..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
zgr insan, denizi daima seveceksin. -Baudelaire
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Arama Motoru

zEdebiyat > Deneme > Yzleme > faruk

1 ubat 2006
Bende Yalnz Kekeler Var  
bende yalnz kekeler var

faruk

bende yalnz kekeler var bu ara bir de sana sorarm ey yar peki sende bana dair ne var bunca bende kalan hayalden sonra...

:BDIE:
ve tarih yine tekerrr etti... hemde hi olmadk zamanda...

sadece sesini duyuyordum.sadece konuuyorduk ylesine...
ylesine geiyordu gnler,sesti sadce duyduum...
nerden bilebilirdimki...
her zamanki gibi kasvet dolu bir oda ve iler arasnda kaybolmuken ben,almasndan artk nefret ettiim telefon alyordu...O anda btn dnyay unutup,sadece atmda karmdaki sesin onun sesi olmasn istedim.beni ahatlatan,huzur veren ses...evet ,o vard karmda,onun sesiydi yine...
konumaya baladk.naslsn neler yapyosun vesaire...ve esas konuya gelmiti sra...
uzun zamandr sadce telefonda konumutuk.hi grmemitik birbirimizi...merak ediyorduk...
"akam grelim"... belkide bu iki szck btn hadisenin tetikisi olmutu...ok armtm, bir o kadar da sevindim tabii...en azndan merakm giderecektim...

AMA BEN KEKE HEP MERAK ETSEYDM...

Syleyeceklerim var!

Bu yazda yazanlara katlyor musunuz? Eklemek istediiniz bir ey var m? Katlmadnz, beenmediiniz ya da dzeltilmesi gerekiyor diye dndnz bilgiler mi ieriyor?

Yazlar yorumlayabilmek iin ye olmalsnz. Neden mi? nanyoruz ki, yreklerini ve dncelerini ekinmeden okurlarna aan yazarlarmz, yazlar hakknda fikir yrtenlerle istediklerinde diyaloa geebilmeliler.

Daha nceden kayt olduysanz, buray tklayn.

zEdebiyat yazar olarak seeceiniz yazlar kendi kiisel ktphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi ktphanenizi oluturmak iin buray tklayn.

Yazarn yzleme kmesinde bulunan dier yazlar...
Sana Bu lk Mektubum,ama Sanmaki Bu Son Olacak;nk Sana yle Hasretim ki Korkarm Bu Sonum Olacak...
te Byle

Yazarn deneme ana kmesinde bulunan dier yazlar...
Son Nefesim

Yazarn dier ana kmelerde yazm olduu yazlar...
Maher Yeri Gnlm Yine [iir]
syan Edercesine [iir]
Biliyorum Birgn [iir]
Mavi'ye [iir]
imdi Sana [iir]

faruk kimdir?

ne zaman ne de yeri vardr sevginin,ne de kural lk bir rzgarda olabilir,savurup gtren bir frtnada. . . buz gibi yalnzlklarda yaatr,scack zlemleride. . . gn olur szlr yreime,str. . . kavurur. . . belki de yakar. . . .

Etkilendii Yazarlar:
ey benim sevgilim;karl bir am ormannda nefes almann bahtiyarlna benzer seni sevmek...

yazardan son gelenler

bu yaznn yer ald
ktphaneler

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | faruk, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.