..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Þiir, duygularýn dilidir. -W. Winter
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Serdar YILDIRIM
Serdar YILDIRIM - yineyeniben
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Özgürlük Savaþçýsýnýn Silahý Var! - Yaser Arafat (Serdar YILDIRIM) 19 Mayýs 2009 Tarihe Yön Verenler 

Unutmayýn! Birilerinin özgürlük savaþçýsý, baþka birilerinin teröristidir!

Dergâhtaki Ayyaþ (Serdar YILDIRIM) 19 Mayýs 2009 Sanat ve Sanatçýlar 

“Utanma! Utandýkça rahat yaþayamazsýn. Görmüyor musun, ben kimseden utanýyor muyum? Baþkalarý benim halimden utansýn!”

Þakayla Karýþýk Sadri Alýþýk (Serdar YILDIRIM) 21 Nisan 2009 Sanat ve Sanatçýlar 

[[K]]ÝSTANBUL HASTASI[[/K]] Ben mi Ýstanbul romansa eðer Bir sayfasýyým Gemi ise Tek tayfasýyým Þiir gece Deniz martý Þarký ýþýk mevsim mehtap Ýstanbul hastasýyým Ben onun Son sayfasýyým

Bir Hayalim Var! - Martin Luther Kýng (Serdar YILDIRIM) 21 Nisan 2009 Tarihe Yön Verenler 

“Bir insanýn, uðrunda öleceði bir þeyi yoksa yaþamaya da hakký yoktur!”

Küçük Kara Balýk - Samed Behrengi (Serdar YILDIRIM) 13 Nisan 2009 Yazarlar ve Yapýtlar 

Bir sabah erkenden olanlar olmuþ. Küçük Kara Balýk, annesini uyandýrýp þöyle demiþ: Anneciðim, burada daha fazla kalamam, gitmeliyim!

Küçük Kara Balýk - Samed Behrengi (Serdar YILDIRIM) 13 Nisan 2009 Yazarlar ve Yapýtlar 

Bir sabah erkenden olanlar olmuþ. Küçük Kara Balýk, annesini uyandýrýp þöyle demiþ: Anneciðim, burada daha fazla kalamam, gitmeliyim!

-

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Serdar YILDIRIM, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 16.04.2024 12:31:39