..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Öylesine ciddiye alacaksýn ki yaþamayý, yetmiþinde bile mesela zeytin dikeceksin. -Nâzým Hikmet
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - merve mutlu
merve mutlu - Seviyor, seviyorsun, seviyorlar...Ama nasýl!?
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Azat Ettim Seni Aþk... (merve mutlu) 5 Ocak 2010 Aþk ve Romantizm 

Çýkacaksýn Karþýma Susacaksýn... (merve mutlu) 3 Aralýk 2009 Bireysel 

Gereksiz birine ayýrdýðým küçük bir zamanda yazýlmýþtýr.... ( Gülmüyorum, gülümsüyorum)

Hakkým Var... (merve mutlu) 19 Eylül 2008 Baþkaldýrý 

Kimi zaman yaþadýklarýmýzdan birilerini sorumlu tutar, bir çocuk gibi onlarý suçlarýz... Büyümeyi öðrenemesek bile aslýnda tek derdimiz mutlu olmaktýr... Acaba hayatý büyük beklentilerimiz içinde olan bizler mi zorlaþtýrýyoruz? Çoðu zaman yanýbaþýmýzda ki mutluluðu göremeyecek kadar gözlerimizi kör edip, onu uzaklarda ararken... Kayýplarýmýzýn arkasýndan gelen vah vah'lar geç kalmýþlýðýn bir göstergesi midir? Mutlu olmak benimde hakkým diyorsanýz.... O halde ucundan tutup mutluluklarýmýzý çoðaltalým....

- Psikolojik Baský - (merve mutlu) 14 Haziran 2007 Görüþ ve Eleþtiriler 

Nasýl Bakmak Ýstiyorsak Öyle Görürüz... (merve) 26 Nisan 2007 Günlük Olaylar 

Yaþýyorsak...Sabrýmýzý, anlayýþýmýzý, tatlý dilimizi hiç eksik etmeyelim sevdiklerimizden...

Isýrdým Dilimi, Vurdum Üç Kere. (merve) 26 Nisan 2007 Aþk ve Romantizm 

Sol yaným....

- Sitem - Merve Mutlu (merve) 26 Nisan 2007 Ýliþkiler 

Günlerden hangi gün...Saat yine sabahýn kaçý oldu...Gidiyorsan saðlýcakla kal sevgilim...Yok hayýr kalýyorsan...ucundan tut!Yükünü aðýrlaþtýrdýðýn bavullarýmýn... ( Size temin ederim ki, 'zaman' herþeyin ilacýdýr.)

Önce 'Aþk'la dolalým... Sonra 'Yaþ'lanalým...

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © merve mutlu, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 29.03.2024 14:37:09