..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
"imden byk tat aldm sylemeliyim." -John Steinbeck
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Ktphaneler - BakKal

Esin Yardml - BakKal
Site i Arama:

- BAKKAL -

Baz ykler, iirler vardr.. nsanlar onlar okuyunca bakp kalr.. Bir daha, bir daha okumak ister.. Ben de kendimce zEdebiyat'ta bu tarz yazlar bulmaya altm.. Bir ksmn da bulduuma inanyorum.. Siz de bir bakn isterseniz..!

Gizemli Mavi (Nur Gayretli) Fantastik 

"Konu kz Mavi ahinel." Faruk ahinel duraksad. Bu ad duymayal o kadar ok olmutu ki. Kalbine yllar nce gmd acs yeniden alevlendi, gzyalar halinde gsterdi kendini...

Sabit hikaye-Dng (Derya Karakoyun) Soyut 

Odamda kulaklarm dinlendirdiim bir anda, sabit bir sesle sarslyorum. Tak-tak-tak... Sabit aralklarla devam eden seslere katlanamyorum. Salt bu sebepten baucumda saat barndramadm uzun zamanlar. imdilerde bu taknty yok etmek iin tiktaklarla

Uzan (Nur Gayretli) Deneysel 

Kapmn nndeki her mevsim gzel ve her mevsim resmini ekmeye niyetlenip baaramadm gzel aaca...

Sadece Bir Dolmakalem... (Nur Gayretli) Fantastik 

“Her gn bana mutlu eyler yazmay unutma, tamam m?” dedi, dosta glmseyip gz krpt ve kayboldu. Belli ki ykye yetimesine az bir zaman kalmt. Pelin ise az ak, hala bolua bakyordu ama bir yandan da dnmeye alyordu…

Szck (LOYD) Bireysel 

Ya da gereksiz bir fazlalk, karklk...

Yansma (Diren Yardml) Tasavvuf 

Saatlerini bir karncaya ver / Yansman yakalayacaksn / Bembeyaz bir kadn, przl yzeyine dokun, / Kendini hissedeceksin /

Nokta (LOYD) Sevgi ve Arkadalk 

pour mon ami

By (LOYD) Bireysel 

By te!

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yaratc Yazarlk | Akademika Kitabevi

| Katlm | Okur yelii | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | Sahne Arkas |

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Eser sahipleri, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin ksa alnt ve tantmlar dnda herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr. Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.