..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Bir deliyle aramda tek bir ayrým var. Ben deli deðilim. -Salvador Dali
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Bahar GÜLEN
Bahar GÜLEN - imge
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Yalnýzlýk Tanrýya Mahsustur (Bahar GÜLEN) 4 Eylül 2006 Öyküsel 

Sýr (Bahar GÜLEN) 17 Aðustos 2005 Klasik 

Herþey muhabbetle baþlar / ya sonra???

Piþmanlýk mý Sitem mi Dersin... (Bahar GÜLEN) 1 Aralýk 2004 Aþk ve Romantizm 

seven ve sevilenin hakkýdýr ömür boyu birliktedir.

... (Bahar GÜLEN) 4 Mayýs 2004 Baþkaldýrý 

sevgiyi anlatamak ve bunun üzüntüsünü yaþamak... / sonra anlaþýlamazlýðý yaþamak . Vaz geçmek herþeyden .Yaþamakla yaþamamak arasýnda gidip gelmek.Acýyý tanýmak . Bunlarýn hepsini farkýnda olmadan baþkasýna mal ederek Onu cezalandýrmak...

Anneler Melektir (Bahar GÜLEN) 4 Mayýs 2004 Çocuk 

Kimimiz evlat,kimimiz çocuk kimimiz de anne adaylarýyýz.Kutsal analarýmýza ayrýlan bugün tek bugün de olsa onlarý mutlu edelimmi...Ýyiki varým ve bunu anneme borçluyum...

Bedalizan (Bahar GÜLEN) 24 Nisan 2004 Fantastik 

Seni gömdüm geceye.Sevdamý cam þiþeye koyup denizin en kuytu köþesine sakladým.Rüzgarýný sevdim.Seni savuran yalanlarla dolu.Hecelerine birer þarký uydurdum kendimce....

Bahar (Bahar GÜLEN) 3 Nisan 2004 Sürrealizm 

Diriliþin bir adý da bahar olmalý.

Beyaz (Bahar GÜLEN) 20 Mart 2004 Pastorel 

tutabilmek için beyaz yüreðini

Sevdalýyým (Bahar GÜLEN) 11 Mart 2004 Halk Öyküleri 

Ülkemin emektar insanýna,bðrýndaki kültürüne,ozanýna,þairine.yazarýna suyuna topraðýna BAYRAÐINA sevdalýyým.Mehmetçiðin analarýna sevdalýyým hey...

Seni (Bahar GÜLEN) 9 Mart 2004 Lirik 

Sarýlabileceðim/Dayanabileceðim/Güvenebilecek/Elemini elem/ neþ'esini neþe edinebileciðim/gizemimi-gizlerini paylaþabileceðim/gözünü gözümden yüzünü yüzümden sakýnabileceðim yar-enimi arýyorum.

Göl (Bahar GÜLEN) 9 Mart 2004 Pastorel 

Su üzerine yazý yazýlmaz. Kýrýlan kalp onarýlmaz.

Unutulmak (Bahar GÜLEN) 6 Mart 2004 Bireysel 

yaþý yoktur sevmenin/sevilmenin.yedisinde yetmiþinde sever insan .sevgi bekler her zaman.kalýr sürekli ukdesinde; Korkar adeta unutulmaktan...sevmek/sevgiyi paylaþmak adýna...

Gurbet (Bahar GÜLEN) 6 Mart 2004 Lirik 

aðlarým gurbette ayrýlmýþsam sevdiðimden.sen de aðlarmýsýn.bilirmisin yalnýzlýðý.çekermisin sýla özlemi anlayabilirsin beni.

Severim (Bahar GÜLEN) 3 Mart 2004 Bireysel 

maviyi gökte,yücelliði tanrýda,cesareti gönüllerde severim.

Seke Seke (Bahar GÜLEN) 11 Ocak 2004 Çocuk 

sana doðru, bana gösterdiðin yolda yürümek istiyorum...

Yaþamak (Bahar GÜLEN) 11 Ocak 2004 Yaþam 

armutun sapý, üzümün çöpü demeden yaþamak...

Üþüyorum (Bahar GÜLEN) 11 Ocak 2004 Aþk ve Romantizm 

bu saatlerde korkuyorum, yalnýzlýktan...

Dön Artýk... (Bahar GÜLEN) 24 Aralýk 2003 Yaþam 

dön artýk, / yalnýzlýðýn paslý zincirlerini kýralým..

söyle sevgini daðlara anlatsýnlar sana...anlat aðaçlara sevgini eðilsinler önünde....söyle rüzgara fýsýldasýn kulaðýna..zira mucize içimizde saklýdýr.

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Bahar GÜLEN, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 29.03.2024 00:24:54