..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Mzik sylenemeyeni, ama sessiz de kalnamayan anlatyor. -Victor Hugo
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Yazar Portresi - osman demircan
osman demircan - Direncin Sesi
Site i Arama:

Ana Sayfa
  Mart Beyaz (osman demircan) 28 Aralk 2020 Bakaldr 

Gzlerim Kan Davaldr Her Geceye (osman demircan) 26 Austos 2020 An 

zerimde kanl gmleksin sevgili Dalarda ceylan dallarmda sere Balarmda gl ehirlerimde nefes Brakmadan kime gittin ey sevgili

Yanlzlk inlidir (osman demircan) 8 Ocak 2020 Bireysel 

zlem (osman demircan) 11 Mays 2019 Ak ve Romantizm 

zlemin mum nda snmak gibi. yle karl yle ayazsn ki yreimde

Varln Sevda Yokluun Frtna (osman demircan) 26 Aralk 2018 Lirik 

Ey ela gzlm dnya olsa ayna Yansr siman daa taa deryaya Benzer cihan seninle yakamoza Varln sevda yokluun frtna

Ey nsanolu (osman demircan) 2 Kasm 2018 Toplumcu 

Baklarm topluyorum gzlerinizden beni beklemeyiniz Bavuluma dolduruyorum szckleri sessiz sessiz Dost musunuz, dman msnz, can msnz her ne iseniz ekip gitmek istiyorum sesinizden, elinizden, eteinizden Sus olsun, yeter artk olsun bundan sonra bendeki yeriniz Artk bir daha sevmeyeceim sizleri ok iyi bilmelisiniz

Mum Gibi (osman demircan) 23 Eyll 2018 Lirik 

Dokunmak isterken gzlerine ellerine Seninle sensizken sevitim ey sevgili Beynimi yakan bir anlk dnceyken Gndzler geceler boyu fitil atei gibi Her daim beni mum eyledin ey sevgili

Kk Salmm Yalnzla (osman demircan) 23 Eyll 2018 Bireysel 

Kim demi yalnzln rktc olduunu Ben seninleyken yaamm asl korkuyu Adn kaznyorken gvdeme yazla yazla Meer aa gibi kk salmm yalnzla

Bir Bilebilsem (osman demircan) 30 Nisan 2018 Ak ve Romantizm 

Bir Mlteciyim (osman demircan) 3 Nisan 2018 Ak ve Romantizm 

Sulara vuruyorken siletinin aksi Ay paras k hzmesisin sanki Kor ateten gelen bir aydnlk gibi Hayalin l l yakyor gzlerimi

Yalnz Yrek (osman demircan) 17 Mart 2018 An 

Sonsuz deryada balk misali rpndk durduk aylarca yllarca Aradk arandk buluruz midiyle Yok olduk son bulduk biteviye

Cesaret Aktan Gzel (osman demircan) 28 ubat 2018 An 

Her Gece (osman demircan) 27 Kasm 2017 Ak ve Romantizm 

Ah Kalbim (osman demircan) 27 Kasm 2017 Talama (Kinaye) 

Ey Yar!sevgili (osman demircan) 6 Kasm 2017 Ak ve Romantizm 

Uzar bakm deniz mavisi tonlarnda Dalga gibi arpar yreim heyecannla Pr pr ederken u gnl kanatlar gibi Ey yar!Sevgili uur beni martlar gibi

Atee Dnr Gller (osman demircan) 2 Ekim 2017 Ak ve Romantizm 

yilik (osman demircan) 1 Ekim 2017 Toplumcu 

Gller ve Yaseminler (osman demircan) 10 Austos 2017 Ak ve Romantizm 

Ate ve Kl (osman demircan) 16 Haziran 2017 Ak ve Romantizm 

Terk etmek geride bir ey brakmamaksa Bir evden dnmemek zere ayrlmaksa Ayaklarmn altndan ekiyorum kilimlerini

Varlm Bir Okyanus (osman demircan) 8 ubat 2017 tiraflar 

Varlm bir okyanus. Kendi sularmda bouluyorum. rpnlarm, haykrlarm bir dalga sesi. Kendimi atyorum kylarma. Sonra bir i eki gibi kendimi ekiyorum yine kendime. Srekli bir gelgit hali yayorum. Varlm bouyor beni.

Ben intihar ediyorum. Kendimi edebiyat denizine atyorum. Kelimelere bouluyorum. lyorum. Siz bunu nereden bileceksiniz ki. Ka yazarla tantnz ki onun lmn de tanyasnz.

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | osman demircan, 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.

Bu dosyann son gncelleme tarihi: 07.06.2023 09:59:30