..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
yle yaamalsn ki lnce mezarc bile zlsn. -Mark Twain
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Ktphaneler - benim ktphanem: ltfen izin almadan girin!..

sebl - benim ktphanem: ltfen izin almadan girin!..
Site i Arama:

- BENIM KTPHANEM: LTFEN IZIN ALMADAN GIRIN!.. -

Yazlar okunmayan kitap kadar deerlidir, yreindekileri yazmayan insan.

imdi Her ey Ben Gibi... (jade) Bireysel 

mkanszlnza erh Dyorum (ismail sargene) likiler 

Gzlerin annene, ellerin benim ellerime benzemeliydi..Gzlerine baktmda kelebekler kanatlanmalyd pencerelerimden. Aladnda, yreime haner inmeliydi km. lk szcn baba olmalyd ki annene nispet yapaym. Ah glm, ah hazanm..Gelmeyeceksin ite. Ellerimin arasna kk bedenini alp kanmdan, canmdan olan seni delicesine pmeyeceim. Off ne olur sorma nedenlerini, dilim lal. Sorma Elifim, sorma incitanem..Dilimde hasret trkleri, yreimde imkanszln..

Kirpiklerinde Yaktm iirlerimi (ismail sargene) Ak ve Romantizm 

Senin in ldm Glm (ismail sargene) Ak ve Romantizm 

Bir tek sz etmeden sus ne olur. Bir gnahna bedenimi serecek kadar Bir acna yreimi kzleyecek kadar Seviyordum seni. Yreimi " yreine " emanet edip Daraacndaki urganlarn Senin salarn bilip Senin yerine, Glmseyerek ben lmeliyim glm.

Son Nefesim (faruk) tiraflar 

dur! ne olursun dur!.. sen benim son sigaramsn... bitme istiyorum sonsuza dek..yanma daha fazla.. sen sndrmeye kyamadm son sigaramsn...

Bende Yalnz Kekeler Var (faruk) Yzleme 

bende yalnz kekeler var bu ara bir de sana sorarm ey yar peki sende bana dair ne var bunca bende kalan hayalden sonra...

Bendim Gzlerindeki l Durularn Sureti. (mehmet asm erdomu) yksel 

salarma rzgar dedi,tenin gibi tenin gibi...

Kanser... (mehmet asm erdomu) Modern 

"ey menekem;bu yazdklarm bir daha oku...nk sana yazlan her blm iir oldu"

Gittin... (mehmet asm erdomu) yksel 

gittin...yokluunun baucu renginde imdi dalar...ve sana yazlan her cmle iirim oluyor feraye....

Sen Hi "Hi Kimse" Oldun Mu Kendine Sevgili? (zgr GNE) Pastorel 

Sen hi "seni grdn m senin iin akan gzyann / sefaf parltsnda?" / Ya da kimse seni deitirebildi mi? / Gereklerin krlgan aynasnda... /

Ak Yok! (Ak Yok!) Ak ve Romantizm 

Ak unutanlar iin..

Ho Geldin! (zgr ekmer) Sevgi ve Ak 

Yeni atm beyaz sayfalarn zerindeki ilk yazdr senin gnl yazn… Yeni kurduum ocuksu hayallerin barol senindir…

Hi... (BURAK) Ak ve Romantizm 

bilinmiyen...

Erken Boalma (SLEYMAN GNER) Gnlk Olaylar 

Erkenden yatnca erken boalmyor insan. Ben boalmak iin bo beyin aryorum uyku tutmaynca. Ya siz? Boalmann dublr seksi gelebilir size ama ben glmyorum. Ev devimi hi bir silgi silmiyor kara tahtada. Silmeye niyetim de yok!

Yreimdeki Yasad Sol rgt Militan (BARI BLG) Bakaldr 

Yreimdeki yasad sol rgt militan gibisin. Yreimin ak topraklarn blmene msade edemem. Seni ne kadar ok sevsemde.

Ellerinden yorum (mehmet asm erdomu) Modern 

mevsim k...

Kendi ehrime fermandr yalnzlk (Birkan ASKAN) Kent 

Seyircisi olmayan bir gkyz imdi ayrlk, Figranlarn douruyor hayata kimliksiz dnya, Yar sevimelerin dokusunda, Bir serveni anlatyor aklar suskunlua....

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yaratc Yazarlk | Akademika Kitabevi

| Katlm | Okur yelii | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | Sahne Arkas |

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Eser sahipleri, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin ksa alnt ve tantmlar dnda herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr. Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.