..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Ben bir öğretmen değil, bir uyandırıcıyım. -Robert Frost
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Yazar Portresi - Cem Kaya
Cem Kaya - Sokak
Site İçi Arama:

Ana Sayfa
  Tanımlanmamak (Cem Kaya) 14 Mart 2009 Bireysel 

Gece Sesi (Cem Kaya) 14 Mart 2009 Divan 

Kedi ve Gitar (Cem Kaya) 30 Eylül 2008 Sevgi ve Aşk 

Erkek- Ben bir sokak müzisyeni olmasını istiyorum.(çocukça bir heyecanla) Çevresinde kimse olmamalı. Sadece kendisi için çalmalı o şarkıyı ve tabii bilmeden benim içinde. Kadın- Neden yalnız dinlemek istiyorsun ? Erkek- O şarkıyı dinlerken acıyı yalnız çekiyorum çünkü. Kadın- Müzisyeni ortak ediyorsun ama acına Erkek- Acı çekmek için bir tetikçi gereklidir kalbine. Bazen burnu kızarmış bir çocuk. Bazen bir müzisyen. O acımın ortağı değil sadece fünyesi...

Gidenin Ardından (Cem Kaya) 30 Eylül 2008 Sevgi ve Aşk 

... Sarhoş olmalıyız seninle, gün kararıncaya kadar. Birbirimizin kanlarıyla karışmalıyız sonra toprağa. Çatlamalı yer ve ölüler dünyasının bekçisi Hades almalı bizi yanına. Çekmeli kulaklarını Eros'un, iki yanlış insanı aşık ettiği için birbirine.

| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2024 | © Cem Kaya, 2024
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

Bu dosyanın son güncelleme tarihi: 26.10.2024 21:28:26