..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Egoistlerin en gzel yan bakalar hakknda konumuyor olmalar. -Lucille S. Harper
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Yazar Portresi - Ece ZEYBEK
Ece ZEYBEK - Ece'nin Derinliklerinden
Site i Arama:

Ana Sayfa
  Liderlerin Bilmesi Gereken 101 Etik lkesi (Ece ZEYBEK) 30 Ekim 2008 Felsefe 

Merhaba, Etik dersimiz yapm olduum bir eviri metninin zetini sizlerle paylamak istedim... Burada hepimizin yapmak istedikleri, ama yapmamak iin nelere sndmz greceksiniz... Sayglarmla

Yeter Diyeceksin (Ece ZEYBEK) 23 Ekim 2008 Bakaldr 

Kalarmzla verdiimiz mcadeleler...

tiraf Edemediklerim (Ece ZEYBEK) 21 Ekim 2008 Sevgi ve Arkadalk 

Nedir dndren seni?
Korktuun ne, syle bana!
Seni kran ne?
Hadi syle!!!

21.10.2008 06:12:29 yorum... 

YORUM

yorum... yorum ama sessizliime yorum... Sanki ruhumu rzgâra kaptrmm gibi... Alm beni benden, bir dnya turunda... Ben unutmak istedike gemiimi, o flyor serinliini, rpertiyor iimi ki, pimanlklarmdan da ders alabilmem iin...
Oysa yorum, sarnmak istiyorum gnee, hayr diyor... Hazr deilsin... Evet deilim, nk gnei grmeden nce, renmeliyim rzgârla yaamay, onunla anlaabilmeyi ve korumay kendimi tm soukluuna ramen... nk aslnda o souklar dayankl klacak beni, o zaman gnele sadece snmam olacam, o zaman gnein scaklnda ruhumu huzura teslim etmeyi bileceim, ama gvenirken onun da gvende hissetmesini salayacam... nk ilk kez belki de kendime gvenmi bir ekilde var olacam...
Oysa oysa, gne sararken beni fsldayacak bana, rzgar yordu seni ben bir limanm ruhun iin... Hep buradaym biz biriz, ama unutma aslnda farkl kiilikleriz... O yzden uzaklamaktan korkma, kimi zaman rzgârla srklensen de biliyorum geleceksin buraya... te bu beni zgr yaparken, gnele daha derinden balanmam, hem de gemiimden kopmasam da sadece geri dn molalarmda kalmasn salad...
Ama o yanl duygu rzgârlarnda ok kendimi kaybettim, ok hatalar yaptm, ders alamadm kimi zaman. Umarm bu kez son olacak, bu kez ders alabilmi olduumu umuyorum… Ben rzgârla yaamay renmeden bir gnee snp, onun sahte nda snmay setim, oysa rzgâr hep vard.
                                                                   Ece ZEYBEK

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Ece ZEYBEK, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.

Bu dosyann son gncelleme tarihi: 18.05.2024 03:41:43