen kamu sektöründe çalışıyorum. Edebiyata tutkunum

Yazısının Özellikleri

Edebi Etkiler

Benzer Yazarlar
charl dickens - J. Jack Russo - Emile Zola

Özgeçmiş
A.Ö.Fakültesi Sosyal Bilimler Mezunuyum Orta düzeyde İngilizce biliyorum. Kırsal kesimde dünyaya geldim. 9 yaşında çift sürdüm. 11 yaşında parasız yatılı okulda okudum. 8 kardeşin en küçüğüydüm. Yurtdışına gittim. Madende yerin derinliklerinde çalıştım. Bir insanın başına gelebilecek en büyük çileleri yaşadım. Halen küçük bir ücret karşılığı devletime hizmet ediyorum.

| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2024 | © Celal Çalık, 2024
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

Bu dosyanın son güncelleme tarihi: 26.10.2024 23:29:47