..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Bilinç ruhun sesidir, tutkular ise bedenin. -Rousseau
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - MUSTAFA
MUSTAFA - edebiyatgönüllüsü
Site Ýçi Arama:

Yazar Tanýtýmý
okumak ve okunmak

Yazýsýnýn Özellikleri
þiir,deneme,makale

Edebi Etkiler

Benzer Yazarlar
necip fazýl, abdurrahim karakoç

Özgeçmiþ
01.06.1988 yýlýnda Konya'nýn þirin bir ilçesi olan Beyþehir'de doðdum. Þiirle ilk tanýþmam 7. sýnýftayken oldu. Öðretmenim Türkçe dersine herhangi bir þairin þiirini yazýp getirmemizi söylemiþti. Ben de niçin o þair ben olmayayým? Dedim kendi kedime ve BEYÞEHÝR'E SEVGÝLERLE isimli ilk eserimin altýna imzamý attým. Ve daha birçok þiir denemeleri yaptým.Bence bunu herkes baþarabilir. Bu yetenek her insanda mevcuttur. O yeteneðin ortaya çýkmasý için biraz gayret gerekiyor. Þiir; Duygularýn diliyle konuþma sanatýdýr. Þiir ;Aþuðun maþuða kavuþma anýdýr. Bülbülü güle yaktýðý aðýttýr. Þiir ;Ýnsan ne ile yaþar sorusuna verilebilecek en güzel cevaptýr. Þiir ;Kiþiden kiye göre deðiþen, derin anlamlar içeren dipsiz bir kuyudur. Þiir; kalemin ucundan sayfaya daðýlan mürekkeptir. *** ÞÝÝRSÝZ HAYAT; *** YAÞANAMAYACAK KADAR BAYAT... *** Her istediði an þiir yazamaz insan. Nerde, ne zaman nasýl bir þiir yazacagýnýda bilemez insan. Çünkü þiir aklýn ürünü deðil duygularýn ürünüdür. Þairin o anki psikolojisi þiire yansýr

Bulunduðu Yer

gönül kaleminden yansýmalar

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © MUSTAFA, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 05.05.2024 17:59:31