..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
En tatlý sevinçler, en hiddetli kederler sevgidedir. -Pearl Bailey
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Arama Motoru

ÝzEdebiyat > Öykü > Sevgi ve Arkadaþlýk > Hasan Pamuk

18 Haziran 2013
Kac Kere Saymadim  
Hasan Pamuk
kac kere kac kereleri saydim sayamadim

:ABIJ:
canim semam agir geldi yoklugun bu gece cok agir geldi. kac kere gitti parmaklarim tuslara kac kere yazmak istedim kac kere aramak istedim.kac kere kacmak istedim buralardan firar firar.kac kere kac kere yazdim okumadim.kac kere sabir biraz daha sabir dedim.yusuf misali sabret belki misira hukumdar olamayacaksin ama sabredersen en sevdigini en guzel olani sonunda goreceksin dedi icimden bir melek.semalardan kac kere sabir sesleri duydum. kac kere kulaklarim cinladi saymadim.saydigin tek ses sensiz gecen her saniyenin basima binlerce ton ve binlerce kez vuran yumrugunun sesiydi.en son kac oldu unuttum.en agir vurusu kacinciydi.en son sabiri ne zaman duydum.kac kere yuregim burkuldu.kac kere kasildi icimde sensizligin kalp atislari.kac kere kactim kendimden.okurken yazdiklarini kac kere ayni harfleri oksadim sen yazdin senin parmaklarin motif motif isledi o satirlari diye saymadim.kac kere her harfe damla damla gozyasi oldum unuttum.kac kere gelen varmi diye ayak sesleeini saydim kac kere baktim kapinin tokmagina bilmiyorum.her yaklasan ayak sesinde kac kere yere gomulup yok olmak istedim.yoklugunun agirligi kac kere oldurup kac kere diriltti unuttum.tek bir sey vardi 1 kere olan.SENÝN SEVGÝNÝN 1KERE TUTUP ELÝMDEN GEL GETÝR BENÝ DEDÝGÝ.

Söyleyeceklerim var!

Bu yazýda yazanlara katýlýyor musunuz? Eklemek istediðiniz bir þey var mý? Katýlmadýðýnýz, beðenmediðiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düþündüðünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazýlarý yorumlayabilmek için üye olmalýsýnýz. Neden mi? Ýnanýyoruz ki, yüreklerini ve düþüncelerini çekinmeden okurlarýna açan yazarlarýmýz, yazýlarý hakkýnda fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloða geçebilmeliler.

Daha önceden kayýt olduysanýz, burayý týklayýn.

ÝzEdebiyat yazarý olarak seçeceðiniz yazýlarý kendi kiþisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluþturmak için burayý týklayýn.

Yazarýn sevgi ve arkadaþlýk kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Hayat ve Sevgi
Unuttum Sayende

Yazarýn öykü ana kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Çocuk ve Sevgi
Kahpe Kurþun
Hoþ Geldin Ecel Gir Ýçeri
Küçük Uður Böceðim
Þeytanýn Nefreti
Sema'dan Düþen Damla
Beklemek Ýsterken Gitmek Zorundayým
Kahpe Kurþun 4
Kahpe Kurþun 2
Sensizizliði Sensiz Yaþatma

Yazarýn diðer ana kümelerde yazmýþ olduðu yazýlar...
Sendeki Ben [Þiir]
Ölümüm Elinden Olsun. [Þiir]
Doya Doya Sarsam Ýnce Belini [Þiir]
Reva mý Bana [Þiir]
Sana Yemin Sana Söz [Þiir]
Sana Dokunabilmek [Þiir]
Gönlümü Saçýnýn Teline Baðladým [Þiir]
Senindir Ömrüm [Þiir]
Hoþ Geldin Kadýným [Þiir]
Ýkinci Yarýmsýn [Þiir]

Hasan Pamuk kimdir?

Yazmak yaþananlarý ebediyete yolcu edecek gemiye bindirmektir. Kalemse o geminin küreði. Mürekkep ummanlarý ve bembeyaz kaðýtta uçsuz bucaksýz aklýn temsilidir. Bembeyaz sayfalarda özgürce koþabilmeniz umuduyla.

yazardan son gelenler

yazarýn kütüphaneleri

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Hasan Pamuk, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.